Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.935
no my im defa wybilismy a plejersi potem na zastach siedzieli i sobie przejmowali, pokaz moze ra ro a nie czyste przejecia jak chcesz byc rzeczowa
pomijajac rekrutacje
No przeciez kazdy wrzucal zasty, tylko wy jeszcze ich nie wrzuciliscie, moze dlatego ze nie ma oficjalnej wojny? Tylko nie wiem po co wtedy akcje lataly na to SSL od nas, skoro tam byly takie latwe wioseczki i ludzie sami zasty wrzucali.

@Frezee

Vege normalnie akcje wyprowadza w Mniam tam z tylu, z lepszym lub gorszym rezultatem.
Nie mnie to oceniac, ale sami przyznali ze swiata nie ugraja i sie z tym nie kryli.

Mniam natomiast nie wyprowadza zadnej offensywy i tylko sie broni i tu (zaskoczenie) bo to wy dajecie im szanse ugrania swiata, nie oni sami jednoczesnie wiedzac, ze juz to jest nie realne w ich polozeniu i sytuacji bo zaraz nawet straca dostep do tego skrawka obrzezy.
Na zastach to tez tam siedzicie jakis, tak samo jak my w Vege.
I kto tu jest odklejony? Bo wychodzi, ze Ty.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.473
Wspaniałomyślne p pierwsze do doradzania swoim przeciwnikom, śmiechu warte
No widzisz jacy my kochani jesteśmy :*
I to zajebiście wszystko zmienia masz rację, niech rzuca kontami, a najlepiej wrzuca wam zasty jak we wszystkich waszych dotychczasowych "frontach" baranek shaun baranek Shaun
O ile szeryf daje racjonalne odpowiedzi to tobie jedynie pozostaje ryj chusteczka obetrzec jak już się usmarkasz XD
No właśnie nie bardzo już widzę sens z wami prowadzić racjonalna debatę, bo wy macie do powiedzenia tylko te swoje sloganiki ANTY-P :D
Mniam przynajmniej na swoich kontach gra.
No niby tak, ale z jakim skutkiem ^^ ?
Przypuszczam że wam się po prostu nie chce dodatkowo siedzieć u nich na zastach frontowych
 

Hannibal..

Szlachcic
Wynik reakcji
6.629
TE CHŁOPY Z P TO CAŁKIEM SPOKO ZIOMKI SĄ KIEDYS SIĘ TROSZECZKE PODKŁÓCALIŚMY ALE TAK TO SĄ GITAMI NIE SZPAGACIARZAMI JAK STEFANY
 
Wynik reakcji
385
No niby tak, ale z jakim skutkiem ^^ ?
Przypuszczam że wam się po prostu nie chce dodatkowo siedzieć u nich na zastach frontowych
Napewno z takim skutkiem że tego się nie spodziewaliście ;) bo macie jeden front więc cały potencjał idzie na nas dodatkowo na naszych plecach macie wege które gra pod was i oddaje łatwe wioski o które my się musimy bić ;p więc mając do wyboru odbijanie się od was jak od ściany (bo przypominam że bijecie się z nami tylko więc def stoi na naszym froncie ) a bicie wege na naszych plecach chyba naturalnym było że tam się najpierw skupimy ;p licząc na to że ktoś wkoncu zacznie was atakować a nie się tylko przyglądać ;) bo mam wrażenie że nikt w waszym kierunku nie chce zrobić żadnego kroku bo się zwyczajnie boją co dla mnie jest głupie bo i tak wkoncu do tego dojdzie prędzej czy później
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.935
Napewno z takim skutkiem że tego się nie spodziewaliście ;) bo macie jeden front więc cały potencjał idzie na nas dodatkowo na naszych plecach macie wege które gra pod was i oddaje łatwe wioski o które my się musimy bić ;p więc mając do wyboru odbijanie się od was jak od ściany (bo przypominam że bijecie się z nami tylko więc def stoi na naszym froncie ) a bicie wege na naszych plecach chyba naturalnym było że tam się najpierw skupimy ;p licząc na to że ktoś wkoncu zacznie was atakować a nie się tylko przyglądać ;) bo mam wrażenie że nikt w waszym kierunku nie chce zrobić żadnego kroku bo się zwyczajnie boją co dla mnie jest głupie bo i tak wkoncu do tego dojdzie prędzej czy później
To z keyami sie nie bijemy juz?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.935
Wiesz co jak się zaczęliście bić to pewnie na dniach teraz ;p a do tej pory cały wasz potencjał deff i off był skupiony na nas ;p i pewnie dalej tak będzie ale taka gra niestety ;) przynajmniej nie jest za łatwo i napewno za darmo wiosek nie oddamy jak wegeta ;p
Przy was sie nie oplaca trzymac deffa przeciez bo wy i tak nie bijecie i gracie full deffa, raz biliscie i sie odbiliscie i tyle.

