Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
Wielkie Pee obsrane przed 3 plemionami a sami będący w 4-plemiennej współpracującej koalicji.
I jeszcze krzyczą, jak to skrzywdzeni.
Tak pokierowaliście dyplomacją.
Wasza koalicja jest większa liczbowo, więc teraz pokażcie na co was stać.
A tak przepraszam, stać was tylko na złamanie warunków wypowiedzenia i kasowanie się.
Banda niedorajdów.

Cóż za zaskoczenie, że to koniec projektu Pee.
Toć już 2 miesiące temu wam pisałem, że to koniec.
Tylko wtedy woleliście obrażać i wyśmiewać. I co?
I teraz stoicie z gołą dupą i brudnymi gaciami
 

Deleted User - 849095943

Guest
To przecież nie jest koniec świata xd
P KOŃCZY TO I ŚWIAT SIĘ SKOŃCZY , PRZECIEŻ FO UMRZE A U WAS GRACZE BĘDĄ KOŃCZYĆ Z NUDÓW , W STEFANACH I KEY TO SAMO XD

TA WOJNA NA KONIEC BĘDZIE , ALE RACZEJ NIKOGO TO NIE BĘDZIE OBCHODZIĆ , NAJBARDZIEJ ROZRYWKOWE PLEMIĘ TEGO ŚWIATA ZNIKNIS A RAZEM Z NIM SKOŃCZY SIĘ ZAINTERESOWANIE KOGOKOLWIEK BO TAK CZY SIAK NIE WYŁONI SIĘ NAJLEPSZEGO PLEMIENIA NA TYM ŚWIECIE JUŻ
 

DeletedUser209423

Guest
P KOŃCZY TO I ŚWIAT SIĘ SKOŃCZY , PRZECIEŻ FO UMRZE A U WAS GRACZE BĘDĄ KOŃCZYĆ Z NUDÓW , W STEFANACH I KEY TO SAMO XD

TA WOJNA NA KONIEC BĘDZIE , ALE RACZEJ NIKOGO TO NIE BĘDZIE OBCHODZIĆ , NAJBARDZIEJ ROZRYWKOWE PLEMIĘ TEGO ŚWIATA ZNIKNIS A RAZEM Z NIM SKOŃCZY SIĘ ZAINTERESOWANIE KOGOKOLWIEK BO TAK CZY SIAK NIE WYŁONI SIĘ NAJLEPSZEGO PLEMIENIA NA TYM ŚWIECIE JUŻ

Naturalne, że domykanie świata bez względu na to w jakiej formie, kończy aktywność na FO.

Nie przypisuj sobie zasług, których nie macie.
Wy nie nakręcaliście dyskusji, tylko zwyczajnie byliście opluwani przez większość stron tego wątku
 
Wynik reakcji
21
Wielkie Pee obsrane przed 3 plemionami a sami będący w 4-plemiennej współpracującej koalicji.
I jeszcze krzyczą, jak to skrzywdzeni.
Tak pokierowaliście dyplomacją.
Wasza koalicja jest większa liczbowo, więc teraz pokażcie na co was stać.
A tak przepraszam, stać was tylko na złamanie warunków wypowiedzenia i kasowanie się.
Banda niedorajdów.

Cóż za zaskoczenie, że to koniec projektu Pee.
Toć już 2 miesiące temu wam pisałem, że to koniec.
Tylko wtedy woleliście obrażać i wyśmiewać. I co?
I teraz stoicie z gołą dupą i brudnymi gaciami


Człowieku weź już skończ pierdolić bo jak czytam te twoje farmazony przez dłuży czas to się rzygać chce :)
22500wiosek vs 12000wiosek ciekawe która koalicja ma większe szansę.
Więc widać, że do szkoły to miałeś pod górkę.
2-3 tys wiosek można odrobić skillem a nie 10tys głąbie, Bim na ten przykład ma 1.3k wiosek więcej od mniam a są na - z nami bo to zwykłe lamusy nic nie znaczące ale mają masę.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.116
Playerboy upadnie, a z jego popiołów powstanie NOWY PORZĄDEK, KTÓRY ZATRZĘSIE ŚWIATEM W POSADACH...
szkoda w sumie że ta umowa spisana jest tak że faworyzuje bardzo mocno mag
ale co, musieliście coś im dać żeby się na nas nie zgodzili? XDDD
33/33/33 byłoby bardziej fair, jak dla mnie danie 50 magom (50/25/25) to jeszcze korzystniejsza propozycja niż 60/40 nasze w sumie

