Przeglądarki Internetowe

Jaką przeglądarka serfujecie po necie?

  • Opera

    Głosy: 200 24,1%
  • Internet Explorer

    Głosy: 74 8,9%
  • Mozilla Firefox

    Głosy: 475 57,3%
  • Inna

    Głosy: 80 9,7%

  • W sumie głosujących
    829

DeletedUser

Guest
lisek rządzi. tak jak napisał karolost, tez próbowałem korzystać z opery (mam mini na fonie) ale trochę inny interfejs i obsługa i mnie zraziło. nie mówię, że jest zła, ale przyzwyczajenie jest silniejsze. sam Firefox ustępuje trochę szybkości Operze, ale wystarczy ściągnąć 2 dodatki do przeglądarki i robi się bezkonkurencyjna(Adblock i Fasterfox). w ogóle mnogością dodatków do przeglądarki to Firefox bije konkurencję na głowę. a błędy się też zdarzają i na lisie:moja wioska podczas błędów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18299

Guest
Ja używam 14 przeglądarek:

Netscape Navigator, SpaceTime, Safari, Avant Browser, SeaMonkey, Mozilla Firefox, K-Meleon, Opera, Flock, Internet Explorer, TheWorld 2.1, Matxon2, FlashPeak SlimBrowser.

Ale najbardziej lubie korzystać z Netscape Navigator.

yhm... ciekawe ekspercie.... tylko ze kilka z tych co wymieniles, to nie sa przegladarki, lecz zwykle nakladki...
 

DeletedUser8503

Guest
jak już poprzednicy napisali: główny dylemat to ff czy opera, a i tak przeważnie każdy używa tego czego dotknął jako pierwszej. Ja używam Opery od czasów gdy była w wersji adware (z banerkiem w prawym górnym rogu). wtedy była bardzo innowacyjna w porównaniu do reszty przeglądarek (ff wtedy jeszcze nie istniał nawet w planach:)) i do tego dużo szybsza. Konkurencja ostatnio odrobiła straty jednak głównie naśladując rozwiązania opery. Najważniejsza jest jednak siła przyzwyczajenia. kilka lat poruszania sie w operze (skróty, gesty, poczta, panele itp) sprawia że przestawienie się na coś innego jest co najmniej trudne, a poza tym po co?;) jedynym ograniczeniem jest fakt że nie wszyscy webmasterzy przestrzegają standardów i czasem trzeba odpalić nieszczesngo IE (który swego czasu również był nowoczesną przeglądarką)
 

DeletedUser3490

Guest
Robicie błędy, Mozilla, a Mozilla Firefox - dwie różne rzeczy... najpierw była Mozilla, potem firefox powstał...

Internet Explorer - to jest chyba najwiekszy syf...
Opera - czasami pojawiają się błędy...
Firefox - jeszcze nie miałem błędu, działa bez zarzutu...
 

DeletedUser

Guest
Firefox ale tylko w wersjach 2.x.x.xx bo wersja 3 jest badziewiasta.... A na "2" śmiga aż milo mapka plemion na 2 mb łączu :)
 

DeletedUser

Guest
Jakiej przeglądarki internetowej urzywacie ?
Jak checir możecie uzasadnić swoj wybur xD

Ja uzywam Opery jest kozacka xD

ja używam Mozilli...a tobie też to polecam bo podkreśla błędy i Rob by nie musiał edytować twoich wypowiedzi. :D
 

DeletedUser48728

Guest
Opera Opera i nic więcej zapisuje strony i niemusisz pisac www kropka plemiona kropka pe el tylko klikasz i juz
 

DeletedUser52801

Guest
ja internet explorer , ale nowszą wersję , nie jestem pewny , 5.0 albo 7.0 , ale jest kilka kart tak jak w mozaili:)
 

DeletedUser30768

Guest
Opera górą Mozilia kanałami!
nie wiem co wy macie do tej mozlili
klikam na link i się nie otwiera a na Operze wszysko sprawnie :D
 

DeletedUser10544

Guest
Opera górą Mozilia kanałami!
nie wiem co wy macie do tej mozlili
klikam na link i się nie otwiera a na Operze wszysko sprawnie :D

dziwne u mnie nie ma z niczym problemów,klikam i mam ustawiam sobie pare rzeczy i mam osobne karty okna czi inne bajery
 

DeletedUser

Guest
Cóż Operę na pewno wolą ludzie, którzy nie mają indywidualnych wymagań.
Firefoxa każdy może sobie skroic do własnych potrzeb.
 

