Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
No tak, akcja wam nie wyszla to od razu kret xd

Ja to tez gdzies mam czy sie dogadamy czy nie, obie sytuacje to dla mnie troche win-win

Bo jak p z mag sie podpisze to beka ze stefanow i keyów że im nie wyszło i będzie trzeba grać w koniki
A jak sie nie podpiszemy to beka z magów że wolą przegrać świat, mimo że mogą układy tak niekorzystne dla nas/korzystne dla siebie proponować i mieć nieskończenie większe szanse niż na masę keyowostefańską

Wiec tak czy tak z kogos sie bede smial, zero presji xD

Po pierwsze Ty nie grasz podobno już, bo tchórzu zwiałeś, więc jakie win-win?

Dla was jest sytuacja klęska - klęska

Jeśli się nie dogadacie z Magami, to skończycie upokorzeni i ośmieszeni. Wszyscy, których obrażaliście będą wam machać chusteczką z waszych wiosek na pożegnanie i śmiać się do rozpuku. Zniknie też mit wielkiego Pee. Choć on już poległ.

Z kolei jeśli się dogadacie jakimś cudem (bo tylko uraz głowy Arhelana mógłby to sprawić), to też jest to wasza klęska, bo po Jutrze klękacie przed Magami. Najlepsze plemię w historii klęczy i błaga o litość.
O boże, róbcie screeny, coś pięknego
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
No tak, akcja wam nie wyszla to od razu kret xd

Ja to tez gdzies mam czy sie dogadamy czy nie, obie sytuacje to dla mnie troche win-win

Bo jak p z mag sie podpisze to beka ze stefanow i keyów że im nie wyszło i będzie trzeba grać w koniki
A jak sie nie podpiszemy to beka z magów że wolą przegrać świat, mimo że mogą układy tak niekorzystne dla nas/korzystne dla siebie proponować i mieć nieskończenie większe szanse niż na masę keyowostefańską

Wiec tak czy tak z kogos sie bede smial, zero presji xD
Aż się nie mogę doczekać fo potem xd
 

DeletedUser209423

Guest
Pominę ile razy młot BNK znieważał Magi, czy truteń Choriel

Zacytuję klasyka.
Mistrza elegancji

XD
Pewnie mogliśmy wygrać świat i na końcu im najebać tylko po co?
Szkoda mi renomy plemienia. To, że MAGi nie mają żadnej renomy to nie znaczy, że my też jej nie mamy ^^

Dziękuję za uwagę
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.274
Aż się nie mogę doczekać fo potem xd
jak twoją motywacją jest zobaczenie fo to gratuluję XD

mag z nami ma gwarantowane pokonanie aos i key i do tego mogą sobie zażyczyć czego tylko chcą, a pewnie i tak to dostaną, taka sytuacja
a z drugiej strony mają aos i key które są w koalicji na nich i najmniejszy dostęp do nas
pewnie z każdym innym plemieniem niż P! to byłby totalny no-brainer, ale wiele można o metodach bulwy i ich etyce mówić, ale NIGDY nie łamał on dyplomatycznych ustaleń

chcesz się pośmiać kinsik to się śmiej, tylko jak nie chcecie się podpisywać to przyśpiesz tam z burzonkiem bo akcja wyspa 26p z zagrodami deffa to całkiem śmieszna sprawa będzie

pozdrawiam graczy i pięknego wtorku życzę!
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
jak twoją motywacją jest zobaczenie fo to gratuluję XD

mag z nami ma gwarantowane pokonanie aos i key i do tego mogą sobie zażyczyć czego tylko chcą, a pewnie i tak to dostaną, taka sytuacja
a z drugiej strony mają aos i key które są w koalicji na nich i najmniejszy dostęp do nas
pewnie z każdym innym plemieniem niż P! to byłby totalny no-brainer, ale wiele można o metodach bulwy i ich etyce mówić, ale NIGDY nie łamał on dyplomatycznych ustaleń

chcesz się pośmiać kinsik to się śmiej, tylko jak nie chcecie się podpisywać to przyśpiesz tam z burzonkiem bo akcja wyspa 26p z zagrodami deffa to całkiem śmieszna sprawa będzie

pozdrawiam graczy i pięknego wtorku życzę!
Tak gówno wiesz co się dzieje za kulisami, że musisz czekać na info ogólne lub od kreta by dowiedzieć się realiów xD
 

DeletedUser209423

Guest
no to tak jak mówię, przyśpieszaj burzonko i lecimy 5000 wiosek po 26p z zagrodami deffa :D
to będzie aż przyjemne takie wyrównanie szans

Ej przecież jak Key może być dogadane przeciwko Magom?
Jak Ty pisałeś nam tu, że Key jest przejęte przez Magi i to Magi tam rządzą. To co, Arhelan ustawił Key na swoje plemię?

HA HA HA HA HA HA HA

Ale się wymoczku przeorałeś.

Przypominam też, że bardzo dobrze iż wróciłeś, bo 31 stycznia miałeś zaprezentować dowody na zarządzanie Key przez Magi
 
Do góry