Najnowsze treści autorstwa AgresywynyNiedźwiedź

  1. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Kończenie świata dyplomacją jest o kant chuja rozbić. Nie tak mnie rodzice wychowali. :/
  2. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Cóż za ironia bo jedyne kurwy jakie dałyby ci sie jebać to tez bez pulsu.
  3. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jak ksiądz z ministrantem
  4. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Zostałem potajemnie wmixowany do przegranej ekipy? :D
  5. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Który boże?
  6. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Elo dostane lajka za nic? Pliska ❤️
  7. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie mam nic do p! jak tu napisałeś. Ba nawet kiedyś chciałem tam pograć. Ale dobija mnie ze straciliscie kilkanascie wiosek i piszesz juz o tym zeby pakować walizki. A co do wieku - no coz. Nie ty jeden sie starzejesz. Mysle ze kazdy kto zaczynal na swiatach 1-50 i gra do teraz to juz osoba...
  8. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Facet ma nick znowu płaczą jak mnie widzą a sam spłakany jak mała dziewczynka bo stracili troszke wiosek xd Takie miernoty nie mają w sobie za grosz woli walki i w sumie P! powinni sie cieszyc ze moga odzdzielic walecznych graczy od takiego śmietnika xd
  9. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jedno zero juz jest i nazywa sie BlackSnow xd
  10. AgresywynyNiedźwiedź

    Wszystkie grzechy Peee

    Pod jaką presją musi być ten człowiek że napisał obraźliwy post o peee.. Bulwa bedzie mu za to żywcem paznokcie zrywać a Kanar poobcina mu palce u stóp i rąk i rzuci na pożarcie hordzie wygłodniałych wilków. Kto wie co jeszcze go czeka. Odważny człowiek. Bohater.
  11. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Złoto ❤️
  12. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Sram sobie. Zwarty klocek w kolorze jesiennego liścia. Liścia którego black za swoje niezliczone łgarstwa powinien przyjąć na pysk.
  13. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Key normalny xddd Zacznij swiat z milionem darm, z jakimis botami na obrzezach, podpisz sie z AT , miej w kurwe wielki teren i nakitrane offow, nie przejmij wioski od p! Xd
  14. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nawzajem
  15. AgresywynyNiedźwiedź

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Codzienna przypominajka. Black Snow przychodzi tu codziennie żeby pisać że P! obiecało pojechać jutro a przed nimi klękneli a to wszystko ma podłoże tego że nie dostał się do p! i został wyrzucony z jutra.
Do góry