Dyskusja o sytuacji na świecie 182

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Ja się trochę dziwię, że Playersi mają teraz pretensje do całego świata. Imo dyplomatycznie early nie było najlepiej ograne.
Za słabo się rozpychaliście łokciami w poczatkowym etapie. Porównajcie swój rozwój do KEY i do MAG.

W międzyczasie na FO:
-> lekka puca w kierunku STEFANÓW
-> w InTeReSiE KEY jEsT GrA RaZeM z NaMi CzeGo NiE RoZumiESz DeBilU
-> MaGoWie MuSzOm ZroZumIeĆ, Że jEdZiEmY nA Tym SaMym WÓzkU! SoJuSz MAG & P przeciw KEY STEFAN To JEdYne RozWiĄZanie
-> wstawianie screenów od kretów na FO
-> ALE KoALiCjA ŻeNAdY DogaDał SiĘ cAłY ŚwiAt nA naS. WsZyScy Się BojĄ PoTĘżNeGO P!!!!!!11one

Odrobina autorefleksji Pedalsy. Obecnie Ta Wasza cringe propaganda przypomina fboya z jego lat świetności. To nie jest trochę tak, że sami sobie rzucaliście kłody pod nogi przez cały świat, a teraz najłatwiej jest udawać mentalnego zwycięzce no bo nikt nie chce z Wami grać? :rolleyes:

C2FWQUV.png
To super.
Wiesz co jestem przyzwyczajony do tego, że nasze plemię jest w ciężkiej sytuacji i może trochę nas to zgubiło.
Ale na pewno nie będę grał jak pizda z 3 sojuszami :) Na żadnym świecie tak nie grałem i nie mam zamiaru. Jak przegrać to przegrać.
Baaaa tutaj przez długi czas nie mieliśmy żadnego sojusznika.
 

DeletedUser209423

Guest
To super.
Wiesz co jestem przyzwyczajony do tego, że nasze plemię jest w ciężkiej sytuacji i może trochę nas to zgubiło.
Ale na pewno nie będę grał jak pizda z 3 sojuszami :) Na żadnym świecie tak nie grałem i nie mam zamiaru. Jak przegrać to przegrać.
Baaaa tutaj przez długi czas nie mieliśmy żadnego sojusznika.

O witam ekscelencję

Masz sojusz z Vege i Mniam
Do 3-ech niewiele Ci brakuje
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.109
To super.
Wiesz co jestem przyzwyczajony do tego, że nasze plemię jest w ciężkiej sytuacji i może trochę nas to zgubiło.
Ale na pewno nie będę grał jak pizda z 3 sojuszami :) Na żadnym świecie tak nie grałem i nie mam zamiaru. Jak przegrać to przegrać.
Baaaa tutaj przez długi czas nie mieliśmy żadnego sojusznika.

Bulwa nie uważasz, że trochę przespaliście początkowy okres? Zakładam, że północ odpuściliście bo po mapie widać Key Was strasznie odcięło od północy, Magowie od południa, a wschód zabezpieczyliście PONem ze Stefanami. Taki ruch by świadczył o tym, że się skupiacie na tym żeby dobić do obrzeży i zdominować ćwiartkę północno-wschodnią, ale też nie bo mieliście sojusz z MNIAM & Vege. Nie śledziłem od początku dyplo bo szybko odpuściłem ten świat, ale serio pytam. Szkoda, że Fabcio nie robił swoich statystyk z rozwojem, ale na pewno musieliście się dużo, dużo wolniej rozwijać od reszty.

Ja tutaj widze głownie 3 nicki caly czas, ktore sie wypowiadaja : choriel , bnk i husqa.
Reszta ma wyjebane w to, czy przegrala czy nie bo to tylko gra

