Dyskusja o sytuacji na świecie 182

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
673
Aha
Czyli Twoim zdaniem Key pozwoli, żeby Stefany konsumowały później ewentualnie Magi a sami będą bez żadnego frontu czekali, aż AoS zdobędzie samodzielnie 60% mapy.
To jakaś wyższa analiza dyplomatyczna.

Druga sprawa, biorąc pod uwagę jak AoS męczyło się z Chaos/Klasyk, to nie byłbym pewien wskazania zwycięskiej strony w ewentualnie takim scenariuszu

I wreszcie trzecia sprawa. Toż idziemy waszą retoryką. To wy wmawialiście wszystkim, że jesteście najlepszym plemieniem ever i w bezpośrednim starciu nikt nie ma z wami szans.
To co, Magom każecie być teraz samobójcami? Mają pomóc się wam odrodzić i potem dostać w starciu 1v1?
To już lepiej bić się ze Stefanami. Co jest mało prawdopodobne
Ad. 1 Nie powiedziałem, że mają im oddać cały teren tylko część.

Ad. 2 Masa robi swoje ;)

Ad. 3 To już lepiej dogadać się na proporcje korzystniejsze dla mag;)
Pierwszy raz gram w pee, ten świat nie jest zbyt wybitny w naszym wykonaniu chociaż mamy jakieś tam przeblyski jak wczorajsza obrona. Oczywiście nikt nie pomyśli, że akcja była po prostu słaba jakiekolwiek przejęcia spowodowane po prostu masa. Wiadomo, że najłatwiej powiedzieć że kret hehe

I na koniec przed tym światem też nie pawalem jakąś sympatią do pee, a wręcz przeciwnie. Mimo to zgadzalem się, że są/byli najlepszym plemieniem w historii. Teraz realia są inne, większość prowadzi dorosłe życie ma swoje rodziny etc. To juz nie ten zapał co wczesniej ;) Teraz najwazniejsza zabawa i fun z gierki
 
Wynik reakcji
331
Ad. 1 Nie powiedziałem, że mają im oddać cały teren tylko część.

Ad. 2 Masa robi swoje ;)

Ad. 3 To już lepiej dogadać się na proporcje korzystniejsze dla mag;)
Pierwszy raz gram w pee, ten świat nie jest zbyt wybitny w naszym wykonaniu chociaż mamy jakieś tam przeblyski jak wczorajsza obrona. Oczywiście nikt nie pomyśli, że akcja była po prostu słaba jakiekolwiek przejęcia spowodowane po prostu masa. Wiadomo, że najłatwiej powiedzieć że kret hehe

I na koniec przed tym światem też nie pawalem jakąś sympatią do pee, a wręcz przeciwnie. Mimo to zgadzalem się, że są/byli najlepszym plemieniem w historii. Teraz realia są inne, większość prowadzi dorosłe życie ma swoje rodziny etc. To juz nie ten zapał co wczesniej ;) Teraz najwazniejsza zabawa i fun z gierki
Pep i tak statystycznie macie go najwięcej, nie tylko wy pracujecie macie rodziny itd a młodych nie ma w tej grze za dużo bo są inne ciekawsze gry po prostu teraz
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.274
Ad. 1 Nie powiedziałem, że mają im oddać cały teren tylko część.

Ad. 2 Masa robi swoje ;)

Ad. 3 To już lepiej dogadać się na proporcje korzystniejsze dla mag;)
Pierwszy raz gram w pee, ten świat nie jest zbyt wybitny w naszym wykonaniu chociaż mamy jakieś tam przeblyski jak wczorajsza obrona. Oczywiście nikt nie pomyśli, że akcja była po prostu słaba jakiekolwiek przejęcia spowodowane po prostu masa. Wiadomo, że najłatwiej powiedzieć że kret hehe

I na koniec przed tym światem też nie pawalem jakąś sympatią do pee, a wręcz przeciwnie. Mimo to zgadzalem się, że są/byli najlepszym plemieniem w historii. Teraz realia są inne, większość prowadzi dorosłe życie ma swoje rodziny etc. To juz nie ten zapał co wczesniej ;) Teraz najwazniejsza zabawa i fun z gierki
pep nie ma sensu z blackiem pisać, nie zna kulis i choćby grając na tym świecie i wiedząc co nieco to jego wpisy się teraz raczej z uśmiechem czyta :D
chaos oddaje wioski aos i blokują magów, to samo przecież chcą zrobić z nami - wbić się tak żeby odciąć mag od wiosek z nami