nie dziwne że magi się na to zgodziły, każdy człowiek z jedną szarą komórką się by zgodził, a mimo tego że kins nie ma, arhelan nie ma to chyba szarpi ocs tam mysli (chyba)
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.116
Człowieku weź już skończ pierdolić bo jak czytam te twoje farmazony przez dłuży czas to się rzygać chce :)
22500wiosek vs 12000wiosek ciekawe która koalicja ma większe szansę.
Więc widać, że do szkoły to miałeś pod górkę.
2-3 tys wiosek można odrobić skillem a nie 10tys głąbie, Bim na ten przykład ma 1.3k wiosek więcej od mniam a są na - z nami bo to zwykłe lamusy nic nie znaczące ale mają masę.
ale black to do ignora a ignor do jeziora

nie odpowiadać, nie czytać
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.116
Ehh, zawsze ktoś nie potrafi przegrywać...
Ja tam sie przyznalem do porazki juz dawno, przeprosilem i podziekowalem

I tobie to nawet nie mam nic za złe, widać że dobry chłopak w przeciwieństwie do tych odklejusów arhelańsko-kinsowych jesteś
po prostu POTĘŻNE STEFANY wzbudzają po stokroć więcej zaufania od rozjebańców z plajerboj
wybór był prosty
to że to prawda to fakt, ale to propozycja tak szalenie korzystna dla mag że o ja pierdole
 

DeletedUser209423

Guest
Człowieku weź już skończ pierdolić bo jak czytam te twoje farmazony przez dłuży czas to się rzygać chce :)
22500wiosek vs 12000wiosek ciekawe która koalicja ma większe szansę.
Więc widać, że do szkoły to miałeś pod górkę.
2-3 tys wiosek można odrobić skillem a nie 10tys głąbie, Bim na ten przykład ma 1.3k wiosek więcej od mniam a są na - z nami bo to zwykłe lamusy nic nie znaczące ale mają masę.

Jak chce Ci się rzygać, to po prostu się zrzygaj i daj mi święty spokój. Mam koło dupy Twój stan zdrowia.

Dziękuję za dokładnie wyliczenia.
Podobno ja mam problemy z matematyką, Ty za to tępa dzido ze wszystkim innym.
Wyraźnie napisałem, że terytorialnie koalicja AoS/Mag/Key ma przewagę.
Ale jeśli chodzi o podpisanie się 3 na 1, jak to próbujecie przekazać, to jest to zwykle łgarstwo. Nikt się na was nie podpisał.
Patrzcie ich jak sodówka odbiła. Myślą, że wszyscy o Peee tylko myślą i Pee tylko się boją.
Koalicja jest 3 plemion, przeciw 4 plemionom.
 
Wynik reakcji
21
Jak chce Ci się rzygać, to po prostu się zrzygaj i daj mi święty spokój. Mam koło dupy Twój stan zdrowia.

Dziękuję za dokładnie wyliczenia.
Podobno ja mam problemy z matematyką, Ty za to tępa dzido ze wszystkim innym.
Wyraźnie napisałem, że terytorialnie koalicja AoS/Mag/Key ma przewagę.
Ale jeśli chodzi o podpisanie się 3 na 1, jak to próbujecie przekazać, to jest to zwykle łgarstwo. Nikt się na was nie podpisał.
Patrzcie ich jak sodówka odbiła. Myślą, że wszyscy o Peee tylko myślą i Pee tylko się boją.
Koalicja jest 3 plemion, przeciw 4 plemionom.



Po prostu zamknij mordę bo już nikt nie chce Cię słuchać.
Jesteś słabo doinformowany bo podobno MB1 (BiM) ma swojego dowódcę blejko więc jest 4vs4 nie licząc 2 członów. W sumię Vegę to bym nie wliczał więc nawet i w koalicji macie przewagę 3-4 :D
Pozdro.
 
Do góry