Zmiana systemu Punktów Premium

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ja proponuje się uspokoić, bo odzywki takie są irytujące i nie właściwe w tym temacie. Wiesz ile już takich postów taki GA miał? Nie jesteś tym jednym. Nie zamierzam się z tobą kłócić tylko jeśli jesteś porządnym człowiekiem to się zachowaj!

Ty sie kolezko nie wypowiadaj bo do ciebie nie gadam

Administracja jest nie dosc ze chamska to potrafi tylko ironizowac z ludzi.
Zamiast tupnąć nogą, bo jednak jakiś glos mają w IG, to potrafia sie nabijac z nas i lać na to co mowimy.

A IG musi sie tez sluchac GA z kazdego swiata, bo gdyby nie oni, Plemion u nas by nie bylo.

wiec pozdro Chempionie
 

DeletedUser

Guest
Bryfft wróćił;D Myślałem, że masz dośc już tego^^
Będzie jakaś niespodzianka na święta?

Za wazelinę ci nie pozostawią starego czyli obecnego cennika więc może skończ chłopczyku :)

Miałeś praktycznie najwięcej pretensji a teraz ehh .... :D

Adwokatem też być nie musisz gdyż, uwierz każdy nawet GA ma swój język.
 

DeletedUser134639

Guest
Szkoda gadać, cena wzrosła i tylko czekać jak niebawem znów pójdzię w górę.

hmm darmowa gra przeglądarkowa???? kpiny tylko nie rozumiem tego że traktuje suport ludzi [graczy ]jak debili] którzy nie potrafią liczyć :D wmawiając im że jest taniej ??wiadomo o co chodzi dowalić graczom kupującym przez ,esema zmusić ich by kupowali większe ilości , powodowani opłacalnością TYLKO ZAPOMNIANO O DZIECIAKACH , BO DZIECIAKI NIE MAJĄ 100 ZŁ CZ200 CIUŁAJĄ I KUPUJĄ ZA 10 ZETA 3 PTK PREMKI BY MIEĆ NA 2 TYGODNIE A TERAZ SUPORT ICH ZAŁATWIŁ BEZ MYDŁA , I ZAMIAST NAPISAĆ WYRAŻNIE ŻE CHODZI BY WIĘCEJ WYCIĄGNĄĆ Z GRACZY ŚCIEMNIA ŻE TO WŁAŚCIWIE JEST OBNIŻKA ŻAŁOSNE ZABIJACIE TĄ GRĘ
 

DeletedUser

Guest
po 1 admini maja premke za darmo

po 2 bryft Twoje zachowanie jest zenujace a rzekłbym poniżej krytyki....

zamiast sprobowac zrozumiec to drwisz z ludzi ktorzy sie wypowiadaja:))

no niestety szkoda szkoda - ale jak wiadomo jestescie tylko pionkami ale przynajmniej niech te pionki pokarza ze choc troszke rozumieja:))

20 kupujących za 100zł, niż 500 za 50zł - srednio to pogratulowac:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser76317

Guest
Ale czy ma to jakiś sens???

A czy jak liczba graczy z 505 tys zacznie drastycznie spadać to myślisz że co zrobi support ?? Co zrobi administracja gdy wydatki zaczną przykrywac dochody ?! Co zrobi król tego terenu gdy upadną szybciej niż Minas Thirit ?
 

DeletedUser105922

Guest
hmm darmowa gra przeglądarkowa???? kpiny tylko nie rozumiem tego że traktuje suport ludzi [graczy ]jak debili] którzy nie potrafią liczyć :D wmawiając im że jest taniej ??wiadomo o co chodzi dowalić graczom kupującym przez ,esema zmusić ich by kupowali większe ilości , powodowani opłacalnością TYLKO ZAPOMNIANO O DZIECIAKACH , BO DZIECIAKI NIE MAJĄ 100 ZŁ CZ200 CIUŁAJĄ I KUPUJĄ ZA 10 ZETA 3 PTK PREMKI BY MIEĆ NA 2 TYGODNIE A TERAZ SUPORT ICH ZAŁATWIŁ BEZ MYDŁA , I ZAMIAST NAPISAĆ WYRAŻNIE ŻE CHODZI BY WIĘCEJ WYCIĄGNĄĆ Z GRACZY ŚCIEMNIA ŻE TO WŁAŚCIWIE JEST OBNIŻKA ŻAŁOSNE ZABIJACIE TĄ GRĘ

Można grać nie płacąc ani złotówki.

A czy jak liczba graczy z 505 tys zacznie drastycznie spadać to myślisz że co zrobi support ?? Co zrobi administracja gdy wydatki zaczną przykrywac dochody ?! Co zrobi król tego terenu gdy upadną szybciej niż Minas Thirit ?

No tak ale czy warto usuwać konta w które wsadziliście już kasę??? Ja straciłem konto w które wpompowałem trochę pieniędzy i już nie kupuję KP.
 