front key-mag po pokonaniu P! będzie jakoś na naszych wioskach, ale w wariancie takim że key idzie sobie od północy, a stefany odcinają od południa mag no to za dużo z tego ciasta magom nie zostanie, a każdy już chyba wie że key i aos to coś więcej niż ponik, będzie coś pomiędzy 30/70, a 35/65 wtedy dla keyostefanów, a cały ten układ jest na zasadzie "mag nic nie zrobi bo nie lubiom pe"

a przegrać w 85/15 to jest żaden wstyd, a kasacja to nie ujma na honorze w takiej sytuacji (pozdrawiam osobę z mag która mi opowiedziała o tym co się działo jak oni się kasowali)
jak dostane taki przykaz to mogę i za minutę usunąć konto i pewnie nie jestem w tym sam :D
 

DeletedUser209423

Guest
Ad. 1 Nie powiedziałem, że mają im oddać cały teren tylko część.

Ad. 2 Masa robi swoje ;)

Ad. 3 To już lepiej dogadać się na proporcje korzystniejsze dla mag;)
Pierwszy raz gram w pee, ten świat nie jest zbyt wybitny w naszym wykonaniu chociaż mamy jakieś tam przeblyski jak wczorajsza obrona. Oczywiście nikt nie pomyśli, że akcja była po prostu słaba jakiekolwiek przejęcia spowodowane po prostu masa. Wiadomo, że najłatwiej powiedzieć że kret hehe

I na koniec przed tym światem też nie pawalem jakąś sympatią do pee, a wręcz przeciwnie. Mimo to zgadzalem się, że są/byli najlepszym plemieniem w historii. Teraz realia są inne, większość prowadzi dorosłe życie ma swoje rodziny etc. To juz nie ten zapał co wczesniej ;) Teraz najwazniejsza zabawa i fun z gierki

1) W jaki sposób miałoby się to stać? Przecież AoS odetnie Key od 80% części frontu.
Więc jak oddać część?

2) Zawsze to podwazaliście i pisaliście, że skill podpierając się światem 170

3) Nie da się.

Wiesz co ja nawet z tą adnotacją numer 3 byłbym skłonny się zgodzić. Rzeczywiście, świat by nabrał przepięknego kolorytu.
Tylko z wami się nie da.
BulwaŻenady to kłamczuch i uczciwość on widuje jedynie na kartce, jak napisze takie słowo.
Nie dotrzyma nigdy żadnych ustaleń i umów. Nie dotrzyma nigdy słowa.
Z wami nie da się wejść w uczciwy układ, bo zawsze oszukacie.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Ad. 1 Nie powiedziałem, że mają im oddać cały teren tylko część.

Ad. 2 Masa robi swoje ;)

Ad. 3 To już lepiej dogadać się na proporcje korzystniejsze dla mag;)
Pierwszy raz gram w pee, ten świat nie jest zbyt wybitny w naszym wykonaniu chociaż mamy jakieś tam przeblyski jak wczorajsza obrona. Oczywiście nikt nie pomyśli, że akcja była po prostu słaba jakiekolwiek przejęcia spowodowane po prostu masa. Wiadomo, że najłatwiej powiedzieć że kret hehe

I na koniec przed tym światem też nie pawalem jakąś sympatią do pee, a wręcz przeciwnie. Mimo to zgadzalem się, że są/byli najlepszym plemieniem w historii. Teraz realia są inne, większość prowadzi dorosłe życie ma swoje rodziny etc. To juz nie ten zapał co wczesniej ;) Teraz najwazniejsza zabawa i fun z gierki
W sumie to nie odpowiedziałeś na 3 część black snowa xd
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
pep nie ma sensu z blackiem pisać, nie zna kulis i choćby grając na tym świecie i wiedząc co nieco to jego wpisy się teraz raczej z uśmiechem czyta :D
chaos oddaje wioski aos i blokują magów, to samo przecież chcą zrobić z nami - wbić się tak żeby odciąć mag od wiosek z nami

front key-mag po pokonaniu P! będzie jakoś na naszych wioskach, ale w wariancie takim że key idzie sobie od północy, a stefany odcinają od południa mag no to za dużo z tego ciasta magom nie zostanie, a każdy już chyba wie że key i aos to coś więcej niż ponik, będzie coś pomiędzy 30/70, a 35/65 wtedy dla keyostefanów, a cały ten układ jest na zasadzie "mag nic nie zrobi bo nie lubiom pe"

a przegrać w 85/15 to jest żaden wstyd, a kasacja to nie ujma na honorze w takiej sytuacji (pozdrawiam osobę z mag która mi opowiedziała o tym co się działo jak oni się kasowali)
jak dostane taki przykaz to mogę i za minutę usunąć konto i pewnie nie jestem w tym sam :D
No i ty też nie znasz kulis xd
 

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
673
1) W jaki sposób miałoby się to stać? Przecież AoS odetnie Key od 80% części frontu.
Więc jak oddać część?

