Dyskusja o sytuacji na świecie 182

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.388
Fo zawsze powodowało niechęć do danych plemion przez zachowanie osób wypowiadających się. Wiadomo, że dyplomaci szukają rozwiązań najlepszych dla danej sytuacji, ale zachowanie i chęć zamknięcia mordy krzykaczom z fo też ma na to wpływ
Niektórym jak ty nawet nie trzeba zamykać bo jak co świat dostaniesz tutaj na pizdę od potężnego AoS i KEY
A najlepsze jest to że jakie plemię by nie wygrało to wygrają też gracze P! hahahhahahahahhahhhhhahhhahhahahahhh
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.970
@Kanarinios. Nie no jak ktos bezmyślnie daje sie podpuszczać na FO i jedzie z każdym równo, to wiadomo że motywuje przeciwników xD


Zabawne ze niektórzy graja w Pee 1/2 raz i juz sie utożsamiaja z ich wszystkimi wygranymi xD
nawet taki choriel pisząc ze my pee jesteśmy najlepszym plemieniem

W pee jest moze z 20 osob co nalezy sie gra w pee a reszta sie ładnie ukrywa z byciem niedorajdą xD
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.388
@Kanarinios. Nie no jak ktos bezmyślnie daje sie podpuszczać na FO i jedzie z każdym równo, to wiadomo że motywuje przeciwników xD
No ale jak widzisz takiego @uwuShiro czy @Kins to aż żal nie odpisać
Ale może masz racje że nie warto nawet pluć XD

Tak czy tak cały świat byłby na P! jak na 170 czy 137 tylko tutaj nie było rekru i przez to nie wygraliśmy. Tylko tyle i aż tyle XD Ja osobiście nie tryharduje już nigdy na takim świecie, bez sensu to jest i bardziej gnębi mocniejsze plemiona niż słabsze. Bo właśnie prowadzi do takich pizdasojuszy typu zmowa na najsilniejszego w 85% świata
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.388
No ty rzeczywiście miernoto coś mi zrobisz xD
Zobaczymy kto teraz będzie chciał taką ciotę na konto wziąć xD
? ide sobię po free blaszkę na 184 do coopa z którym grałem cały ten czas grając też tu, tylko tam grałem tak z doskoku a będę full time

a ty nic tu nie pokazałeś, a jak kiedykolwiek o tobie coś słyszałem, to słyszałem "darmiarz" "spierdala po pierwszej akcji" czy "więcej gada niż robi"
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
8.092
Tutaj to forum było przez nich zdominowane, propogande i co za tym niechęć przez to było tu kreowane od miesięcy. Odzywało się tu 6-7 waszych osób i nie wygenerowały wystarczająco dużo niechęci by nikt nie żywił do was pozytywnych myśli. To miało również wpływ na dyplomację i to nie taki mały.
Nie chce nic mowic, ale ja swego czasu tylko bylem obserwatorwm tego forum.
W zasadzie dopoki ludzie nie zaczeli mnie tu oznaczac i sie do mnie napinac, w sumie bez powodu bo taki mieli po prostu kaprys.

Nie wiem, ja tu caly czas widzialem glownie husqe, bnk, black snowa i kilka innych nickow z roznych ekip.

Po prostu staracie sie to tak tlumaczyc, bo nikt nie chcial sie bic na koniec 1v1 z P!.
Jezeli juz zrobiliscie to trojprzymierze, to juz po fakcie.
Grajcie sobie i cieszcie sie gra, jezeli wam odpowiada taka gra.
Nie ma co juz ciagnac tego tematu.

Ja osobiscie gdybym nawet nie gral w P! I bym dowodzil inna ekipa na tym swiecie to nigdy bym nie dopuscil do takiego trojprzymierza, bo dla mnie to nie jest zaden fun z gry grajac w takiej przewadze po prostu.
Nawet gdybym zywil nienawisc do danej ekipy.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.388
Nie chce nic mowic, ale ja swego czasu tylko bylem obserwatorwm tego forum.
W zasadzie dopoki ludzie nie zaczeli mnie tu oznaczac i sie do mnie napinac, w sumie bez powodu bo taki mieli po prostu kaprys.

Nie wiem, ja tu caly czas widzialem glownie husqe, bnk, black snowa i kilka innych nickow z roznych ekip.

Po prostu staracie sie to tak tlumaczyc, bo nikt nie chcial sie bic na koniec 1v1 z P!.
Jezeli juz zrobiliscie to trojprzymierze, to juz po fakcie.
Grajcie sobie i cieszcie sie gra, jezeli wam odpowiada taka gra.
Nie ma co juz ciagnac tego tematu.

Ja osobiscie gdybym nawet nie gral w P! I bym dowodzil inna ekipa na tym swiecie to nigdy bym nie dopuscil do takiego trojprzymierza, bo dla mnie to nie jest zaden fun z gry grajac w takiej przewadze po prostu.
Nawet gdybym zywil nienawisc do danej ekipy.
a ja zaczalem tu pisac cokolwiek dopiero jak te pizdy jak kins czy uwushiro zaczely to cos pisac, ja do wojny z mag tu nawet nie wchodzilem za bardzo XDDDDDD

bo mnie wkurwia w tej grze i pewnie @BNK KRUL też (mamy podobny mindset) jak ktoś jest tak wybitnie chujowy a wchodzi na fo kozaczyć. bo jak ktoś jest dobry to niech pisze co chce, jak ktoś przyznaje że jest chujowy to w sumie też
jak dla mnie każdy ma prawo być pizdą na jedną akcję jak @Kins czy zostać odrzuconym przez najlepsze plemię w polsce jak @uwuShiro ale to wystarczy powiedziec ze jest sie pizda a nie zgrywac jakiegos turbofrontowca XDD
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.058
? ide sobię po free blaszkę na 184 do coopa z którym grałem cały ten czas grając też tu, tylko tam grałem tak z doskoku a będę full time

a ty nic tu nie pokazałeś, a jak kiedykolwiek o tobie coś słyszałem, to słyszałem "darmiarz" "spierdala po pierwszej akcji" czy "więcej gada niż robi"
O kurwa, husqa frontowiec XDDDDDDDDD
 