Nie no jest więcej pedalsów co się napina na FO u Was. Wiecie, że to ma realny wpływ na diplo co nie? xd Potem jest płacz, że wszyscy są przeciwko Wam.
My np. nie mieliśmy wspólnego forum na 162 z Jutrzakami bo jak czytałem niektóre posty na FO to mi się rzygać chciało. xd
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Nie no jest więcej pedalsów co się napina na FO u Was. Wiecie, że to ma realny wpływ na diplo co nie? xd Potem jest płacz, że wszyscy są przeciwko Wam.
My np. nie mieliśmy wspólnego forum na 162 z Jutrzakami bo jak czytałem niektóre posty na FO to mi się rzygać chciało. xd
powinien wiedzieć o co chodzi, bo na 113 jako phll nie mieliśmy z nimi do końca servera wspólnej zakładki bo każdy wiedział że skończyłoby się to wojną na sam koniec xd
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.924
Bulwa nie uważasz, że trochę przespaliście początkowy okres? Zakładam, że północ odpuściliście bo po mapie widać Key Was strasznie odcięło od północy, Magowie od południa, a wschód zabezpieczyliście PONem ze Stefanami. Taki ruch by świadczył o tym, że się skupiacie na tym żeby dobić do obrzeży i zdominować ćwiartkę północno-wschodnią, ale też nie bo mieliście sojusz z MNIAM & Vege. Nie śledziłem od początku dyplo bo szybko odpuściłem ten świat, ale serio pytam. Szkoda, że Fabcio nie robił swoich statystyk z rozwojem, ale na pewno musieliście się dużo, dużo wolniej rozwijać od reszty.
Bili mniam i tym sposobem chcieli sie przedrzeć na obrzeża, ale my zgarniajac od Vege/hcl po 50 wsi dziennie oni brali 2 diody i w czasie akcji 20 wsi na tydzien
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.231
Bulwa nie uważasz, że trochę przespaliście początkowy okres? Zakładam, że północ odpuściliście bo po mapie widać Key Was strasznie odcięło od północy, Magowie od południa, a wschód zabezpieczyliście PONem ze Stefanami. Taki ruch by świadczył o tym, że się skupiacie na tym żeby dobić do obrzeży i zdominować ćwiartkę północno-wschodnią, ale też nie bo mieliście sojusz z MNIAM & Vege. Nie śledziłem od początku dyplo bo szybko odpuściłem ten świat, ale serio pytam. Szkoda, że Fabcio nie robił swoich statystyk z rozwojem, ale na pewno musieliście się dużo, dużo wolniej rozwijać od reszty.



Nie no jest więcej pedalsów co się napina na FO u Was. Wiecie, że to ma realny wpływ na diplo co nie? xd Potem jest płacz, że wszyscy są przeciwko Wam.
My np. nie mieliśmy wspólnego forum na 162 z Jutrzakami bo jak czytałem niektóre posty na FO to mi się rzygać chciało. xd
Probowalismy dobic do obrzezy idac na zachod i polnoc.
W momencie jak mniam zaczelo juz klekac, to magowie zaczeli wbijac sie im w teren i zas bylismy zblokowani bo trzeba bylo cos z tym zrobic.
Bulwa przespal dyplo, sam tu pisal chyba o tym nawet.

No to ktos musi byc turbodebilem jak traktuje fo na powaznie i bierze do siebie posty wypowiadajacych sie tutaj wykolejencow.

To byl moj ostatni swiat w P!, nawet jezeli jeszcze kiedys wystartuja.
Swoje powody mam.
Chociaz ja uwazam, ze nie ma sensu tego ciagnac bo sie skonczy jeszcze gorzej niz tutaj.
To juz nie jest to samo co kiedys.
 

MówMiTadzio

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
994
Bulwa nie uważasz, że trochę przespaliście początkowy okres? Zakładam, że północ odpuściliście bo po mapie widać Key Was strasznie odcięło od północy, Magowie od południa, a wschód zabezpieczyliście PONem ze Stefanami. Taki ruch by świadczył o tym, że się skupiacie na tym żeby dobić do obrzeży i zdominować ćwiartkę północno-wschodnią, ale też nie bo mieliście sojusz z MNIAM & Vege. Nie śledziłem od początku dyplo bo szybko odpuściłem ten świat, ale serio pytam. Szkoda, że Fabcio nie robił swoich statystyk z rozwojem, ale na pewno musieliście się dużo, dużo wolniej rozwijać od reszty.
Po początkowym etapie magi były najmniejsze, wojna z jutrem mocno nas spowolniła, później odbiliśmy się po pokonaniu na ich wioskach + słabe uwu.