2) Zawsze to podwazaliście i pisaliście, że skill podpierając się światem 170

3) Nie da się.

Wiesz co ja nawet z tą adnotacją numer 3 byłbym skłonny się zgodzić. Rzeczywiście, świat by nabrał przepięknego kolorytu.
Tylko z wami się nie da.
BulwaŻenady to kłamczuch i uczciwość on widuje jedynie na kartce, jak napisze takie słowo.
Nie dotrzyma nigdy żadnych ustaleń i umów. Nie dotrzyma nigdy słowa.
Z wami nie da się wejść w uczciwy układ, bo zawsze oszukacie.
Ad. 1 spojrz na mapę, bo chyba nawet nie patrzyłes
Ad. 2 No dalej twierdzę, że skillem można dużo ale różnica 15:85 pl prostu jest nie do przejścia.
Ad. 3 Przecież bulwy już dawno nie ma xd
 

DeletedUser209423

Guest
Ad. 1 spojrz na mapę, bo chyba nawet nie patrzyłes
Ad. 2 No dalej twierdzę, że skillem można dużo ale różnica 15:85 pl prostu jest nie do przejścia.
Ad. 3 Przecież bulwy już dawno nie ma xd

1) Patrzyłem. Zapewniam Cię, że czytam ją zdecydowanie lepiej od Ciebie. Naprawdę chcesz jeszcze ze mną dyskutować? Toż słowo w słowo to co zapowiadałem się sprawdziło.
Czego Ty jeszcze chcesz?
Co mam Ci dokładny końcowy skład i kolejność zwycięskiego plemienia podać?

2) W kwestii skilla piszę o proporcjach jakie zapowiadacie. Mówicie, że Magi będą grały w stosunku 40:60
No to skill wystarczy, po co mają się z wami dogadywać? Toż ja znowu gram w waszą retorykę, wy tak pisaliście, teraz się nie zgadzasz już? Teraz jednak masa?

3) Koło tyłka mam czy BulwaŻenady jest czy nie ma. Jego macki zawsze będą sięgać do Pee.

Powiedz mi szczerze.
Wy się uważacie za inteligentnych a innych macie za frajerów i durni?
Toż gracie tak lewymi kartami, że to aż śmieszne.
Kto złapie się na tą waszą skruchę?
Zaprezentowaliście festiwal buty i arogancji. Zniewazaliście wszystkich po kolei i nadal to robicie, tym razem wobec AoS, które wypowiedziało zgodnie z umowami pona.
Mieli prawo.

Po tym co robiliście wobec Mag, jak użyliście przeciwko nim Mniam, mają teraz kupić ten wasz żal i troskę o nich?

Zejdź na ziemię i zapnij pasy, bo kończy się wasza przygoda.

Wciskaj ten kit dalej. Porozumienie AoS - Key nie jest możliwe na dłuższą metę. Tylko krótkoterminowe.
 

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
673
1) Patrzyłem. Zapewniam Cię, że czytam ją zdecydowanie lepiej od Ciebie. Naprawdę chcesz jeszcze ze mną dyskutować? Toż słowo w słowo to co zapowiadałem się sprawdziło.
Czego Ty jeszcze chcesz?
Co mam Ci dokładny końcowy skład i kolejność zwycięskiego plemienia podać?

2) W kwestii skilla piszę o proporcjach jakie zapowiadacie. Mówicie, że Magi będą grały w stosunku 40:60
No to skill wystarczy, po co mają się z wami dogadywać? Toż ja znowu gram w waszą retorykę, wy tak pisaliście, teraz się nie zgadzasz już? Teraz jednak masa?

3) Koło tyłka mam czy BulwaŻenady jest czy nie ma. Jego macki zawsze będą sięgać do Pee.

Powiedz mi szczerze.
Wy się uważacie za inteligentnych a innych macie za frajerów i durni?
Toż gracie tak lewymi kartami, że to aż śmieszne.
Kto złapie się na tą waszą skruchę?
Zaprezentowaliście festiwal buty i arogancji. Zniewazaliście wszystkich po kolei i nadal to robicie, tym razem wobec AoS, które wypowiedziało zgodnie z umowami pona.
Mieli prawo.

