Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Wiedziałeś to Ty że jesteś pajacem.
Miałeś koalicjję 60:40 to się do niej nie przyznawałeś. Zesrałeś się w nocy do Esów, bo się podpisali z nami. A oni po prostu nie mogli słuchać już Twojego pierdolenia. Esy wybrały mądrze - sojusz z wygraną stroną.
Przegrałeś na własne życzenie. Zacznij szanować koalicjantów - podpisałeś prawie cały świat a później plujesz na nich.
 
Ostatnia edycja:

Susdam

Pikinier
Wynik reakcji
38
Świat był mniej więcej w proporcjach 50 vs 50, ale to jnom nie pasowało bo wiedzieli, że przegrają xD
Już nie mogę czytać tego pierdolamento.
Wychodzi na to że jesteś cienki w dyplomacje, albo dyplomata jnów jest turbo dobry, ale jakbyś umiał w dyplo to byś utrzymał to twoje 50/50, a że wolisz opluwać ludzi z którymi się podpisałeś/"umówiłeś" (zresztą swoich współplemieńców też) to już chyba wyrzuty tylko do siebie.
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Już nie mogę czytać tego pierdolamento.
Wychodzi na to że jesteś cienki w dyplomacje, albo dyplomata jnów jest turbo dobry, ale jakbyś umiał w dyplo to byś utrzymał to twoje 50/50, a że wolisz opluwać ludzi z którymi się podpisałeś/"umówiłeś" (zresztą swoich współplemieńców też) to już chyba wyrzuty tylko do siebie.
Ja się z nikim nie umawiałem na wspólna grę do końca. Mieli przedstawiona wizję, że rozwalamy wspólnie dziki+jn, a później się zobaczy co dalej. Nic nikomu nigdy nie obiecywałem. Widocznie im taki układ nie pasował, a ja nic poza tym zaoferować im nie mogłem na tym etapie świata. Jak komuś szczerość nie pasowała i wolal usłyszeć jakieś mile słówka bez pokrycia to okej. Jego decyzja
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Miałeś koalicjję 60:40

Jakie 60/40? Było 50/50, a nawet mieliście delikatna przewagę:
Dzik 3995
Jn 4977
Nowa ekipa+bb (nie uwzględnieni w statystykach przez Titi, ale podpisani z wami)
Suma wiosek: 8972 (nie policzone bb i ne)

Inc 2191
Es 2615
Bkł 2170
Gity 2026
Suma wiosek: 9002

Neutralne plemiona:
Czorty
w.GG
Family

Ilości wiosek wzięte z ostatniej mapki Titi
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Doskonale wiedzą na co się umawialiśmy i co podpisywali

 

Załączniki

  • IMG_20230723_004627.jpg
    IMG_20230723_004627.jpg
    418,4 KB · Wyświetlenia: 79

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
XD
Mieliście też:
KZ, Warzywa GG, NN, Family. Matematyka i logika nigdy nie były Twoją mocną stroną. Tak samo jak PRAWDA.
 

skowron

Chłop
Wynik reakcji
11
Milczenie Złotem Słowo srebrem
Miłego weekendu Mordeczki przestańcie się licytować i grajcie normalnie Bo to co tu się odwala to już śmieszne się robi jakieś okienka transferowe Patrzę na to wszystko i mam bekę

received_2133801296819225.jpeg
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Doskonale wiedzą na co się umawialiśmy i co podpisywali


Oho, ale żeś sobie strzelił w kolano... 2 miechy ciśnięcia propagandy, że INC - NIE JEST Z NIKIM PODPISANE i gra same vs Dziki, a teraz sam przytaczasz ich ukryty sojusz z całą koalicją ANTYMASÓWKOWĄ. Sami siebie oracie na tym FO xDDD
 

adiadik2

Chłop
Wynik reakcji
1
Pan Bocian to chyba aktualnie sprwadza kto łyka jak pelikan także pytanie powstaje jedno. Jesteś pelikanem czy nie ? Ptactwo do ptactwa ciągnie.
Miłego wieczoru :)
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
a powiedzcie mi technicznie, jak wygląda taki koniec świata? załóżmy że Gity rzucą kontami (bo i po co z debilami grać - nie mówię o JN, INC czy Dzikach), INC rzuci kontami, mamy sierpień, 50 plemion określających się jako zwycięzcy :) No i co wtedy? Support stwierdzi że czekamy do końca roku świata? Ankietę zrobi aby wcześniej skończyć?


No chyba nie? Powie że warunki zwycięstwa nie są spełnione i nawalajcie się dalej zwycięzcy :)


I support źle ustawił ten świat pod względem parametrów. Zbyt szybko barby się rozwijąją, warto je przejmować i przez to wolniej są rozbierani gracze którzy nie ogarniają nie dość że plemion to wręcz życia :) (bo jeśli ktoś wierzy że wygra w 50 członowej koalicji....:) Czy może inne rzeczy decydują?
 

Susdam

Pikinier
Wynik reakcji
38
och gity gity, dopiero 4 dzień (dla was 3, bo odczytaliście wiadomość z opóźnieniem) z tygodniowego czas wypowiedzenia pon'a, a wy już atakujecie.
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
och gity gity, dopiero 4 dzień (dla was 3, bo odczytaliście wiadomość z opóźnieniem) z tygodniowego czas wypowiedzenia pon'a, a wy już atakujecie.
się nie ośmieszaj. latacie po defa do JN xd pisanie w tym momencie takich pierdół jest śmieszne.
 
Do góry