Dyskusja o sytuacji na świecie 196

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
365
ZPL to były darmy możecie już przestać udawać ja widziałem archiwa kto tam grał i jak wioski oddawali
 

HaremHunter

Miecznik
Wynik reakcji
162
No to zaczynamy podsumowanie
1708639612649.png

1708639763916.png

JYZDAf9UiB1mMMBRhHPHE7ImO2hw4eOCrVyTRWcFGlp2dk2c92-imHs_v94zs9PXoykoyeZYfev0y0FWHCBruXLb8dk_ZUbp_Xkw98365E0
[https://pouch.jumpshare.com/preview...ayR2Btzu4ZY60zXtDlmjI0rQP1JxEqLSDy_77SL9KCEs0
 
Ostatnia edycja:

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
+3 to było przełamanie frontu
+10 to totalna desklasacja wykraczającą poza skalę, pora iść na Arkadię
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
Pride szukało nowego domu przez pewien czas było zjechać ZPL to kto wie xD
Ale ZPL stawiało za duży opór dla janusza
Nie stawiali oporu, nie chciałem skosowac zpl i tylko dlatego pride nie gra z nami, tylko z ciszą XD

Uhate jak znajdzie jaja to może się przyzna co mówił na discordzie o skosowaniu zpl, ale wątpię bo takie osoby raczej się do niczego nie przyznają bo przecież gadaliśmy
 

jurasxdd

Chłop
Wynik reakcji
13
A ja mam bekę, jaka cisza potężna a musi podkradać ludzi z bekowego hałasu żeby zamknąć swój skład. Mieliście tyle ludzi, a z tak śmieciowego plemienia bierzecie na zamknięcie składów bo u siebie nie możecie znaleść, czyli jednak nie taki śmieciowy.
Gdybyście byli choć trochę dobrymi grajkami, dawno by nas nie było i byście mieli całe obrzeża dla siebie i tak wiem, statystyki wojny są dla nas tragiczne, ale tłumaczę to sobie tym, że od samego początku potrafiliście wkładać do nas dobre kretowisko, a wasz radny nawet swojego znajomego z życia prawdziwego ściągnął tylko po to, żeby pokrecił dla was.
Każde szanujące się plemię już dawno by nas zmiotło z planszy a wy pokazaliście, że takim nie jesteście bo od samego startu shield/halas podpierdalaliscie nam ludzi o to wasze jedyne osiągnięcie jakie możecie sobie przypisać na tej części mapy.
Bez pozdrowień
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
Cisza największe pośmiewisko tego świata, nawet większe od bambo.

Nawet z nowymi nabytkami to ten skład i tak mocno naciągnięty i połowę to bym wywalił bo poza darmami to nic nie podbijają jak mieli problem z plemieniem X10 mniejszym xD
 
Wynik reakcji
2
A ja mam bekę, jaka cisza potężna a musi podkradać ludzi z bekowego hałasu żeby zamknąć swój skład. Mieliście tyle ludzi, a z tak śmieciowego plemienia bierzecie na zamknięcie składów bo u siebie nie możecie znaleść, czyli jednak nie taki śmieciowy.
Gdybyście byli choć trochę dobrymi grajkami, dawno by nas nie było i byście mieli całe obrzeża dla siebie i tak wiem, statystyki wojny są dla nas tragiczne, ale tłumaczę to sobie tym, że od samego początku potrafiliście wkładać do nas dobre kretowisko, a wasz radny nawet swojego znajomego z życia prawdziwego ściągnął tylko po to, żeby pokrecił dla was.
Każde szanujące się plemię już dawno by nas zmiotło z planszy a wy pokazaliście, że takim nie jesteście bo od samego startu shield/halas podpierdalaliscie nam ludzi o to wasze jedyne osiągnięcie jakie możecie sobie przypisać na tej części mapy.
Bez pozdrowień
polecam do lekarza się udać z tym bólem dupy ;)

fakt 1: przez większość czasu was się atakować nie dało przez różnicę pkt i nikt nawet jednej akcji nie zrobił w waszą stronę :D (mówię o okolicy shield)
fakt 2: wywalaliście graczy po utracie wiosek z plemienia żeby statystyki były ładne
fakt 3: kilku waszych graczy samo do mnie pisało i czyściło wioski bo nie chciało z wami grać ;)
fakt 4: piszesz coś o kretowisku a to wasz wielki założyciel rozum pisał że wszystko wie co sie u nas dzieje :D btw rzucił kontem po stracie jednej wioski xd
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
1708678832094.png