Keye od dawna cos tam probuja u nas diodowac itd.
Slabe info tam macie
 
Wynik reakcji
385
Przy was sie nie oplaca trzymac deffa przeciez bo wy i tak nie bijecie i gracie full deffa, raz biliscie i sie odbiliscie i tyle.

Keye od dawna cos tam probuja u nas diodowac itd.
Slabe info tam macie
Słabe info to ty masz ;p kto gra full deff ? Przypominam Ci że musimy czyścic czymś wasze darmy w wege ;p więc nie tak full deff a co do akcji na was już Ci pisałem że gdyby nie wasz człon czy tam trzy członu darm na plecach to pewnie byśmy się wymieniali akcjami ;p
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
zaprzeczacie sobie nawzajem, skoro vege wam pomaga bo jest waszym sojusznikiem i jest ok, to mniam ma sie poddac i wam wioski oddac bo sa naszym sojusznikiem i nie maja szans na wygranie swiata waszym zdaniem, no ale vege juz zdechlo wiec tym bardziej nie ma szans wygrac ale to powiedzialo otwarcie i to juz jest ok? XDXDXD
nikt tu nie mówi że Mniam ma się poddać, ja tam szanuję że bronią.
nie mieliscie zastow w ssl gdzie my ich rozbilismy, w 1337 i teraz w vege, skund XD
przecież wy też wbijaliście na jakieś zasty, jakieś Zgredki i inne takie niedobitki po czym to jedliście.
normalna sprawa moim zdaniem. poza tym wtedy nie widziałem żebyś tu przybiegał i płakał że KEY STRASZY JAKICHS BIEDNYCH GRACZY I KAZE WSIE ODDAWAC bo wtedy to było fajne, c'nie? xD

widze tu ogromny ból dupy że Vegeta wolała oddać nam zasty abyśmy ustawili linie, zamiast zostawić wam pod nosem puste konta tak żebyście sobie wjechali na k33 autostradą. z bezsilności siejecie farmazon ze ktos im coś KAZAŁ czy GROZIŁ (czym niby kurwa? :D) bo tylko to wam zostało. sama Vegeta zaprzecza tym bzdurom ale wy dalej uparcie się błaźnicie
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.935
Słabe info to ty masz ;p kto gra full deff ? Przypominam Ci że musimy czyścic czymś wasze darmy w wege ;p więc nie tak full deff a co do akcji na was już Ci pisałem że gdyby nie wasz człon czy tam trzy członu darm na plecach to pewnie byśmy się wymieniali akcjami ;p
No wy gracie, przeciez wy jestescie w glebokiej deffensywie juz od jakiegos czasu.

Jakie czlony na plecach? Bo ja widze, ze mamy tylko 1 zwycieski
 
Wynik reakcji
331
Tak swoją droga ktoś tu się pięknie rozpisał na temat tego jak to się w ogień skacze za sojusznikiem i w imię honoru do końca wspiera braci w boju. Veg jest tak zaangażowane, że oddaje wioski P, tymczasem Playersi żeby ratować sojusznika nie wyprowadzili akcji w KEY żeby zmusić ich do przegrupowania sił i odciążenia sojusznika Mamy tutaj klasyczny przypadek toksycznego związku zakochanego i gotowego na wszystko mężczyzny (VEG) z roszczeniową kobietą, która jak pijawka myśli tylko o sobie bo ma długie nogi, dobre cycki i wzbudza pożądanie. Bierze co chce i zlewa czy ktoś na tym ucierpi, a biedny mężczyzna tak zakochany, że chociaż wykorzystany to jeszcze majątek oddaje po rozpadzie małżeństwa i mówi, że kocha do końca haha.

