Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
@ArhelanLUKASZ apeluje byś przestał sobie z nami tu pogrywać.
Podobno masz od miesiąca władze w Key
31 stycznia będą dowody

Możesz przestać śmieszkować i robić nas w balona?
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.835
@ArhelanLUKASZ apeluje byś przestał sobie z nami tu pogrywać.
Podobno masz od miesiąca władze w Key
31 stycznia będą dowody

Możesz przestać śmieszkować i robić nas w balona?
Dokładnie tak kumpel. Przejąłem władze i nawet im akcje rozpisalem, tylko troszkę nie wyszło. Widać, że pe mają jakiegoś prosa co im trzyma wschodni przyczółek.
 
Wynik reakcji
331
jak pep zaczniecie atakowac jedno plemie konkretnie to jeszcze nie wszystko stracone, akurat w twoje umiejetnosci troche powatpiewam XD ale sa tam zajebisci gracze ktorzy jak widac narazie sobie radza z tymi naszymi pozal sie boze akcjami XD
 

DeletedUser209423

Guest
jak pep zaczniecie atakowac jedno plemie konkretnie to jeszcze nie wszystko stracone, akurat w twoje umiejetnosci troche powatpiewam XD ale sa tam zajebisci gracze ktorzy jak widac narazie sobie radza z tymi naszymi pozal sie boze akcjami XD

Oho, to już wiadomo kto sprzedaje info Pee i im kibicuje. Od dawna Cię podejrzewałem, przecież już z miesiąc temu o tym pisałem.
Ujawniasz się coraz bardziej.
Zbija kolejny raz morale swojego plemienia, przyznaje Pee rację, wskazuje co zrobić, żeby przetrwali.

Magi właśnie dlatego musicie uważać na Pee i żadnych porozumień, oni mają wszędzie wsadzone krety ale niektórzy są inteligentniejsi i się nie ujawniają.

Doskonale wszyscy wiemy, że było wiele czynników dlaczego akcja wyszła tak a nie inaczej

A) Weekend połączony z informacją o końcu pona

B) Chęć zwolnienia w zdobyczach, żeby zabawa trwała dłużej
 

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
680
jak pep zaczniecie atakowac jedno plemie konkretnie to jeszcze nie wszystko stracone, akurat w twoje umiejetnosci troche powatpiewam XD ale sa tam zajebisci gracze ktorzy jak widac narazie sobie radza z tymi naszymi pozal sie boze akcjami XD
Marmolada pisał co innego:(

Wczoraj w sumie 1.5mln ro gruz totalny drugiej linii, ponad 100 grubych przez cały dzień i straciłem dwie wioski, których defacto nie musiałem xd ale straciłem przez swój minimalizm ^^ rzucilem klina i dalem ignor hehe

Wiem, że Ty byś wyszedł na 0 No ale cóż dlatego z Tobą przegrywam
 

DeletedUser209423

Guest
@boguś987

Na cholerę trzymacie nadal tego nieudacznika @Boromir25 ?
Toć ślepi jesteście czy jak, że toto gra ewidentnie pod Pee?
Zaczął przejmować ich wioski, gdy się poddali. Wcześniej ni cholery.

Szukacie kretów a jak się wam sami wystawiają, to macie podwiązane jajka i nie potraficie załatwić tematu.

To nie jest przypadek, że chłop od x czasu wszędzie wypowiada się negatywnie o Key, burzy morale itd.
A przy okazji zawsze uśmiech do Pee i wskazywanie im co jeszcze powinni zrobić, by osiągnąć przewagę.

Może poczekajcie jeszcze, aż zaczną się wojny o wygranie świata, wtedy na pewno będziecie mieli czas na rozbiórki
 

DeletedUser209423

Guest
Takich nieudacznikow jak boromir to w key jeszcze wielu nie ma co 1 sie pozbywac xD

Być może prawda. Ale ten jest wyjątkowo paskudny, bo nawet nie ukrywa, że gra dla Pee.

A kierownictwo Key ślepe. Kask na łeb założyli odwrotnie i nic nie widzą
 
Do góry