Po tym co robiliście wobec Mag, jak użyliście przeciwko nim Mniam, mają teraz kupić ten wasz żal i troskę o nich?

Zejdź na ziemię i zapnij pasy, bo kończy się wasza przygoda.

Wciskaj ten kit dalej. Porozumienie AoS - Key nie jest możliwe na dłuższą metę. Tylko krótkoterminowe.
No widzisz, więc słabo jesteś poinformowany odnośnie key i aos. Faktycznie nie ma sensu z Tobą dyskutować, bo Ty tak chyba nie czytasz co się pisze.

Ale ja się wcale nie troszcze o Mag po prostu chyba lepiej grać na pe 60:40 Niż na aos i key 30/70 lub 35/65. Ale to jest tylko ich sprawa i to oni sobie zadecydują z kim i jak chcą zagrać, proste.

No nie widzę dalej problemu jeżeli skończy się nasza przygoda ? Ciebie chyba bardziej to boli, bo stracisz sens życia xd
 

DeletedUser209423

Guest
@Bl-ack Sno-w kumpel co robić? Dogadać się z p czy nie dogadać? Może niech hUSQA i hujrel jakiś trend na tiktoku nagrają śpiewając przy tym kocham MAGOW? Wtedy można się zastanowić nad tym czy jebać ich do końca?

Jak Choriel zaśpiewa i zatańczy, to nawet ja stanę tu po stronie Pee i nie pozwolę nikomu złego słowa na nich napisać. Chcę to zobaczyc.

Choriel tańczący i śpiewający: 'Kocham i przepraszam Magów. W ramach pokuty wpłacę 250 zł na zwierzaki'
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 849095943

Guest
Chodzi o to, że po co mamy się z wami do dogrywać skoro twierdzicie że każdego zjedziecie 1 na 1, a mamy się ułożyć na układ 1 na 1 xD?
CO TAM KINSIK NIE WIERZYSZ W SWOJE PLEMIĘ W WALCE 1 VS 1?

TO TAK JAKBYŚ WYSZEDŁ Z KIMŚ NA SOLO I WZIĄŁ KOLEGÓW DO BITKI, JA BYM WOLAŁ WPIERDOL DOSTAĆ ALE POKAZAĆ JAJA I NIE BYĆ PIZDA


CO DO DYPLO TO MAM W CHUJU CZY MAG SIĘ PODPISZE Z P CZY NIE. JUZ UDOWODNIŁO P NIERAZ JAK SIĘ GRA , TU TEZ WIDZĘ ZE NASTROJE W PORZĄDKU I BĘDZIEMY GRAĆ DO KOŃCA WIEC WSTYDU PRZEGRAĆ NIE BĘDZIE W TAKIM WYPADKU A RESZTĘ JEBAC

WGL NIEZŁE JEST TO ZE W P PRZY TAKIM UKŁADZIE LUDZIE ROZWAŻAJĄ CZY TO WGL WSTYD PRZEGRAĆ CZY NIE , MENTALNOŚĆ ZWYCIĘZCÓW , INNYM TEGO BRAKUJE
 
Wynik reakcji
331
CO TAM KINSIK NIE WIERZYSZ W SWOJE PLEMIĘ W WALCE 1 VS 1?

TO TAK JAKBYŚ WYSZEDŁ Z KIMŚ NA SOLO I WZIĄŁ KOLEGÓW DO BITKI, JA BYM WOLAŁ WPIERDOL DOSTAĆ ALE POKAZAĆ JAJA I NIE BYĆ PIZDA


CO DO DYPLO TO MAM W CHUJU CZY MAG SIĘ PODPISZE Z P CZY NIE. JUZ UDOWODNIŁO P NIERAZ JAK SIĘ GRA , TU TEZ WIDZĘ ZE NASTROJE W PORZĄDKU I BĘDZIEMY GRAĆ DO KOŃCA WIEC WSTYDU PRZEGRAĆ NIE BĘDZIE W TAKIM WYPADKU A RESZTĘ JEBAC

WGL NIEZŁE JEST TO ZE W P PRZY TAKIM UKŁADZIE LUDZIE ROZWAŻAJĄ CZY TO WGL WSTYD PRZEGRAĆ CZY NIE , MENTALNOŚĆ ZWYCIĘZCÓW , INNYM TEGO BRAKUJE
Robicie propagandę jak w przypadku mniam ale tutaj się to nie uda raczej, nikt nie chce z sami grać solo bo wiadomo że samymi kretami macie już przewagę gigantyczna więc powodzenia w namawianiu magów
 

DeletedUser209423

Guest
No widzisz, więc słabo jesteś poinformowany odnośnie key i aos. Faktycznie nie ma sensu z Tobą dyskutować, bo Ty tak chyba nie czytasz co się pisze.