DeletedUser

Guest
Mozilla Firefox oczywiście... jest to wg mnie najlepsza przeglądarka, umożliwia łatwą instalację dodatków oraz filtruje przy wejściach na poszczególne strony ;)
 

DeletedUser57709

Guest
jak przeglądarka internetowa to tylko lisek, bo lisek jest bezpieczniejszy
 

DeletedUser

Guest
soory za moje błędy ortograficzne ale one wynikaja z dysleksji xD

raczej z "PoKeMoNoWaToŚcI"... dysleksję w Polsce ma max. 3-4%, reszta (w tym domyśl się kto) zastawia się durnym papierkiem... n/c

@topic

napluginowany ile wlezie Firefox 2.0.14, oczekiwanie na finalną FF3
 

DeletedUser15491

Guest
1. Opera - ze względu na najmniejszą ilość błędów (nie oszukujmy się - wszędzie się zdarzają). W równym stopniu konfigurowalna jak FF (wystarczy wiedzieć gdzie szukać), lepiej chroni przed złośliwymi skryptami JAVA (pozwala na przerwanie skryptu już po jego wywołaniu... FF ma to koło pały - chyba, że coś się zmieniło). Najprzyjemniejszy interfejs - to akurat kwestia gustu. Ktoś tam wspomniał, że Opera nie zapamiętuje haseł - chyba używałeś chłopie Oprery za antykwariatu ;]

2. FF - daje radę... właściwie od FF'a zaczynałem ;) Jednak strasznie żre pamięć i trzeba się sporo napracować , żeby jej możliwośći w tej kwestii ograniczyć. Poza tym wspomniana Java oraz mniejsze możliwości poruszania się bez pomocy mychy.


3. IE - świetnie sprawuje się jako betatester wszelkiego oprogramowania antyvirusowego oraz firewalli ;p ;p
 

DeletedUser

Guest
Nie ma to jak Mozilla Firefox :D
Zresztą widać po ankiecie, że ta przeglądarka jest górą :) hehe :)
 

DeletedUser

Guest
Ja używam Operę od dłuższego czasu i bardzo przywiązałem się do niej. Mam chyba 3 najlepsze przeglądarki. Explorer, mozilla i opere. Najczęście używam opere.
 

DeletedUser62666

Guest
1) Zaczynałam od Explorera był fajny i w ogóle dobrze mi było się nim posługiwać.
2) Potem ktoś zainstalowałam mi na komputerze Firefox'a. Bardzo mi się spodobał
te karty i te wszystkie podkreślone litery w słowach jak źle napiszemy.
3) Teraz twierdzę, że nic Firefox'a nie przebije !
 

DeletedUser

Guest
1) Zaczynałam od Explorera był fajny i w ogóle dobrze mi było się nim posługiwać.
2) Potem ktoś zainstalowałam mi na komputerze Firefox'a. Bardzo mi się spodobał
te karty i te wszystkie podkreślone litery w słowach jak źle napiszemy.
3) Teraz twierdzę, że nic Firefox'a nie przebije !

Ta sama historia u mnie ;) Jednak Explorer nie ma co się porównywać do Firefoxa, Opery nie używałem na swoim kompie, ale parę razy u kumpli zobaczyłem i chyba ogólnie też jest fajna, lecz Mozilla, miodzik :)
 

DeletedUser

Guest
ja używałem Eksploera:)D) bo nie wiedziałem o istnieniu Opery itp, a Modzila:))) to dla mnie czarna magia była.Kuzyn zainstalował mi Opere bo sam używał ale ona nie chciała jakiś skryptów pobierać i blokowała ściąganie więc zmieniłem ją na Mizille i tak mam do dzisiaj...a jutro ściągam Mozzille Firefox 3 i bijemy rekord:cool:
 
Do góry