Zmiana systemu Punktów Premium

Status
Zamknięty.

DeletedUser91810

Guest
przy kilkudziesieciu czy kilkuset wiocha nie pograsz bez kp a oplacac pare swiatow to juz od groma sie kasy wyda :mad:

wiem że nie pogram bez premium sam mam ponad 400 wiosek i premium zawsze mam. Jak chcę grać z KP to muszę się dostosować do nowych cen nic tu nie poradzi moje skamlenie na forum
 

DeletedUser

Guest
Jak to ładnie Pan szanowny, wspaniały nasz i kochany wielbiony Bryft powiedział, zmiany wchodzą we wszystkich krajach, tylko, że tam pkt kosztowały mało i będą kosztować, bo nawet patrząc teraz za 50pkt trzeba zapłacić 19EURO, więc wyjdzie to jak zawsze, nasi kochani i wielbieni zachodni sąsiedzi, którzy zawsze nas tak kochali, że ciągle z nami walczyli, stwierdzili, że jak mamy PKB na plus za 2009 to pewnie nasze wypłaty też wzrosły, to będzie przepłacać, bo czemu miałoby by być inaczej!:D


p.s bym zapomniał, a nasza administracja, oczywiście jak zawsze o nas się troszczy, kij z graczami, najważniejsze, żeby InnoGames pamiętało o nas i zjazdy nam fundowało i upominki, abyśmy za free dostawali, bo my mamy KP za darmo, a niech ten chłam więcej płaci, my nie ruszymy się, aby to zmienić :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser91810

Guest
Z czym mam pecha? Ze mam telefon na Abonament a nie jak ty na karte?
Widocznie ty nie masz znajomcyh i wolisz zaspokajac sie wydajac PLN na plemiona. Ja wole skoczyc w piatek po budzie na pare browców ;)

lepszym rozwiązaniem jest na karte :) nie musisz doładowywać co miecha. Jak chcę sobie pójść na browara to sobie pójdę.
 

DeletedUser139715

Guest
No jak jesteś byle jakim graczem to bez premium sobie nie pograsz ;P

Tu nie chodzi o jakość, tylko o czas. Sam grałem bez premium do 200 wsi i naprawdę dłużyło mi się to wieczne wykuwanie monet, gdyby te monety odpuścili to można by było pograć bez premium
 

DeletedUser105922

Guest
No tak - dodatek. To nie jest obowiązek. Można grać bez premki.
A tak z ciekawości - ile masz wiosek? Ja ponad tysiąc i chętnie zobaczę jak sobie przy takiej ilości radzisz bez premium...

Ogarniałem konto 3.1 mln bez premium. Gdy na 18 miałem zastępstwa to miałem na zaście 12.5 mln bez KP. Co prawda trochę surków się zmarnowało ale i tak jakoś poszło. Ponadto miałem kilka tysięcy aTaków na wioski rozrzucone na 4 kontynentach.

Tak więc da się ;P
 

DeletedUser

Guest
lepszym rozwiązaniem jest na karte :) nie musisz doładowywać co miecha. Jak chcę sobie pójść na browara to sobie pójdę.

NIe chlopie. Rozmowa z Toba jest jalowa i nie prowadzi do niczego.

wspomniales cos ze ryki nic nie dadza, wiec uciekaj z Forum i nie drażni ucha.


Chcialbym tylko zaznaczyc jedna rzecz. MOze i w innych krajach tez podniesli ceny, ale porównajcie zarobki nasze do innych i wtedy mozemy zaczac gadac.

Przecietny Kowalski zarobi w Polsce 1200zł-1500zł, ataki przecietny Nowak w Niemczech 1500 Euro- 2000 Euro :rolleyes:
 

DeletedUser69622

Guest
bylo
3 Punkty Premium 10,98 PLN/1,99 EUR
5 Punktów Premium 14,99 PLN/2,90 EUR
10 Punktów Premium 24,99 PLN/4,90 EUR
20 Punktów Premium 46,00 PLN/9,20 EUR



» Konto Premium na 30 dni (5 punktów)

» Konto Premium na 14 dni (3 Punkty)

» Konto Premium na 3 dni (1 Punkt)


jest
60 Punktów Premium -> 10,99 PLN
200 Punktów Premium -> 17,99 PLN
600 Punktów Premium -> 45,99 PLN
1500 Punktów Premium -> 89,99 PLN
5000 Punktów Premium -> 215,99 PLN

Za 30 Punktów Premium można aktywować Konto Premium na 3 dni. Za 100 Punktów, dostajesz 14 dni. W praktyce oznacza to 30 tygodni Konta Premium za 89,99 zł.
Wyłączenie reklam staje się od teraz częścią Konta Premium. Będzie uruchamiane automatycznie, wraz z aktywacją KP, bez dodatkowych opłat.

