Najnowsze treści autorstwa Boromir25

1. OSMIORNICA KARTOGRAFIA

To wariaty nie wygrały?
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie classic

Świat się już skończył nie będzie walki. Wariat danger oj klasa sss- tym plemionom możesz pogratulować zwycięstwa
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie classic

Haha, sam potwierdzasz, ze musialby przekabacac bo byliby po waszej stronie XD BEZ SZACUNKU Pozdrawiam XD
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie classic

mielibyscie w tej masie po prostu jeszcze wiecej plemion, nic by to nie zmienilo XD Pozdrawiam :P
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie classic

No jak to, zmusili najlepsze, obok Oj tam, plemiona do poddania sie XD
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie classic

Gratulacje wygranego świata :) Jestescie najlepsi, ave SSS!!!!!!! Kibicowałem Wam od samego początku! :P
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie classic

Haha, wiedziałem, że tak na końcu napiszesz, za te wszystkie śmieszkowate wcześniejsze posty xD
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie classic

co to za plemię Klasa? Grają tutaj?
  9. OSMIORNICA KARTOGRAFIA

Ciekawe czy ojki zatrzymaja powoli docierające się po dołączeniu Elite graczy SPEED :)
  10. OSMIORNICA KARTOGRAFIA

Szacuneczek wrzucaj częściej bo robisz je w punkt
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie classic

Osmiornica nie sądzisz że czas na mapkę? dawno nie robiłeś. Czekam nie tylko pewnie ja. Pozdrawiam
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie classic

Napisalem 400 bo pewnie nie wszyscy posłali, profilaktycznie :)
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie classic

Chyba razem z Ojkami XD sam pisales jaka wielka akcja od nas byla a z tego co kojarze to 400 ofow poszlo XD
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie classic

W elite podczas akcji juz bedziecie coraz mniej zyskiwać, o ile nie bedzie kos od naszych graczy front bedzie niezmienny, mam na mysli ostatnia akcje
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie classic

Macie ośmiorniczka przewage bo poł elity u was albo ojkom XD Ale i tak spoko gra, szanuje i pozdrawiam, poziom na froncie wyrównany, wioski jedynie przewage dawają jednej ze stron