Najnowsze treści autorstwa Boromir25

1. Brzydkie Mapki by Aszu

Już świat na pół podzielony czy jeszcze z tydzień?
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Następne do odstrzału są kundle zapchlone auuu
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Teraz jeszcze tylko Elite niech się rozwinie na obrzeżach, poczeka jak psy zaczną zdychać i wsadza im kosę, wtedy wreszcie karma wróci do tych psich odchodów :)
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Psy do piachu i koniec obserwowania świata. Czyli jeszcze góra dwa tygodnie, mimo takiego frajerstwa dawałem im więcej czasu no ale cóż, karma szybciej dopadła :P
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Może dlatego że tylko od was to słyszałem a nie od niego? Z reszta ja nie mam się z czego tłumaczyć, zwłaszcza takim niedojebom jakimi jesteście z całą pewnością
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 178

W punkt, jak to w grupowce endzi napisała przed silowka, trzeba skasować mało aktywnych graczy przy trybach przed wojna :D chyba zaczęli od najaktywniejszych :P
  7. 178 | GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY USA?

Nie ma plemienia MASZYNY na północnym wschodzie, nie ma lajka
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 176

Tęsknię za plemionami :(
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Teraz ogromne wyzwanie przed P, reorganizacja go, organizacja frontu z bellum, myślę że ustabilizuje się to właśnie przy 60 na 40 co nie jest duża przewagą więc świat się nie skończy za mięsiac
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 172

Psycha siada Słabe to Speed, praktycznie bez wojen gra, bez raczek
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 172

Speed gra bez rączek bo dwa człony ma bez rekrutacji... Haha no mózg rozjebany, dobrze, ze 40 graczy w czlonie nie ma bo do 15 na luzie byscie musieli liczyc,, dramat XDXDXD
  12. Mapka kontynentów

Zrób mapkę świata ładna to lajki poleca
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 172

Już świat podzielony na pół czy jeszcze rozmowy trwają?
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 172

Mnie za nieumiejętność korzystania z bota wyrzucili z plemienia ...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 172

U mnie ten bocik od Kamila na zbieractwo nie śmiga... Pewnie wina przeglądarki...
Do góry