Najnowsze treści autorstwa ZbieramGrzyby

1. ZbieramGrzyby

Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Szczerze mowiac to wszyscy na tym swiecie sa siebie warci. Jeden drugiego obraza a co jeden to lepszy. Gowno w glowie macie i tyle
  2. ZbieramGrzyby

Smerfiko
  3. ZbieramGrzyby

Cv 10 Trd 7 Aos 5 Jazda 3 Chaos 1.5 Sver 1.3
  4. ZbieramGrzyby

Naucz sie czytac ze zrozumieniem
  5. ZbieramGrzyby

Jestes zaslepiony i tyle. Rekrutacja to rekrutacja. A walczyliscie z wszystkimi bo zle prowadziliscie dyplomacje. No ale koncze te wywody. Po prostu zal mi tej gry bo zawsze byla elementem mojego zycia a teraz zaczynam nia niestety gardzic
  6. ZbieramGrzyby

Z tym ze ty wiesz ze ja pluje na aos jak na nikogo? No i glupoty gadasz bo nigdy jazda nie byla po stronie aos, dopiero teraz co tez w sumie jest smieszne bo nie dosc ze maja 18 czlonow to jeszcze sojusz ze sver i jeszcze z jazda sie ukladaja Kto pamieta stare swiaty wie o czym mowie, kiedys...
  7. ZbieramGrzyby

Idz tam nowy czlon zaloz bo malo was. Wy i CV jestescie siebie warci. Zrobiliscie po 15 czlonow i narzekacie ze inne plemiona nie maja nawet ochoty podejmowac walke jesli macie po 3 wsie na nasza 1. Plemiona totalnie upadly. A jeszcze kilka swiatow temu myslalem ze gorzej nie bedzie.. Szkoda...
  8. ZbieramGrzyby

Jazda juz przegrala ten swiat i tu sie z diakonem zgadzam. Bylo bic z night cv. A teraz to z kim sie nie zwiaza na koniec i tak ten ktos nas wyrucha. Ale w sumie to nie pierwszy raz jak jedna decyzja zawaza o przegranej. To ssmo bylo w EZ na 145 jak zamiast dobic jutro ktorys madry wymyslil...
  9. ZbieramGrzyby

Ostatnie 50 stron to ejakulaty graczy TRD bo przejeli kilka wiosek. Moze ktos napisze cos ciekawego?? Hmm
  10. ZbieramGrzyby

Ze typ z 18 czlonowca sie odzywa xd Zenua.
  11. ZbieramGrzyby

Jak sie nudzisz to wez kij i konia bij xd
  12. ZbieramGrzyby

Rotes dobry ziomek, z dobrego domu, w dodatku przystojny kawaler. Pewnie panny sie za nim uganiaja ;*
  13. ZbieramGrzyby

Jak wojna sver vs trd?
  14. ZbieramGrzyby

Za gre w trd juz straciles generala niszczycieli. Elo mordo xd
  15. ZbieramGrzyby

Ja kebsik dzis w pracy zamawiam na cienkim :D