Ale ja się wcale nie troszcze o Mag po prostu chyba lepiej grać na pe 60:40 Niż na aos i key 30/70 lub 35/65. Ale to jest tylko ich sprawa i to oni sobie zadecydują z kim i jak chcą zagrać, proste.

No nie widzę dalej problemu jeżeli skończy się nasza przygoda ? Ciebie chyba bardziej to boli, bo stracisz sens życia xd

Co mnie interesuje czy AoS i Key się dogadali? Powiedz mi? Jakie to ma znaczenie, skoro tego i tak nie da się utrzymać.
Po drugie AoS nie dawało sobie rady z Klasykiem a ten sądzi, że z Magami żaden problem.
Akurat pojedynek AoS - Chaos/Klasyk wskazuje, że masa nie miała tu żadnego znaczenia.

Poza tym w żadne wasze opowieści o dogadaniu się nie wierzę. Celowo znowu uprawiacie swoją propagandę.
W mojej ocenie dopiero po skonsumowaniu Pee, co trochę potrwa i podziale południa, okaże się jaki układ się wyklaruje. W mojej ocenie bliżej jest do układu Key/Mag vs AoS niż jakiegokolwiek innego.
Ale sytuacja może się dynamicznie zmieniać.
I nikt nie jest w stanie dziś stwierdzić jak będzie, bo nikt nie wie kto w jakim tempie pożre część tortu po Pee.
A właśnie ten czynnik zdecyduje o dalszych układach.


Skoro nie widzisz problemu z tym, żeby skończyć grę, to zrób to i przestańcie się bawić w wypisywanie tych absurdów.
Wiem, że to jedyna wasza szansa dyplomatyczna, ale każdy na tym świecie was poznał i wszyscy wiedzą, że z Peee nie wolno się dogadywać w żadnej formie
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.274
No tak, akcja wam nie wyszla to od razu kret xd

Ja to tez gdzies mam czy sie dogadamy czy nie, obie sytuacje to dla mnie troche win-win

Bo jak p z mag sie podpisze to beka ze stefanow i keyów że im nie wyszło i będzie trzeba grać w koniki
A jak sie nie podpiszemy to beka z magów że wolą przegrać świat, mimo że mogą układy tak niekorzystne dla nas/korzystne dla siebie proponować i mieć nieskończenie większe szanse niż na masę keyowostefańską

Wiec tak czy tak z kogos sie bede smial, zero presji xD
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
CO TAM KINSIK NIE WIERZYSZ W SWOJE PLEMIĘ W WALCE 1 VS 1?

TO TAK JAKBYŚ WYSZEDŁ Z KIMŚ NA SOLO I WZIĄŁ KOLEGÓW DO BITKI, JA BYM WOLAŁ WPIERDOL DOSTAĆ ALE POKAZAĆ JAJA I NIE BYĆ PIZDA


CO DO DYPLO TO MAM W CHUJU CZY MAG SIĘ PODPISZE Z P CZY NIE. JUZ UDOWODNIŁO P NIERAZ JAK SIĘ GRA , TU TEZ WIDZĘ ZE NASTROJE W PORZĄDKU I BĘDZIEMY GRAĆ DO KOŃCA WIEC WSTYDU PRZEGRAĆ NIE BĘDZIE W TAKIM WYPADKU A RESZTĘ JEBAC

WGL NIEZŁE JEST TO ZE W P PRZY TAKIM UKŁADZIE LUDZIE ROZWAŻAJĄ CZY TO WGL WSTYD PRZEGRAĆ CZY NIE , MENTALNOŚĆ ZWYCIĘZCÓW , INNYM TEGO BRAKUJE
Pokazuję zwyczajnie jak bardzo zmienia się wasze pisanie pod względem sytuacji, a jak bardzo ma dziury w sobie.
Może bym się nie obawiał 1 na 1, gdyby chodziło o inne plemię, ale tak jak pisali bulwa i blacksnow, krety to dla was element gry i macie najlepszy kontrwywiad więc co to za gra 1 na 1, jak macie kogoś w środku jak np w Key i mb1 xd
 
Do góry