Ogólnie wychodzi na to że pe słabo zagrało świat dyplomatycznie. nie przewidzieli że może się wydarzyć coś takiego jak trójprzymierze na takich warunkach, bo może wygrać i tak jedno plemię, a gdy są 3 ekipy w grze zawsze im się uda jedno do siebie przekonać, pod groźbą późniejszego układu 2v1 po pokonaniu pe. No i się przeliczyli, keye, magi i aos byli krok do przodu przed pe.
 
Ostatnia edycja:

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Probowalismy dobic do obrzezy idac na zachod i polnoc.
W momencie jak mniam zaczelo juz klekac, to magowie zaczeli wbijac sie im w teren i zas bylismy zblokowani bo trzeba bylo cos z tym zrobic.
Bulwa przespal dyplo, sam tu pisal chyba o tym nawet.

No to ktos musi byc turbodebilem jak traktuje fo na powaznie i bierze do siebie posty wypowiadajacych sie tutaj wykolejencow.

To byl moj ostatni swiat w P!, nawet jezeli jeszcze kiedys wystartuja.
Swoje powody mam.
Chociaz ja uwazam, ze nie ma sensu tego ciagnac bo sie skonczy jeszcze gorzej niz tutaj.
To juz nie jest to samo co kiedys.
Fo zawsze powodowało niechęć do danych plemion przez zachowanie osób wypowiadających się. Wiadomo, że dyplomaci szukają rozwiązań najlepszych dla danej sytuacji, ale zachowanie i chęć zamknięcia mordy krzykaczom z fo też ma na to wpływ
 

Zimny Boguś

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
863
Pee tutaj samo siebie zorało. Od początku wyzwiska w kierunku innych plemion... kozaczenie i brak szacunku do przeciwnika. Teraz obserwują wyniki swojego zachowania. To co widzicie to ogarnie w dyplomacji nic więcej... tak wygrywaliście wiele światów. Blokada składów całkiem fajna opcja, uniemożliwia pewne możliwości dzięki którym trzeba się bardziej wykazać w innych aspektach gry <oczy>

Dzięki graczom za wspólną grę i powodzenia w życiu. Trochę pokory niektórym na pewno wyjdzie na dobre ;*
 

Deleted User - 849095943

Guest
Ja się trochę dziwię, że Playersi mają teraz pretensje do całego świata. Imo dyplomatycznie early nie było najlepiej ograne.
Za słabo się rozpychaliście łokciami w poczatkowym etapie. Porównajcie swój rozwój do KEY i do MAG.

W międzyczasie na FO:
-> lekka puca w kierunku STEFANÓW
-> w InTeReSiE KEY jEsT GrA RaZeM z NaMi CzeGo NiE RoZumiESz DeBilU
-> MaGoWie MuSzOm ZroZumIeĆ, Że jEdZiEmY nA Tym SaMym WÓzkU! SoJuSz MAG & P przeciw KEY STEFAN To JEdYne RozWiĄZanie
-> wstawianie screenów od kretów na FO
-> ALE KoALiCjA ŻeNAdY DogaDał SiĘ cAłY ŚwiAt nA naS. WsZyScy Się BojĄ PoTĘżNeGO P!!!!!!11one

Odrobina autorefleksji Pedalsy. Obecnie Ta Wasza cringe propaganda przypomina fboya z jego lat świetności. To nie jest trochę tak, że sami sobie rzucaliście kłody pod nogi przez cały świat, a teraz najłatwiej jest udawać mentalnego zwycięzce no bo nikt nie chce z Wami grać? :rolleyes:

C2FWQUV.png
DOSKONALE WIDAĆ TU KOLOSALNE PRZEWAGĘ WSI KOALICJI PEŁNEJ KOMPROMITACJI , CIOTA CIOTE POGANIA TAM
 

Deleted User - 849095943

Guest
Pee tutaj samo siebie zorało. Od początku wyzwiska w kierunku innych plemion... kozaczenie i brak szacunku do przeciwnika. Teraz obserwują wyniki swojego zachowania. To co widzicie to ogarnie w dyplomacji nic więcej... tak wygrywaliście wiele światów. Blokada składów całkiem fajna opcja, uniemożliwia pewne możliwości dzięki którym trzeba się bardziej wykazać w innych aspektach gry <oczy>