DeletedUser125974

Guest
A czy jak liczba graczy z 505 tys zacznie drastycznie spadać to myślisz że co zrobi support ?? Co zrobi administracja gdy wydatki zaczną przykrywac dochody ?! Co zrobi król tego terenu gdy upadną szybciej niż Minas Thirit ?

podniosą ceny.trza cos do gara wrzucic :),bo kobita wrzeszczy
 

DeletedUser113653

Guest
Za wazelinę ci nie pozostawią starego czyli obecnego cennika więc może skończ chłopczyku :)

Miałeś praktycznie najwięcej pretensji a teraz ehh .... :D

Mi zaraz nerwy puszczą, bo tu cwaniaków jest od groma. Byłęm i jestem sprzeciw tych podwyższkom, ale do adminów nic niemam! Proponuje tobie zapoznać się z moimi postami:)
 

DeletedUser139715

Guest
Chyba nie pozostaje nam nic jak poczekać na prawdziwie darmową wersje plemion. Są podróbki ogame'a gdzie premium miesięczne kosztuje 3zł a gra się nawet lepiej niż na prawdziwym. Może wreszcie powstanie taka lepsza "podróbka" plemion:)
 

DeletedUser76317

Guest
Jutro miesiąc premium będzie kosztował 100 złoty ,a za rok kto wie -,- ...
 

DeletedUser59720

Guest
!!

Ba,a co mnie obchodzi 6.0...
Dlaczego np.18ś ma za KP placic tyle samo co dalsze swiaty,lepiej "ulepszone"....?
Powiem jedno,chcecie wiecej..dostaniecie mniej ...ja napewno nie zamierzam placic takiego haraczu....
Jesli to nie zart prima-aprilis,to wlasciciele portalu sa naprawde zalosni.....
 

DeletedUser

Guest
ej a jak ja do tej pory kupowałem konto premium za smsa za dyche na 14dni to ile teraz bede musial placic?
 

DeletedUser105922

Guest
Chyba nie pozostaje nam nic jak poczekać na prawdziwie darmową wersje plemion. Są podróbki ogame'a gdzie premium miesięczne kosztuje 3zł a gra się nawet lepiej niż na prawdziwym. Może wreszcie powstanie taka lepsza "podróbka" plemion:)

Są już prywatne serwery plemiona. Jednak ich stabilność i jakość odstępuje od głównych plemion.
 

DeletedUser

Guest
ej a jak ja do tej pory kupowałem konto premium za smsa za dyche na 14dni to ile teraz bede musial placic?

Konto premium na 30 dni za sms kosztuje 54 złote więc pewnie połowę tej kwoty. Wcześniej za to miałbyś premkę na miecha i jeszcze by kilka złotych zostało.



@Hehe patrzcie ile "ważnych" się przewija i czyta ten temat ja już z 8 zliczyłem :D Na żer (banowanie) wyszli :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
gra zmierza w kierunku : w grze zostają najbogatsi ;]

jak już tak robicie to chociaż moglibyście przyznawac nagrody premium:


dla gracza top1
dla gracza top1 agresor, obronca


czemu tego nie ma? to dałoby duża ochote do gry....

cena premium powinna byc za 10zł na miesiac i wtedy 80% graczy by to kupowała i wtedy byście mieli niezłaą kase.

czasem pomyślcie admini!
 

DeletedUser134607

Guest
ej a jak ja do tej pory kupowałem konto premium za smsa za dyche na 14dni to ile teraz bede musial placic?
1 sm miales na 2 tygodnie teraz musi poslac 2 sm zeby miec na 2 tygodnie czyli wybulic 22 zeta czyli x2 wiecej
 

DeletedUser

Guest
Cóż, korzystałam jedynie z zakupu przez sms. Zmiana jest duża , nie rozumiem po co w ogóle została wprowadzona. Chyba tylko dla korzyści administratorów. :mad: Tak jak większość użytkowników wydaje mi się, że teraz zakup KP spadnie.
 

DeletedUser

Guest
Mi zaraz nerwy puszczą, bo tu cwaniaków jest od groma. Byłęm i jestem sprzeciw tych podwyższkom, ale do adminów nic niemam! Proponuje tobie zapoznać się z moimi postami:)

Jednym z nich jestes ty chlopie. Po jaką cholere ich bronisz?
Chcesz im wchodzic W "Czarną Bramę" bez niczego?
A moze masz chec na klika PP za free.
Wiec nie wysilaj sie i ich nie bron. Nie odpowiadaj na nasz kazdy post ktory karci GA (czyt. Kmic i Bryfft).

Nasze oburzenie jest zrozumiale a oni potrafią tylko "suszyc" sie z kazdego. No moze oprocz ludzi takich jak ty.
Wiec skoncz bronic ich bo powatpiewam ze jestes Adwokatem, a jak jestes to tutaj tego ine prezentuj.

Wysadzili nas w Kakało wiec mamy chyba mozliwosc wyrazic nasze oburzenie?
Pomysl mistrzu
 
Status
Zamknięty.
Do góry