Dyskusja o sytuacji na świecie 196

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Ale co to ma w ogóle do rzeczy? xD
Porek jak zwykle próbował pluć na wojsen i nie wyszło. Za miesiąc, max dwa się zawinie i zniknie z FOntu :)
 
Wynik reakcji
299
Ja też kojarzę taką wersję zdarzeń, podpisali się z ciszą na "wieczny sojusz", z tego powodu forfun wypowiedziało PONa wojsen i dyplomacja wygląda jak wygląda... :)

ForFun nie wypowiedziało pona Wojsen tylko po zachowaniu waszego dyplo stwierdziliśmy, że nie będziemy z wami przedłużać paktu i wysłaliśmy Krimka w góry. Już zapomniałeś jak płakaliście na FO, że Krimek na nartach był? XD
 

fzhut44

Miecznik
Wynik reakcji
115
To ja steruję dyplomacją na świecie zza kurtyny. Pora żebym się ujawnił. Jestem w tym tak dobry, że nawet dyplomaci wszystkich plemion nie wiedzą o mnie i o tym
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
@tu rambo jak się czujesz, że zbysiu odkurzacz zabrał Ci miano największego zasysacza w plemieniu?
Ale jakiego zasysania mordo, jak atakujesz diody i wioski na czubku cypla, to chyba oczywiste, że są one obstawione na tym etapie gry. :)
Na zapleczu i drugiej lini, nie licząć 2 wsi przy diodach wszystko wam puszczałem nawet małe burzaki 500/400, może 10k deffa z tyłu zostawiłem na kliny burzaków na kilkanaście wiosek... XD
 
Wynik reakcji
299
Ale jakiego zasysania mordo, jak atakujesz diody i wioski na czubku cypla, to chyba oczywiste, że są one obstawione na tym etapie gry. :)
Na zapleczu i drugiej lini, nie licząć 2 wsi przy diodach wszystko wam puszczałem nawet małe burzaki 500/400, może 10k deffa z tyłu zostawiłem na kliny burzaków na kilkanaście wiosek... XD
Nie płacz Bambi
 

Sabacik

Łucznik
Wynik reakcji
415
Ale jakiego zasysania mordo, jak atakujesz diody i wioski na czubku cypla, to chyba oczywiste, że są one obstawione na tym etapie gry. :)
Na zapleczu i drugiej lini, nie licząć 2 wsi przy diodach wszystko wam puszczałem nawet małe burzaki 500/400, może 10k deffa z tyłu zostawiłem na kliny burzaków na kilkanaście wiosek... XD
Zamknij już mordę pierdolisz o jakimś nabijaniu się z ludzi i piciu browara w fotelu, ale to Ty pierdolisz jaki jesteś kozak, jak to wojsrenom nie dojebiesz, jakie masz zajebiste życie dentysty, 2 letni samochód i kredyt i mieszkanie. Dziwisz się że ludzie z Ciebie szydzą jak sam ich do tego sprowokowałes debilu. Niby mądry dentysta, a jednak zwykły debil
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Zamknij już mordę pierdolisz o jakimś nabijaniu się z ludzi i piciu browara w fotelu, ale to Ty pierdolisz jaki jesteś kozak, jak to wojsrenom nie dojebiesz, jakie masz zajebiste życie dentysty, 2 letni samochód i kredyt i mieszkanie. Dziwisz się że ludzie z Ciebie szydzą jak sam ich do tego sprowokowałes debilu. Niby mądry dentysta, a jednak zwykły debil
Tak, lekarz-dentysta, może wysłać Ci numer PWZ albo FB jeszcze żebyś mógł to sobie zweryfikować? XD
Przy okazji może zauważysz jak Ci te ostatnie szare komórki pozwolą na połączenie pewnych fatków, że nick: marcin (moje imię) k (od pierwszej litery nazwiska) i 56 (losowe liczby które wpisałem na klawiaturze jak byłem dzieckiem) w pewien sposób pokrywają się z moją godnością, pewnie zbieg okoliczności co? Rozumiem, że boli Cię że młoda osoba osiągnęła coś w życiu, nowiutkie mieszkanie w centrum (na kredyt ale jednak), 2 letni samochód w nie najgorszym wyposażeniu, młodszą ładną dziewczynę, pracę którą kocha ma o około 30-100 IQ (nie wiem ile masz i sam nigdy nie robiłem profesjonalnych testów IQ w mensie) więcej niż ty i na początku swojego dorosłego życia zarabia 15k netto na miękko pracując średnio 6-8h dziennie i przy tym gra w plemiona i ogólnie ma czas żeby cieszyć się życiem. No, ale takie są fakty, jakbyś nie marnował tyle swojego cennego czasu na pisanie na FOncie i negowanie tego co piszą inni (jakby kogoś Twoje zdanie obchodziło) to może również osiągnął byś jakieś sukcesy w życiu.
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.199
Gratuluję, cisza po n miesiącach nie zdołała podbić plemienia z krańca które jest 10 mniejsze i musi ich rekrutować xD

