Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Konia moze mi biles, nic poza tym chlopcze
Szykuj bota, albo jakas kose tam na key i aos, bo ciezko wam bedzie
Nie ma co tam bić chyba xd

MK to nie bot, ale co Ty możesz o tym wiedzieć o tej grze, przecież Ty masz życie, siłownie i poranną musztrę.

Zrobimy z AOS I KEY sojuszofuzję i będziemy patrzyli jak pE się rozkłada.
 

Deleted User - 849095943

Guest
HO POSESZWA 1 Vs 1 NA FRONT , STRACĘ 2 WIOSKI Z TOBĄ TO ODDAJE WAM , WYGRAM DAJE KEY
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.525
Nie ma co tam bić chyba xd

MK to nie bot, ale co Ty możesz o tym wiedzieć o tej grze, przecież Ty masz życie, siłownie i poranną musztrę.

Zrobimy z AOS I KEY sojuszofuzję i będziemy patrzyli jak pE się rozkłada.
Powodzenia jak tylko jedno plemie swiat moze zamknac widzisz jaki odklejony jestes xDD

Nie pamietasz juz jak na bocie latales i kosowales?

Widzisz ja przynajmniej zyje zyciem, a ty nerdzisz przed kompem i jeszcze jestes nieudacznikiem na froncie XDD
 

DeletedUser209423

Guest
A skad wiesz co ja robie w zyciu, ja przynajmniej zyje zyciem realnym a nie jakas gierka pixelowa i sie nią nie podniecam jak Ty xD
Musiales sie dogadac w 3 ekipy, bo inaczej szans nie bylo

Nom rzeczywiście
Od rana wszystkich po kolei wyzywasz, wczoraj groziłeś strzelaniem a jutro pewnie będziesz się tu onanizował.
Rzeczywiście żyjesz życiem realnym

--

HO POSESZWA 1 Vs 1 NA FRONT , STRACĘ 2 WIOSKI Z TOBĄ TO ODDAJE WAM , WYGRAM DAJE KEY

Nawet raz słowa nie potrafisz dotrzymać? Co, syfiarzu? Jednak forum bez Ciebie żyje nadal? Boli dupka?
 

Deleted User - 849095943

Guest
Nom rzeczywiście
Od rana wszystkich po kolei wyzywasz, wczoraj groziłeś strzelaniem a jutro pewnie będziesz się tu onanizował.
Rzeczywiście żyjesz życiem realnym

--



Nawet raz słowa nie potrafisz dotrzymać? Co, syfiarzu? Jednak forum bez Ciebie żyje nadal? Boli dupka?
CIĘŻKO SIĘ ROZSTAJE Z PLEMIONKAMI MORDO , JAKBYS KIEDYŚ GRAŁ TK BYŚ WIEDZIAŁ
 
Wynik reakcji
34
Miesiące aktywnej współpracy na linii Vegeta-P! a kiedy przychodzi czas rozliczeń to nawet nie są uwzględnieni w publicznych podziękowaniach.
Chyba są źli, że wpompowaliśmy im tyle tlenu i naiwnie przedłużaliśmy nadzieje na ugranie świata.
 

DeletedUser209423

Guest
Miesiące aktywnej współpracy na linii Vegeta-P! a kiedy przychodzi czas rozliczeń to nawet nie są uwzględnieni w publicznych podziękowaniach.
Chyba są źli, że wpompowaliśmy im tyle tlenu i naiwnie przedłużaliśmy nadzieje na ugranie świata.

O cześć
Jesteś kobietą, mężczyzną czy dziwolągiem jak @BNK KRUL ?

Bo dużo o Tobie piszą, gdzieś się przewija często 'pelcia' a ja król forum nic o Tobie nie wiem.

Może się przedstawisz? Powiesz skąd jesteś, ile masz lat i jakie zainteresowania?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.525
Nom rzeczywiście
Od rana wszystkich po kolei wyzywasz, wczoraj groziłeś strzelaniem a jutro pewnie będziesz się tu onanizował.
Rzeczywiście żyjesz życiem realnym

--



Nawet raz słowa nie potrafisz dotrzymać? Co, syfiarzu? Jednak forum bez Ciebie żyje nadal? Boli dupka?
Ty tam utkaj bo nawet poza 30k pkt nie wyszedles i tylko odklejki walisz na forum bo tylko to Ci juz pozostalo

Pelcia sie udziela, a jako 1 rzucil kontem jeszcze przed wojna z magami i miejsce tylko zablokowal komus w skladzie, co za hipokryta xDD
 

Mankovsky

Pikinier
Wynik reakcji
107
Nie, nikt nie wysłał ataków dopóki mankovsky nie zaczął atakować i nie napisał ze wypowiedzenie zrywa xD
Nie pierdol teraz xD
Później dopiero chłopaki zaczęli fejkowac.

A najlepsze jest to ze wielkie Stefany bonusy na obronę poodpalaly xDD

Ty jesteś widzę grubo pierdolnięty, zresztą jak ta cała banda popierdoleńców z P.

Poleciały ataki od Was od kilku osób, napisałem do Bulwy i nie raczył nic odpisać. Sprawa wyglądała klarownie dla mnie. Ostatni zryw wielkiego p (specjalnie z małej litery) przed wrzuceniem kasacji.
 
Do góry