Śmiało można tutaj akurat powiedzieć, że ktoś miał obiecane miejsce w Playersach na kolejnym świecie za dopuszczenie takiej narracji i wypięcia się za „sojusznika” żeby on miał łatwiej

Widziałem jak sojusznicy udostępniają sobie obrzeża w celach strategicznych, ale nie widziałem jeszcze udostępnienia połowy plemienia w użytek wieczysty w ramach gestu dobrej woli xd

Jako obserwator z boku, cokolwiek by ktokolwiek nie napisał napiszę tak:

VEG pobiło rekord świata w byciu ładowanym w kakao do poziomu w którym nawet Stefany ślinią się z zazdrości.
Wstydem będzie gra tymi ludźmi na kolejnych światach a marka będzie pośmiewiskiem gorszym niż Pacik i to w tych najsłabszych momentach.
Powinni zmienić nazwę na sissy squad

Playersi okazali się ludźmi, nie maszynami. Chociaż są bardzo dobrymi graczami to nie wystarczająco dobrymi aby zdeklasować jak widać cholernie ambitne mniam. Różnica nie jest więc tak diametralna jak sami chcieliby to widzieć i pomimo obecnego stanu rzeczy, sprawdzili w słowniku co to szacunek.
Ostatecznie pewnie wygrają (O ile KEY na czas nie wleci z ofensywa żeby odwrócić losy wojny), ale ponieważ stanie się to z uwagi na perfidne wykorzystanie sojusznika (de facto mają tutaj wiele wspólnego z jutro w kontekście tych sojuszy gdzie gracze znikają a wioski są wchłaniane w ramach sojuszniczego wsparcia, aleeee oceńcie sami haha) to biorąc pod uwagę ich renomę będzie to Pyrrusowe zwycięstwo gdyż nie dołoży im to chwały Jak ktoś napisze, że nie liczy się styl to będzie to znaczyło, że ewoluują w stronę Stefanow a to jeszcze gorsze niż bycie Stefanem bo Ci są jak ciemna antymateria tego światka która nadaje równowagi w tym społeczeństwie i sprawia, że nie jest nudno. Ale ich kopie to już byłaby niesmaczna tandeta

A co do Mniam? Na 170 widziałem po raz pierwszy, ale nie zrobili jeszcze wtedy na mnie wrażenia, być może potrzebowałem więcej czasu żeby się przekonać. Teraz stwierdzam, że to jedno z tych plemion w których warto grać i z którymi warto się układać Nikt nie szczeka, ludzie wypowiadają się z szacunkiem, grają ambitnie i mają charakter.

Póki co, 182 świat jest ciekawy z uwagi na dwie rzeczy. Przetrwanie i ostatecznie zwycięstwo Magów nad Jutrem pomimo miażdżącej przewagi, a powoli można mówić, że „i przede wszystkim” z uwagi na waleczne serducha pierogów Reszta tylko dyma sojuszników, odhacza kolejne proste wsie, albo padła zanim można było uznać ich ambicje
Wiele jeszcze przed nami, Key czy Playersi jeszcze długo będą mieli czas i perspektywę wyróżnić się przed samymi sobą i własnymi markami także nie mowie, że tego nie zrobią. Stefany pewnie jak zawsze narobią mnóstwo szumu i oplują wszystkich i wszystko po czym sami załadują się w dupsko i spakują na kolejny świat Ale uważam, że jeżeli pierogi przetrwają Playersow i pomogą KEY pokonać legendę P, to choćby w momencie zwycięstwa nad P mieli 10x mniej pkt niż KEY, to będzie to największy sukces jaki prawdopodobnie ma perspektywę dokonać się na tym 182 :p


