X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Olympic

Miecznik
Wynik reakcji
61
Przecież jakby komuś zależało na udostępnieniu jego zdjęcia twarzy to by je tu wrzucił ktoś pojedyncze i w dobrej jakości a nie zamazane gdzie nic nie widać :)
 

adamskyy

Pikinier
Wynik reakcji
3
Cicho tam. Zakończcie temat i tyle. @Landoś z całym szacunkiem ale ty święty nie jesteś. Sam na forum obsrywales każdego kto powiedział jakieś słowo przeciwko tobie W grze jest nick, I ty sam jesteś odpowiedzialny za swoje słowa kluczowe czyny, a na fb czy messenger nie zapraszasz chyba nieznajomych? Ludzi do których masz wątpliwości...przecież Nie dzielisz się informacjami publicznie o tym że zamiast siedzieć i skupić się w pracy na swoich obowiązkach to jesteś bohaterem w grze?. Ty sam pod siebie kopiesz dołek tym. Praca pracą obowiązki obowiązkami...gra grą.

Tak samo tyczy się to każdego użytkownika. Każdy jest odpowiedzialny za swoje publikacje jak i również za wiadomości prywatne
 
Ostatnia edycja:

danek19996

Pikinier
Wynik reakcji
10
co ma mnie boleć? jak dla Ciebie całym światem są X-Masy to współczuje
Słuchaj nie możesz tak fatalnie wyglądać dbaj o siebie jakieś pompki porób pobiegaj może jakiś stosunek ze staruszka wkoncu bo ja mam 35 super forma a ty młodszy jesteś i taka fatalna sylwetka .
 
Wynik reakcji
22
Harcerzyku, na żywo na ciebie patrzeć nawet nie chce , nie ten poziom ,
Tak jak ci mówiłem trafiłeś fatalnie że akurat mnie w to wplątałeś publicznie ,
Po prostu parę razy się przejedziesz do Krakowa lub nie , jak znam życie skończy się na wpłacie parę stoweczek na schronisko , ale troszkę uprzykrze ci życie , dla zasady , teraz każde awizo w skrzynce będzie wiązało się z dodatkowym stresem , a jeśli nie to luz , tego typu rzeczy załatwia się zaocznie :p najwyżej dowiesz się o wyniku zaglądając w bik :)
 

danek19996

Pikinier
Wynik reakcji
10
Harcerzyku, na żywo na ciebie patrzeć nawet nie chce , nie ten poziom ,
Tak jak ci mówiłem trafiłeś fatalnie że akurat mnie w to wplątałeś publicznie ,
Po prostu parę razy się przejedziesz do Krakowa lub nie , jak znam życie skończy się na wpłacie parę stoweczek na schronisko , ale troszkę uprzykrze ci życie , dla zasady , teraz każde awizo w skrzynce będzie wiązało się z dodatkowym stresem , a jeśli nie to luz , tego typu rzeczy załatwia się zaocznie :p najwyżej dowiesz się o wyniku zaglądając w bik :)
Jest takie stare polskie powiedzenie dostać brzydkie zresztą nie strasz nie strasz …
 

danek19996

Pikinier
Wynik reakcji
10
Aa tutaj taki załącznik o mnie . Przyrzekam ze z tym ciałem odmawiam stosunku najlepszym dupa średnio 6 razy w tygodniu i to że te dupy chcą dotykać tego ciałka i nie tylko to nie moja wina przyrzekam że stawiam temu czyny opór .
 

Załączniki

  • IMG_9810.jpeg
    IMG_9810.jpeg
    238,3 KB · Wyświetlenia: 53

...Ariana...

Miecznik
Wynik reakcji
80
Harcerzyku, na żywo na ciebie patrzeć nawet nie chce , nie ten poziom ,
Tak jak ci mówiłem trafiłeś fatalnie że akurat mnie w to wplątałeś publicznie ,
Po prostu parę razy się przejedziesz do Krakowa lub nie , jak znam życie skończy się na wpłacie parę stoweczek na schronisko , ale troszkę uprzykrze ci życie , dla zasady , teraz każde awizo w skrzynce będzie wiązało się z dodatkowym stresem , a jeśli nie to luz , tego typu rzeczy załatwia się zaocznie :p najwyżej dowiesz się o wyniku zaglądając w bik :)
sory, muszę, bo się uduszę, chociaż widzę, że danek mnie uprzedził,
- gdzie jest granica, między publicznie, a publicznie?

ze swoim zdjęciem, własną twarzą, można ubliżać za plecami osoby, którą się ubliża? w sensie ty uzu
- bo choć próbuję to nie rozumiem?
możesz pokazać swoją twarz i podpisywać się pod tą twarzą wypowiadając słowa "spocony zboczeniec" za plecami danka, ale jednocześnie w większym towarzystwie chcesz mieć nieskazitelny, wybielony wizerunek?
bo to jest raczej dwulicowe i fałszywe... i sprzeczne...

jeśli potrafisz mi to wytłumaczyć to będę wdzięczna

rozumiem, że twoje zdjęcie nawet takich rozmiarów nie powinno tutaj trafić, ale święty nie jesteś?
 
Do góry