Dyskusja o sytuacji na świecie 196

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.201
Jaki bol dupy? Napisałem co jest i jak jest, nigdzie nie mam bólu dupy tylko bekę, że końcowego składu nie szukacie u siebie w składzie, tylko o taki hałas zachodzicie

Żadnej akcji, a to dziwne że od startu świata zawsze mieliście blokadę pkt.

A co do rozuma, przecież on już z nami nie gra dobre ponad dwa miesiące, więc nie rozumiem poco go tu wplątywać, każdy zrobił zawiję dawno umarły te nicki a Ty żeby podnieść ego przytaczasz takie dziwne rzeczy, spytaj lodziastego jak ziomka z życia prawdziwego do gierki ściągnął, żeby krecika zagrał a potem skończył bo w sumie wstyd mu było i rzucił grupowe dla kilku osób.View attachment 59261

Nie wiem jak wysoko się "wspiął" nasz kochany "pan 007" ale to jeszcze większą hipokryzja i porażka ciszy jak mając dostęp do komend etc nie potrafili zdjąć plemienia X10 mniejszego.

Zresztą każdy o zdrowych zmysłach jak został wysłany z gównianej ciszy to w każdym plemieniu bo zobaczył światełko, że tam grają lepsi ludzi i wolałby z nimi grać. Swoją drogą ciekawe rozwiązanie, bo pewnie inaczej by go cisza wydała to nie mógł zostać xD
 

jurasxdd

Chłop
Wynik reakcji
13
lodziasty, beka z was bo z mniejszego plemienia zamykacie swoje składy, a wy mi ciągle o płacze piszecie gdzie już zaznaczyłem że płacz to może ze śmiechu jedynie

Jakbyście byli mocni nas by już nie było w tamtym roku, niestety
 

Sboolasty x RAY

Pikinier
Wynik reakcji
32
Nie wiem jak wysoko się "wspiął" nasz kochany "pan 007" ale to jeszcze większą hipokryzja i porażka ciszy jak mając dostęp do komend etc nie potrafili zdjąć plemienia X10 mniejszego.

Zresztą każdy o zdrowych zmysłach jak został wysłany z gównianej ciszy to w każdym plemieniu bo zobaczył światełko, że tam grają lepsi ludzi i wolałby z nimi grać. Swoją drogą ciekawe rozwiązanie, bo pewnie inaczej by go cisza wydała to nie mógł zostać xD
W hałasie jedyny aktywny post na forum to odliczanie do miliona, także woody tam bardziej dla beki siedział niz dla kretowania :D
 

jurasxdd

Chłop
Wynik reakcji
13
Ta, dokładnie tak jak mówisz, szczycić się możecie jedynie takim faktem, że nie możecie znaleść obrzeży to rekrutacja poszła na końcowe, pozdro ✌️
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Mniej graczy to chyba lepiej panie bambo. Nie usilnie bo nie usilnie ale chociaż się pozbywają tej masówki xD
No wiadomo, że lepiej tyle że wojsen jest teraz praktycznie w swoim piku, z resztą oni sami uważają, że za 1 miesiąc świat wygrają, ja uważam że dopiero za 2-3 miesiące funny osiągnie pełną gotowość bojową i wtedy zobaczymy jak to będzie wyglądało. ;)
My od miesiąca na nich akcji nie robiliśmy normalnej, wlatuje burzenie co 5 dni i się rozwijamy. My od nich nie musimy nic przejmować, bo mamy 1,5razy większe obrzeża z otwartym dyplo, a oni jeszcze na 1/3 obrzeży mają soja/pona z takim małym plemieniem co ma 2mln pktów.
 

BuQsOn

Chłop
Wynik reakcji
8
Ale ty tak na serio?
Widać że to w 100% poważne, prawie tak samo jak twoje wsadzanie kolegów z irla żeby krecilii i pisanie po każdym żeby tylko kostkę wbijał
 

HaremHunter

Miecznik
Wynik reakcji
162
View attachment 59260

Jak tam nastroje w wojsen po ostatniej analizie? XD
Chyba nadciągają kłopoty. ;)
39 mniej graczy, 250 mniej wiosek przejętych w 40 dni, mniejszy potencjał wzrostu (wielokrotnie mniej barb na obrzeżach i obrzeża znacznie krótsze i nie zajęte.
Jak dla mnie możecie przejmować nawet 10-15 wiosek co akcje i na dobrą sprawę nie zmieni to waszej sytuacji. XD
Rambo co musi zaginać rzeczywistość bo im ludzie zaczną spierdzielać z członów z taką przeoraną psychiką xD Rozumiem że u was wszyscy wiedzą że z tych 184 osób które macie to 134 nie dostanie blaszki i zostanie wydymane przy pierwszej lepszej okazji mimo że pewnie im obiecaliście znowu jakiś konkurs na MK na 7dni za największą ilość przejętych barbek. Ale dobrze bo WojSen nie lubi słabo rozwiniętych wiosek, wolimy te po 8k także możecie budować domki :D
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Ja zaginam rzeczywistość? Ja posługuję się ogólno dostępnymi statami i od stukniętego. Za każdym razem jak napiszę tutaj post dostaję wiadomość na pw od kogoś od was z jakimiś innymi statystykami, które z rzeczywistością mają niewiele wspólnego, wy jesteście jak propaganda Kremlowska... XD

A biorąc pod uwagę, że surfer zgłosił moje PW jak pisaliśmy sobie normalnie na luzie i w jednej wiadomości napisałem "no chu*owo się zachowałeś", to chyba aż tak kolorowo u was nie jest... XD
I beka z surfera, że taki gracz jak on musi oszukiwać w gierce przeglądarkowej, a za 1-2 tygodnie będzie miał mniejsze konto niż "bambik" rambo co zaczął ponad 30 dni po nim i nie musi oszukiwać nastolatków żeby wbić diodę koło wroga... XD

Beka z was, że uważacie że my gramy "obrzydliwie" bo Pelcia oszukiwał w gierce i raczyliśmy wziąć jego wioski jak miał bana a sami od kilku miesięcy kombinujecie jak się da, wszystkimi sposobami żeby jakimś fortelem pokonać wielkie 4fun i póki co jakoś to nie idzie pomimo 50 diód które macie wbite... XD
 
Do góry