Zawsze trzymam kciuki za underdogow i jestem fanem tej walki
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Mamy tutaj klasyczny przypadek toksycznego związku zakochanego i gotowego na wszystko mężczyzny (VEG) z roszczeniową kobietą, która jak pijawka myśli tylko o sobie bo ma długie nogi, dobre cycki i wzbudza pożądanie. Bierze co chce i zlewa czy ktoś na tym ucierpi, a biedny mężczyzna tak zakochany, że chociaż wykorzystany to jeszcze majątek oddaje po rozpadzie małżeństwa i mówi, że kocha do końca haha.
gościu ty albo jesteś odklejony, albo skrzywdzony, albo jesteś fanem M jak Miłość i Mody na Sukces

jest też opcja że wszystko naraz
 
Wynik reakcji
331
gościu ty albo jesteś odklejony, albo skrzywdzony, albo jesteś fanem M jak Miłość i Mody na Sukces

jest też opcja że wszystko naraz

Jakie to nudne kiedy 80% tego forum potrafi napisać wyłącznie, że ktoś jest odklejony, czy upośledzony jednocześnie samemu nie potrafiąc wyjaśnić swojej perspektywy czy też przedstawić jakichkolwiek argumentów xd
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
twoje porównanie samo się wyjaśnia, ja tu nie muszę nic przedstawiać xD
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.955
Vege normalnie akcje wyprowadza w Mniam tam z tylu, z lepszym lub gorszym rezultatem.
Nie mnie to oceniac, ale sami przyznali ze swiata nie ugraja i sie z tym nie kryli.

Mniam natomiast nie wyprowadza zadnej offensywy i tylko sie broni i tu (zaskoczenie) bo to wy dajecie im szanse ugrania swiata, nie oni sami jednoczesnie wiedzac, ze juz to jest nie realne w ich polozeniu i sytuacji bo zaraz nawet straca dostep do tego skrawka obrzezy.
Na zastach to tez tam siedzicie jakis, tak samo jak my w Vege.
I kto tu jest odklejony? Bo wychodzi, ze Ty.

Nwm nie widzialem zeby tam jakies zasty byly potrzebne to spodziewam sie jakie to akcje ^^
W sumie ty dalej jestes odklejony, nie da sie z toba pisac normalnie bo uczepisz sie jednej sprawy i nic wiecej dla Cb sie nie liczy.
Miesiac temu zaczepiłem cie o diode, to ciagle w sytuacji jak ci nie idzie piszesz ze sie brandzlowalem do wbijania diód <shrug> .
Najpierw wypisujesz jakies wysrywy, a jak cie zgasze argumentami to dopiero potrafisz normalnie odpowiedziec.

Moim zdaniem różni sie wchodzenie na zasty żeby nie stracic wsi, a żeby zabrać wsie ^^
 

Br0neek

Chłop
Wynik reakcji
24
Nie no Lemioniada, odklejone te Twoje zdanie co do nas cholernie. Nie wiem czemu ludzie dostając od nas konkretne odpowiedzi dalej budują tu tak głupią i mijającą się z prawdą narracje.

Macie na prawdę wielki ból o to, że wolimy wesprzeć wioskami sojusznika, niż przeciwnika. Wioskami, które prędzej czy później znalazłyby się w rękach Key, bo nie ma co ukrywać, że osoby, które dajemy pod rozbiórki Playersom są nieaktywne i oddały nam wioski i konta pod dalszą opiekę, a my w porozumieniu z P po prostu powoli im je oddajemy usuwając się na bok i przy okazji bijąc Mniam, na tyle ile możemy. Nas została garstka i nie możliwym byłoby utrzymanie tych wiosek.

Tak, ja wspominałem, że wskakuje w ogień za sojusznikiem i tak robię. Nie po to się nim zostaje, żeby potem dawać ciała i im utrudniać życie, ale zapewne masz racje nie będąc w środku - oddajemy to za miejsce w składzie na następnych światach :) Widzę, że pojęcie sojusznika jest u Ciebie trochę inne, niż zakłada interpretacja tego słowa.
 
Do góry