X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Wynik reakcji
201
Szkoda, że twoje posty lajkują tylko przydupasy z EM :)

W ogóle ty grasz na 194 czy już się zwinąłeś na nowe światy z radnymi?
Choć na froncik ze mną, zobaczymy czy tylko szczekasz i jesteś grzecznym pieskiem na posyłki pod forum czy coś więcej Sobą reprezentujesz :)
 

Olympic

Miecznik
Wynik reakcji
61
I co xDDD zwal se konia że miśki wychodzą na jakimś plusie na plemie które ma paru graczy aktywnych i swoje juz ugrali xD
W pizde dostajecie az miło i już tego nie da się odwrócić xD
ILE TAM JUŻ DZIŚ MISKI ? MINUS 40 ?xDD

Szkoda, że twoje posty lajkują tylko przydupasy z EM :)

W ogóle ty grasz na 194 czy już się zwinąłeś na nowe światy z radnymi?
Choć na froncik ze mną, zobaczymy czy tylko szczekasz i jesteś grzecznym pieskiem na posyłki pod forum czy coś więcej Sobą reprezentujesz :)

To ich przydupas xd szczeka nawet tylko jak mu pozwolą xd
 

Olympic

Miecznik
Wynik reakcji
61
Niestety Landoś,jesteś tak upośledzony jak twoje akcje na Xmas i Kreski xD
Przypomonam fakt ,że Kreski mają 4 miliony punktów ,natomiast miski ponad 40 i Landoś loda robi Black aby jeszcze mu pomagali z Kreskami xD
Tyś jest zdrowo pierdolnięty ,zmień grę bo żeś słabe ścierwo jakich plemiona nie widzialy od lat.
 

Wnieboowciety

Chłop
Wynik reakcji
15
Niestety Landoś,jesteś tak upośledzony jak twoje akcje na Xmas i Kreski xD
Przypomonam fakt ,że Kreski mają 4 miliony punktów ,natomiast miski ponad 40 i Landoś loda robi Black aby jeszcze mu pomagali z Kreskami xD
Tyś jest zdrowo pierdolnięty ,zmień grę bo żeś słabe ścierwo jakich plemiona nie widzialy od lat.
@Kiker I jak sytuacja wygląda? Ile Miśki dzisiaj na minusie dla potężnych _______? <boks>
 

Olympic

Miecznik
Wynik reakcji
61
@Kiker I jak sytuacja wygląda? Ile Miśki dzisiaj na minusie dla potężnych _______? <boks>

Zobaczymy jak miśki kasacje wrzucą i Xmasy dojadą twoje śmieszne Black z drugiej strony ,ale będzie płacz xDD

A powiedz mi co za poziom prezentują miśki które calym potencjałem muszą klepac plemię które ma 8 graczy aktywnych i 40 milionów pkt mniej od 3 miesięcy aby przebić front oraz błagać muszą Black o pomoc w tym xD

Aa no wiem czemu Black pomaga im bo wiedzą,że są miski w dupie i jak Xmasy tu się zbliża to twoje Black może się pakować z tego świata xD
 

Wnieboowciety

Chłop
Wynik reakcji
15
Zobaczymy jak miśki kasacje wrzucą i Xmasy dojadą twoje śmieszne Black z drugiej strony ,,, ale będzie płacz xDD

A powiedz mi co za poziom prezentują miśki które calym potencjałem muszą klepac plemię które ma 8 graczy aktywnych i 40 milionów pkt mniej od 3 miesięcy aby przebić front oraz błagać muszą Black o pomoc w tym xD

Aa no wiem czemu Black pomaga im bo wiedzą,że są miski w dupie i jak Xmasy tu się zbliża to twoje Black może się pakować z tego świata xD
Ale ty odklejus jesteś xD
Przyznaj się jaki masz nick to się pośmiejemy razem :) Bo jako noname "Random" w tym momencie to ty prezentujesz frustracje na FO, po szybkim oklepie!
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Zobaczymy jak miśki kasacje wrzucą i Xmasy dojadą twoje śmieszne Black z drugiej strony ,ale będzie płacz xDD

A powiedz mi co za poziom prezentują miśki które calym potencjałem muszą klepac plemię które ma 8 graczy aktywnych i 40 milionów pkt mniej od 3 miesięcy aby przebić front oraz błagać muszą Black o pomoc w tym xD

Aa no wiem czemu Black pomaga im bo wiedzą,że są miski w dupie i jak Xmasy tu się zbliża to twoje Black może się pakować z tego świata xD
To proste, że im będziemy pomagali offami i zastami, bo ze strategicznego punktu widzenia, nie na rękę nam ich upadek, więc mogą liczyć na nas :)

Wy zaś możecie liczyć, że KM będzie cały czas traciło wioski :D
 

Olympic

Miecznik
Wynik reakcji
61
To proste, że im będziemy pomagali offami i zastami, bo ze strategicznego punktu widzenia, nie na rękę nam ich upadek, więc mogą liczyć na nas :)

Wy zaś możecie liczyć, że KM będzie cały czas traciło wioski :D

No Xmas na Miśkach będzie zbieralo wsie a Black niech na KM sobie zbiera.Kazdy zadowolony :)
Tylko Miśki już morale mają tragiczne przy Xmas,co akcja to tam kontami rzucają wszyscy.Tak Kreski spisały sie na medal i zanim Miśki zjedzą Kreski to jeszcze trochu upłynie a w tym momencie drugi człon miskow będzie zjedzony i na koniec deser w postaci darmiarzy z głownego członu Miśków będą mieli gracze Xmas :)
 
Do góry