Zresztą nic dziwnego jak oni nawet 1 wojny nie wygrali walką na tym św xD
 

Sabacik

Łucznik
Wynik reakcji
415
Gratuluję, cisza po n miesiącach nie zdołała podbić plemienia z krańca które jest 10 mniejsze i musi ich rekrutować xD

Zresztą nic dziwnego jak oni nawet 1 wojny nie wygrali walką na tym św xD
Gdzie grasz na 200 srasasyn

@ Seria w spid xD a mówiłeś że więcej tam nie zagrasz xD
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Zamknij już mordę pierdolisz o jakimś nabijaniu się z ludzi i piciu browara w fotelu, ale to Ty pierdolisz jaki jesteś kozak, jak to wojsrenom nie dojebiesz, jakie masz zajebiste życie dentysty, 2 letni samochód i kredyt i mieszkanie. Dziwisz się że ludzie z Ciebie szydzą jak sam ich do tego sprowokowałes debilu. Niby mądry dentysta, a jednak zwykły debil
Ale wiesz, że to z kontekstu wyciągnięte jest? Napisałem tak jak isarisu pisał o mnie że jestem życiowym przegrywem, to chciałem tylko wytłumaczyć mu że nie jestem, wpis zbyt emocjonalny i memiczny, ale to nie ja szydzę z osób które nie umieją spłacić raty kredytu hipotecznego tylko gracz "isarisu". Taka jest geneza tego wpisu :)
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Ale wiesz, że to z kontekstu wyciągnięte jest? Napisałem tak jak isarisu pisał o mnie że jestem życiowym przegrywem, to chciałem tylko wytłumaczyć mu że nie jestem, wpis zbyt emocjonalny i memiczny, ale to nie ja szydzę z osób które nie umieją spłacić raty kredytu hipotecznego tylko gracz "isarisu". Taka jest geneza tego wpisu :)
Ale ty wiesz że ze spłatą kredytu pisałem o sobie? Że mam 1300 raty i nie wiem jak to może być dla kogoś dużo, a że jesteś tępak, i nie umiesz czytać to nie moja wina xD
W dodatku sabacik wrzucił co pisałeś na plemionach a nie na forum.
Isarisu jak zwykle rozczytał farmazona od pierwszego dnia, przecież od razu ci pisałeś że masz sukces dzięki starym.
I nie ma w tym nic złego, po prostu skończ udawać kogoś kim nie jesteś xD
 

POCZATEK I KONIEC

Szlachcic
Wynik reakcji
14.050
Ty na pewno wiesz lepiej niż ja ile zarabiają dentyści... XD

Jesteś po prostu starym zgorzkniałym życiowym przegrywem, uwielbiam takie gadanie takich Januszy jak Ty. Idą sobie do roboty której nienawidzą, wracają do domu siadają w fotel z browarem i myślą, że to jedyna droga życia. A jedyną satysfakcje z życia daje im szydzenie z innych. Bo nie urodzili się w pałacyku i wszystkiego im pod nos nie podłożono. XD
W cywilizowanych krajach system socjalny działa tak, że równoważy dobrobyt u obywateli, nawet u nas jest pełno socjali, możesz sobie studiować wszystko za darmo, jeszcze Ci państwo da stypendium jak się będziesz dobrze uczył, albo zasiłek jeśli pochodzisz z biednej rodziny. Tak na prawdę jedyną przeszkodą, żebyś osiągnął sukces jest blokada w głowie, że się "nie da".
kurwo lewacka
 
Do góry