Jak tam nastroje w wojsen po ostatniej analizie? XD
Chyba nadciągają kłopoty. ;)
39 mniej graczy, 250 mniej wiosek przejętych w 40 dni, mniejszy potencjał wzrostu (wielokrotnie mniej barb na obrzeżach i obrzeża znacznie krótsze i nie zajęte.
Jak dla mnie możecie przejmować nawet 10-15 wiosek co akcje i na dobrą sprawę nie zmieni to waszej sytuacji. XD
 

jurasxdd

Chłop
Wynik reakcji
13
polecam do lekarza się udać z tym bólem dupy ;)

fakt 1: przez większość czasu was się atakować nie dało przez różnicę pkt i nikt nawet jednej akcji nie zrobił w waszą stronę :D (mówię o okolicy shield)
fakt 2: wywalaliście graczy po utracie wiosek z plemienia żeby statystyki były ładne
fakt 3: kilku waszych graczy samo do mnie pisało i czyściło wioski bo nie chciało z wami grać ;)
fakt 4: piszesz coś o kretowisku a to wasz wielki założyciel rozum pisał że wszystko wie co sie u nas dzieje :D btw rzucił kontem po stracie jednej wioski xd
Jaki bol dupy? Napisałem co jest i jak jest, nigdzie nie mam bólu dupy tylko bekę, że końcowego składu nie szukacie u siebie w składzie, tylko o taki hałas zachodzicie

Żadnej akcji, a to dziwne że od startu świata zawsze mieliście blokadę pkt.

A co do rozuma, przecież on już z nami nie gra dobre ponad dwa miesiące, więc nie rozumiem poco go tu wplątywać, każdy zrobił zawiję dawno umarły te nicki a Ty żeby podnieść ego przytaczasz takie dziwne rzeczy, spytaj lodziastego jak ziomka z życia prawdziwego do gierki ściągnął, żeby krecika zagrał a potem skończył bo w sumie wstyd mu było i rzucił grupowe dla kilku osób.Z4ASdD2.png
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
View attachment 59260

Jak tam nastroje w wojsen po ostatniej analizie? XD
Chyba nadciągają kłopoty. ;)
39 mniej graczy, 250 mniej wiosek przejętych w 40 dni, mniejszy potencjał wzrostu (wielokrotnie mniej barb na obrzeżach i obrzeża znacznie krótsze i nie zajęte.
Jak dla mnie możecie przejmować nawet 10-15 wiosek co akcje i na dobrą sprawę nie zmieni to waszej sytuacji. XD

Mniej graczy to chyba lepiej panie bambo. Nie usilnie bo nie usilnie ale chociaż się pozbywają tej masówki xD
 

Sboolasty x RAY

Pikinier
Wynik reakcji
24
1708680308298.png
Panie radny, jak chcesz to Disco robi poradnik jak zarządzać plemieniem dla Dable Trable, może i tobie się przyda.
1.Generalnie to większość tych graczy sama do nas napisała o możliwość przejscia, także nie płacz do nas że nikt w waszym plemieniu nie chce grać xd
2.Płaczesz że mieliśmy kreta? a wy go nie mieliście? :D
3.Od początku wojny z nami nie zrobiliście akcji na nas- to na co liczyliście? Że Janki nas dojadą i będziecie mieli spokój? :D :D :D
4. Mach dla beki wysłał waszemu radnemu fejkomat na cisze(bo nawet takowego nie stworzyliscie), a wy zamiast juz go puścić do swoich ludzi to się z tego śmialiście xd
 
Do góry