Dzięki graczom za wspólną grę i powodzenia w życiu. Trochę pokory niektórym na pewno wyjdzie na dobre ;*
JAKA POKORĘ ? KURWA W 3 PLEMIONA BIJECIE ŻEBY WYGRAĆ , CO TY MÓZGU NIE UŻYWASZ BOGUŚ ? JESTEŚ TCHÓRZEM TY I RESZTA Z KOALICJI PEŁNEJ KOMPROMITACJI
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.231
Fo zawsze powodowało niechęć do danych plemion przez zachowanie osób wypowiadających się. Wiadomo, że dyplomaci szukają rozwiązań najlepszych dla danej sytuacji, ale zachowanie i chęć zamknięcia mordy krzykaczom z fo też ma na to wpływ
Zawsze trafia sie takie osoby co szczekaja na fo z danego plemienia.
Tutaj w zasadzie te same osoby sie spinaly i wypisywaly swoje durnoty.

Ja w wiekszosci ignorowalem takie posty.
Innym polecam tak samo robic.
Speedy podobnie skonczyly na classicu, tez nikt nie chcial sie z nimi ukladac i walczyc 1vs1 na koniec, wiadomo czemu.
Dlatego tak jak pisze, kilka osob z danej ekipy zawsze wejdzie na FO sie pospinac nawet 4fun, bo dla nich to forma rozrywki.



@boguś987

Watpie by ktos spokornial, tym bardziej z P!.
Ludzie tez na poprzednich swiatach sie spinali do P! Jak byli w przewadze i szydzili, niektorzy po 3 swiaty pod rzad przegrali przeciwko P!, a i tak nie spokornieli :p
Niektorzy juz maja po prostu taka mentalnosc i nic z tym nie zrobimy.

I szczerze watpie, ze jeszcze zobaczycie P! Na jakims kolejnym swiecie.
Mnie na pewno w nim nie bedzie, ale ja to tylko pojedyncza jednostka :p

I to nie tak, ze ludzie z P! Tylko tutaj spinali.
Ludzie z innych ekip robili to rowniez, specjalnie oznaczajac i zaczepiajac kogos zeby sie pospinac.


PLN. Z P! Tez sie spinalo na sw.91 i to o wiele ostrzej niz na jakimkolwiek forum.
Mimo to potrafili pozniej sie dogadac i nawet wygrac razem swiat 105.
Po takim konflikcie.
Dlatego, to co sie tutaj wypisuje nalezy brac z przymruzeniem oka.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Zawsze trafia sie takie osoby co szczekaja na fo z danego plemienia.
Tutaj w zasadzie te same osoby sie spinaly i wypisywaly swoje durnoty.

Ja w wiekszosci ignorowalem takie posty.
Innym polecam tak samo robic.
Speedy podobnie skonczyly na classicu, tez nikt nie chcial sie z nimi ukladac i walczyc 1vs1 na koniec, wiadomo czemu.
Dlatego tak jak pisze, kilka osob z danej ekipy zawsze wejdzie na FO sie pospinac nawet 4fun, bo dla nich to forma rozrywki.



@boguś987

Watpie by ktos spokornial, tym bardziej z P!.
Ludzie tez na poprzednich swiatach sie spinali do P! Jak byli w przewadze i szydzili, niektorzy po 3 swiaty pod rzad przegrali przeciwko P!, a i tak nie spokornieli :p
Niektorzy juz maja po prostu taka mentalnosc i nic z tym nie zrobimy.

I szczerze watpie, ze jeszcze zobaczycie P! Na jakims kolejnym swiecie.
Mnie na pewno w nim nie bedzie, ale ja to tylko pojedyncza jednostka :p
Tutaj to forum było przez nich zdominowane, propogande i co za tym niechęć przez to było tu kreowane od miesięcy. Odzywało się tu 6-7 waszych osób i nie wygenerowały wystarczająco dużo niechęci by nikt nie żywił do was pozytywnych myśli. To miało również wpływ na dyplomację i to nie taki mały.
 
Do góry