3 Punkty Premium 10,98 PLN/1,99 EUR 14 dni = 60 Punktów Premium -> 10,99 PLN 6 dni 14 dni to duzo wiecej raczej jak 6 :)

50 Punktów Premium 92,00 PLN/19,00 EUR 10 miesiecy okolo 42 tygodni = +-
1500 Punktów Premium -> 89,99 PLN 30 tygodni wiec jezeli ktos pisze ze tu nie ma zmian to musial pic

Kupowalismy po 2 -4 na spolke bo wychodzilo malo na miesiac ,obecnie bedzie wchodzila w gre duzo wieksza kwota

niedawno pokonczyly banany gre a niedlugo pokoncza dzieciaki ,bo nie beda wstanie kupic sobie kp a granie bez tego nie ma sensu z powodu olbrzymiej przewagi go posiadajacych nad tymi co go nie maja

ZŁODZIEJE TO DOBRE SŁOWO
mozna tlumaczyc sie wysokimi kosztami sms ale one byly i wczesniej nie sadze by sie zmienily ,stanialo euro wiec zysk ma firma i tak wiekszy a mimo to pluje nam w twarz i twierdzi ze to nam cere poprawi -pewnie tak ,jak odejdziemy od kompow


czym sie rozni koszt przelewu ,ze sa az takie roznice ??

50 Punktów Premium 92,00 PLN/19,00 EUR 10 miesiecy okolo 42 tygodni = +-
1500 Punktów Premium -> 89,99 PLN 30 tygodni

dlaczego ci co uzasadniali podwyzke maja nas za debili ???
 

DeletedUser

Guest
Kmicu kasy na święta nie ma i dlatego to wszystko. Teraz z 10 000 ludzi kupi sobie Kp na zapas i na konto kmica firma IG przeleje jakąś premię. Nie stresujcie się ludzie bo zapewne admini przenoszą niektóre z naszych postów do swojej ukrytej "karczmy" i mają z nas polewkę:D
 

DeletedUser

Guest
A żeby zakupić KP na 30 dni, to zamiast jednego przelewu za 14.99zł będzie trzeba zrobić 2 ^^ Pierw zapłacić za 200pkt a później za dodatkowe 30pkt. Bo żeby płacić 50zł za KP to mnie ni9e stać :D
 

DeletedUser

Guest
To jest po prostu doskonała metoda na odciążenie serwerów,bo z pewnością taki będzie skutek tej podwyżki
 

DeletedUser

Guest
No ale premium to tylko dodatek z którego nie trzeba korzystać.

Ogarniałem konto 3.1 mln bez premium. Gdy na 18 miałem zastępstwa to miałem na zaście 12.5 mln bez KP. Co prawda trochę surków się zmarnowało ale i tak jakoś poszło. Ponadto miałem kilka tysięcy aTaków na wioski rozrzucone na 4 kontynentach.

Tak więc da się ;P

3.1 mln? To jedna trzecia mojego konta.
Na zaście miałeś pewnie mniej więcej tyle wiosek co ja obecnie na swoim koncie. Ile te zastępstwa miałeś? Tydzień, dwa tygodnie? Pograj pół roku :)
No chyba, że siedzisz na tyłku i nic nie robisz - w takim układzie nie dziwię się, że masz czas na robienie wszystkiego bez premium... :)
 

DeletedUser105922

Guest
3.1 mln? To jedna trzecia mojego konta.
Na zaście miałeś pewnie mniej więcej tyle wiosek co ja obecnie na swoim koncie. Ile te zastępstwa miałeś? Tydzień, dwa tygodnie? Pograj pół roku :)
No chyba, że siedzisz na tyłku i nic nie robisz - w takim układzie nie dziwię się, że masz czas na robienie wszystkiego bez premium... :)

Zastępstwa miałem przez parę miesięcy lecz zwykle było to jakieś 6 - 10 mln. 12.5 mln miałem przez jakiś tydzień.
 

DeletedUser

Guest
wahahahhaha:D
Ludzie, jak czytam odpowiedzi administracji ,że mają najtańsze KP na rynku pośród gier przeglądarkowych... ,że są jedyną grą gdzie KP nie daje realnej przewagi tylko ułatwia "ogarnianie"... to mnie po prostu na pusty śmiech zbiera.

Żebym nie zalewał was setką linków, zapewne zaraz inni rzucą następnymi (forum czytałem do 6 czy 7ej strony, później skapitulowałem): REDDRAGON (wygooglojcie - albo dodajcie www. oraz .pl) <- gra w której "KP" daje możliwość gry drugim kontem i nie daje żadnych innych udogodnień. Po prostu wolno prowadzić drugie państewko na takich samych zasadach jak każde normalne i nieopłacane. (może jeszcze reklamy znikają)

A KP zdrożało i to niestety fakt. No nic, jak chcemy grać - będziemy bulić. Jak nie - to nie.
Ja jakoś przeżyje, szkoda tylko mi tych farm których ubędzie na nowych światach <beczy>
 

DeletedUser123286

Guest
Drogi Supporcie czasem możecie pomyśleć o graczach nie tylko o swoich zyskach, na nich gra podobno jest dla użytkowników przyjemnością ale jak takie jeszcze 'kolejne' niespodzianki będziecie szykować możecie się na tym poważnie zastanowić albo dać ankietę czy w ogóle graczom ten pomysł się spodoba jak my, dajemy wam jakieś propozycje do przemyślenia i uaktywnienia omijacie go szerokim łukiem dlaczego?