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
Zmieniając delikatnie nudny już temat dominacji Magów, dzisiaj derby Madrytu w pucharze króla. Jak myślicie kto wygra? Są tu jacyś experci od bukmacherki? jakieś typy kurwa ten?
PS. barceloniarze nie maja tutaj prawa głosu,
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.144
No to ktos musi byc turbodebilem jak traktuje fo na powaznie i bierze do siebie posty wypowiadajacych sie tutaj wykolejencow.
Jak jakiś pies szczeka na forum ogólnym to myślisz, że nie ma to przełożenia na to co się dzieje w grze? Prosty przykład z tego świata xd. Jakiś mc coś tam prowokował magusów na fo to go zburzyli i zaczęli odszczekiwać.

Jako dyplomata sobie budujesz jakieś podwaliny pod potencjalne relacje z innym plemieniem, a jakiś wykolejeniec od Ciebie przyjdzie i zaczyna spinać dupe xd
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.970
Ja osobiscie gdybym nawet nie gral w P! I bym dowodzil inna ekipa na tym swiecie to nigdy bym nie dopuscil do takiego trojprzymierza, bo dla mnie to nie jest zaden fun z gry grajac w takiej przewadze po prostu.
Nawet gdybym zywil nienawisc do danej ekipy.
Na classicu zrobiliśmy to samo xD SSS czy te warzywa z obrzeży wygrali za frajer. Nie pamietam zebys krzyczał.
 

Deleted User - 849095943

Guest
No ty rzeczywiście miernoto coś mi zrobisz xD
Zobaczymy kto teraz będzie chciał taką ciotę na konto wziąć xD
PRZECIEŻ HUJSQI CIĘ NOSEM WCIĄGA DEBILU JEBANY ZROZUM

TO ZE GRACIE W 3 PLEMIONA NA JEDNO NIE ZNACZY ZE KTOŚ Z WAS JEST DOBRY , JESTEŚCIE GOWNEM A NA DODATEK TCHÓRZAMI

OBSRALES SIĘ WALKI 50/50 I 40/60 NA WASZA KORZYŚĆ , JESTEŚ NIKIM W TEJ GRZE PRZJMIJ DO WIADOMOŚCI KAŻDY NA CIEBIE SRA
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
8.092
@Kanarinios. Nie no jak ktos bezmyślnie daje sie podpuszczać na FO i jedzie z każdym równo, to wiadomo że motywuje przeciwników xD


Zabawne ze niektórzy graja w Pee 1/2 raz i juz sie utożsamiaja z ich wszystkimi wygranymi xD
nawet taki choriel pisząc ze my pee jesteśmy najlepszym plemieniem

W pee jest moze z 20 osob co nalezy sie gra w pee a reszta sie ładnie ukrywa z byciem niedorajdą xD
Na tym swiecie masz z P! Z 25 osob, z czego moze max kilkanascie na blache zaslugiwalo kiedykolwiek i moze sie z P! Utozsamiac.

Zreszta obecne P! Po 137 swiecie to juz nie ma porownania nawet, bo to bylo czesto ciagniecie tego na sile.
Kazdy kto gral po 137 mysle, ze moze to smialo potwierdzic.

Wiadomo, ze moze zmotywowac jak jakies przychlasty cisna Ci bez powodu.


Powodzenia tam w gierce, ciekawy jestem kto wygra.
Mysle, ze to pierwsze starcie wygra Aos i Key, a koncowe na chwile obecna wygra Aos.
Pozyjemy zobaczymy, przyjemnosci z gierki zycze wszystkim i milej zabawy
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.144
Ja osobiscie gdybym nawet nie gral w P! I bym dowodzil inna ekipa na tym swiecie to nigdy bym nie dopuscil do takiego trojprzymierza, bo dla mnie to nie jest zaden fun z gry grajac w takiej przewadze po prostu. Nawet gdybym zywil nienawisc do danej ekipy.

Ale zdajecie sobie sprawę, że między innymi takim szczekaniem na FO to WY doprowadziliście do powstania owego porozumienia xd?
Nie mówię akurat o Tobie tylko o graczach od Ciebie.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.058
PRZECIEŻ HUJSQI CIĘ NOSEM WCIĄGA DEBILU JEBANY ZROZUM

TO ZE GRACIE W 3 PLEMIONA NA JEDNO NIE ZNACZY ZE KTOŚ Z WAS JEST DOBRY , JESTEŚCIE GOWNEM A NA DODATEK TCHÓRZAMI

OBSRALES SIĘ WALKI 50/50 I 40/60 NA WASZA KORZYŚĆ , JESTEŚ NIKIM W TEJ GRZE PRZJMIJ DO WIADOMOŚCI KAŻDY NA CIEBIE SRA
Ale jesteś szczekającym gównem, tak się odgrażałes i miałeś pokazać coś na nas i skończyło się szczekaniem, nie obchodzi mnie zdanie takiego psa jak ty XDDD
 
Do góry