Najnowsze treści autorstwa Susdam

  1. Susdam

    [Pasek] Zmodyfikowany pomocnik zbijania murków w Asystencie Farmera

    no to niezły ten skrypt: - brak wywołania javascript - wywołanie skryptu jest jako "komentarz?" (//) poza tym wszystko spoko
  2. Susdam

    Skrypt liczenie rozkazów

    przeglądy -> rozkazy -> atak/powrót nie ma za co, jak by co to wszystko legalne.
  3. Susdam

    [Pasek] Generowanie rankingu farmienia

    skoro się tu pojawił to jest już legalny
  4. Susdam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Co tu się kur. dzieje na tym forum xd
  5. Susdam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Koniec końców pon był z gitami, a zaatakowały nas ince ;p
  6. Susdam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Robicie akcje ofensywną, to trzeba było wypowiedzieć wojnę Edit. Ale na pewno byłaby beka za tą straconą wioskę u was.
  7. Susdam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Halo, GITY? W sumie śmieszna sprawa, trochę głupio wyszło, ale zawsze macie możliwość przejścia do nas. Warunki zbierak 40k/wioskę, wojska 1:1, maszyny we wioskach. Wiem trochę trudne, ale chcemy grać z najlepszymi.
  8. Susdam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    no nie wiem, ja od samego początku siedze w jednym plemieniu i jakoś ataki na mnie lecą, poza tym przesyłanie defa to chyba nie jest agresja?
  9. Susdam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    och gity gity, dopiero 4 dzień (dla was 3, bo odczytaliście wiadomość z opóźnieniem) z tygodniowego czas wypowiedzenia pon'a, a wy już atakujecie.
  10. Susdam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Już nie mogę czytać tego pierdolamento. Wychodzi na to że jesteś cienki w dyplomacje, albo dyplomata jnów jest turbo dobry, ale jakbyś umiał w dyplo to byś utrzymał to twoje 50/50, a że wolisz opluwać ludzi z którymi się podpisałeś/"umówiłeś" (zresztą swoich współplemieńców też) to już chyba...
  11. Susdam

    Ciasteczkowe mapki by sawantir

    daj spokój, nie dodawaj plemion co nawet 1 pełnego członu nie potrafią uzbierać :D
  12. Susdam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    o kurde, ktoś sobie przypomniał o plemieniu z 40 graczami xd Pod względem blach chyba nie ma żadnej różnicy z kim się "podpiszemy" skoro w jednej koalicji jest 11 członów a w drugiej 15.
  13. Susdam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Wielki mi rzeczy, bywały światy że i z 300 darm się wzięło i nikt tego nie wyliczał ¯\(ツ)/¯
  14. Susdam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Można dostać zapke?
  15. Susdam

    [Pasek] Hermitowskie Fejki

    Tak wygląda że tutaj się wygłupiłem, po prostu miałem za mało wiosek aktualnie do testowania, dlatego u mnie wychodziło, a kolega z większa liczbą już mi wskazał, że jednak był problem. Oczywiście wiem że zakresy dat są że zakresy dat są priorytezowane (te tutaj to było przykłady). no to chyba...
Do góry