Zastanówcie się kolejnym razem nad waszymi świetnymi pomysłami :rolleyes:

Cya
 

DeletedUser

Guest
Premium przez sms było najlepszym wyjściem (przynajmniej dla mnie i ludzi z którymi gram ) . Chodzi o to że kupowałem premium wtedy kiedy chciałem i kiedy było mi potrzebne i co najważniejsze tyle ile chciałem ! Nie wiem kto będzie wydawał 200 zł na konto premium które będzie aktywne przez kilka miesięcy skoro tak długie jest mi niepotrzebne ? A mniejsze kwoty sporo mają podrożeć i zakup też nie jest już taki opłacalny .

Ciekawi mnie ile osób przestanie grać w plemiona ??? Ciekawa sytuacja może być na starszych światach gdzie ludzie mają kilkaset wiosek (lub więcej) ,bo wątpię że wszyscy będą skłonni tyle płacić ,a granie bez premium jest tam prawie nie wykonalne (chyba że ktoś może siedzieć masę czasu na plemionach)

Ogólnie to jest nieprzemyślana decyzja i tylko zaszkodzi plemionom ,nie dość że odejdzie część aktualnie grających ludzi to dodatkowo taki cennik będzie odstraszał potencjalnych nowych graczy
 

DeletedUser

Guest
Prawda jest taka że, przez okres trwania wakacji pojawi się masa "padliny".

Jedni bo muszą gdzieś wyjechać i kończą grę a drudzy bo bez KP nie ma gry.
Nie potrafię sobie wyobrazić siebie siedzącego non stop na plemionach i tukącego te monety pojedyńczo w każdej wiosce a potem jeszcze rekrutacja ;/


@ To prawda Tomaczek wachania w TOPkach na starych światach się pojawią.
 

DeletedUser134639

Guest
WCISKANIE KITU

Napisał Bryfft Zobacz post
Biorąc pod uwagę liczne głosy typu: "skandal, rozbój w biały dzień, przerzucam się na inną grę" pozwolę sobie zauważyć, że Plemiona jako chyba jedyny projekt na rynku NIE DAJĄ żadnej przewagi nad innym graczem za kasę.
W dodatku Premium u nas, nawet po zmianie, pozostaje jednym z najtańszych wśród gier przeglądarkowych dostępnych w języku polskim.
Zatem "przerzucenie się" na coś innego na pewno nie wyjdzie na korzyść gracza (na naszą też nie oczywiście). NIE DAJE PRZEWAGI ??? TY KIEDYŚ GRAŁEŚ ? MIAŁEM 2TYŚIE NA LICZNIKU [ATAKÓW] PRZY 17 MILIONOWYM KONCIE BEZ PREMKI BYM ZGINĄ ALE NAPISZĘ JAK DO OWCY---- 2 GRACZY PO NP 10 BANIEK NAWZAJEM SIĘ ATAKUJĄ JEDEN MA PREMKĘ [I LEGALNE SKRYPTY] DRUGI NIE PYTANIE KTÓRY DOSTANIE PO TYŁKU - PODPOWIEDZ TEN BEZ PEREMKI WIĘC JEST PRZEWAGA ZA KASĘ CZY NIE ???? PODPOWIEDZ JEST
 

DeletedUser134607

Guest
Ogarniałem konto 3.1 mln bez premium. Gdy na 18 miałem zastępstwa to miałem na zaście 12.5 mln bez KP. Co prawda trochę surków się zmarnowało ale i tak jakoś poszło. Ponadto miałem kilka tysięcy aTaków na wioski rozrzucone na 4 kontynentach.

Mylisz gre z klikanie gra to ataki i synchra ofensywa oraz defensywa kliny obrona ja idzie klikaset atakow czy pare tysiec to bez kp nie ogarniesz wec sie nie wymadrzaj ,bo pseudo pro jak przyjdzie im walki i puszczanie klikaset atakow z faekami czy organiacja defensywna i klikaset czy pare tys na liczniku po prostu koncza gre
 

DeletedUser137936

Guest
Nie czytałem wszystkich postów bo jest tego 11 stron.
Moje przemyślenia na temat tej zmiany są złe.
W plemiona gra dużo osób poniżej 18 roku życia co sprawia, że wielu graczy kupowało KP przez sms. Dla dorosłych osób z kontem bankowym też chyba jest to sposób szybki i wygodny :)
Teraz natomiast 5/6 osób młodszych odpuści sobie premium. Nie bardzo rozumiem co sprawiło, tak się właśnie stało. Nie uważam tego za mądre posunięcie, ale to moje skromne zdanie, a co ja tam wiem... :)

A co do ogarniania bez KP: uważam że to możliwe, ale tylko dla weteranów ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry