Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Wynik reakcji
1.489
@DefinitelyRlyTheD0orek tu większość pisze odklejki. I to różnorakie. Gdzie nie zajrzysz na forum, to coś znajdziesz. Jest jednak różnica między grą a prywatą. Są granice. Jak ktoś tego nie rozumie, ma problem
Jakie granicę zostały przekroczone? To że wystąpiłeś na kamerkach na discordzie bo podrywałeś mężatkę z monopolowego?
Nadal nie kumam o co płaczesz xD
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
@DefinitelyRlyTheD0orek tu większość pisze odklejki. I to różnorakie. Gdzie nie zajrzysz na forum, to coś znajdziesz. Jest jednak różnica między grą a prywatą. Są granice. Jak ktoś tego nie rozumie, ma problem
ja tam nie do końca wiem w jakim ty plemieniu jesteś ale chcesz powiedzieć że grozisz komuś jakąkolwiek odpowiedzialnością karną lub cywilną za wpisy na forum lub cokolwiek w internecie? xd xd xd

ps. kiedyś byłem studentem prawa więc czuję się ekspertem :)
pss. jak chcesz to na priv mogę udzielić konsultacji odnośnie dalszych niezbędnych kroków xd
 
Wynik reakcji
1.489
ja tam nie do końca wiem w jakim ty plemieniu jesteś ale chcesz powiedzieć że grozisz komuś jakąkolwiek odpowiedzialnością karną lub cywilną za wpisy na forum lub cokolwiek w internecie? xd xd xd

ps. kiedyś byłem studentem prawa więc czuję się ekspertem :)
pss. jak chcesz to na priv mogę udzielić konsultacji odnośnie dalszych niezbędnych kroków xd
Nie, według jego wpisu to za ghosting i stalking na plemionach xD
 
Wynik reakcji
1.489
a on w ogóle jest pełnoletni?
Wiekiem tak, a tym co w głowie to raczej nie, zresztą pewnie w JN nadal odwala jakieś scenki xD bo taki ma sposób bycia, wodzem chciał zostać to mu plemię po tygodniu padło a zawsze najmądrzejszy wszędzie, więc był punktowany wielokrotnie na FO

Teraz sądem przez grę straszy
 
Do góry