Najlepszy gracz, plemię ? Wasze typy

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
On zaspał, spoko luz, zdarza się, tylko przejmować umiecie jak śpi XD
To nie pierwszy raz, fakt jedna mogłem jeszcze wybronić ale odpuściłem sobie i poszedłem dalej spać xD
Tydzień broniłem codziennie i byłem zdziwiony że tak późno poszła zorganizowana akcja xD
Mogłem maks obronić pierwsze uderzenie a na nawrotki i tak bym padł i tak więc wolałem się wyspać.
Wiesz ja wstaje codziennie o 5:45 mojego czasu, bo Wika mnie budzi i idziemy biegać, a ten tydzień jest na poligonie więc śpię do obucha korzystając z okazji że nie muszę wstawać rano czego wprost nienawidzę xD
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
o 7:03 przyszedłeś na forum powiedzieć że zaspałeś na 7:00, kto ci w to uwierzy pajacu XDD
idź wygrywać wszystko co się da na innym świecie, bo tutaj już to osiągnąłeś


O 6:01 się obudziłem żeby była jasnosc xD

Kto mi uwierzy ? Wyjebane mam w to mam bekę z tego że atakowaliscie codziennie ponad tydzień większością okolicznych graczy i finał był taki że musieliście wjechać na jedną osobę mająca trzy wioski, dwoma offami i grubymi każdy z obstawa z innej wioski.
Ja szanse na wygraną straciłem już dawno ale co wychamowalem okolicznych graczy tego już nie nadrobią xD
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.212
O 6:01 się obudziłem żeby była jasnosc xD

Kto mi uwierzy ? Wyjebane mam w to mam bekę z tego że atakowaliscie codziennie ponad tydzień większością okolicznych graczy i finał był taki że musieliście wjechać na jedną osobę mająca trzy wioski, dwoma offami i grubymi każdy z obstawa z innej wioski.
Ja szanse na wygraną straciłem już dawno ale co wychamowalem okolicznych graczy tego już nie nadrobią xD

Beka, stefany w tyle osób muszą lecieć na Nocnego Łowcę. To samo się narzuca, że w 1v1 by nigdy nie dali rady co zresztą widać w statach że tylko lecą w punkty
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
Off też był xD dziś miałem zacząć bić monety.
coś tam deffa miałem ? ją od tygodnia nie przekroczyłem 2 k jednostek deffa a codziennie musiałem ubijać ich psedooffy i grube XD
Potem przychodzi tu takie coś jak @ANIMOWANA DZIEWCZYNKA i się wozi a prawda jest taka że okoliczni gracze nie mogli sobie poradzić ze mną na bieżącej rekrutacji i musieli zrobić akcje z plemienia na ile 12 osób czy więcej ? Żeby jakoś ukryć zenade ich poziomu.

Jedyny kto się tam pokazał to 21mati21.
 
Do góry