Dyskusja o sytuacji na świecie 182

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430

DeletedUser209074

Guest
Ej @kangurek mao tuzie intelektu.
Nie jest Ci wstyd? Tak na serio?
Tyle się naprodukowałeś, tyle nastękałeś o szmaciarskiej grze innych. I co?
Sam siedzisz teraz w plemieniu złożonym z 300-400 osób.

Niezła kompromitacja, nie? Ile warte są teraz Twoje słowa?
Dobrze będą spływały w kiblu
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Wacek, czym jest gra w 300 osób, przy kosie bez wypowiedzenia, którą wsadziła nam Tajemnica, którą propsowałeś^^
Zresztą, co ja się będę produkował, ja jestem tylko zwykłym szarakiem na tym świecie, nie ja będę się martwił redukcją w 59 dni;) Co najwyżej tym, żeby samemu nie zostać odpalonym^^
Też wolałbym ruszyć na 3 mocne człony, ale w tym wypadku jak widać, rada wybrała inną taktykę, a czy się sprawdzi, się okaże. Znam Profesora już trochę, bardzo go szanuję i liczę, że skoro podjął się takiego wyzwania, okiełznania takiego dużego plemienia, to spoko:) Oczywiście, Kmicu nie mógł bardziej zepsuć tych ustawień, ale to już zupełnie inny temat
 

DeletedUser209074

Guest
Wacek, czym jest gra w 300 osób, przy kosie bez wypowiedzenia, którą wsadziła nam Tajemnica, którą propsowałeś^^
Zresztą, co ja się będę produkował, ja jestem tylko zwykłym szarakiem na tym świecie, nie ja będę się martwił redukcją w 59 dni;) Co najwyżej tym, żeby samemu nie zostać odpalonym^^
Też wolałbym ruszyć na 3 mocne człony, ale w tym wypadku jak widać, rada wybrała inną taktykę, a czy się sprawdzi, się okaże. Znam Profesora już trochę, bardzo go szanuję i liczę, że skoro podjął się takiego wyzwania, okiełznania takiego dużego plemienia, to spoko:) Oczywiście, Kmicu nie mógł bardziej zepsuć tych ustawień, ale to już zupełnie inny temat

Że co? Jaka kosa? Już Ci chyba to tłumaczyłem, nie każ mi od nowa przerabiać tematu.

--

O nagle zwykły szaraczek, nic nie wie, nic nie ma do gadania. Cnotka.
A co, założyli Ci kaganiec?

Jak ujadać na temat Jutra przez 100 stron, to pierwszy byłeś. A teraz znalazła się dziewica orleańska i nie wie jak ocenić swoje plemię

--

Twój profesor, to jest nieudacznik. I możesz mu ufać jak bardzo chcesz a i tak obaj wiemy, że nie wie co robi.

Tak tak, te 400 osób to też wina kmica. No przecież nie wasza
 

DeletedUser209074

Guest
Wzięli 400 osób
A ten nazywa to 'wyzwaniem'

Wyzwanie, to by było jakbym wam kazał dyktando napisać.
A tu mamy zwykły warzywniak i żadne wyzwanie a zwykła żenująca gra
 

DeletedUser209074

Guest
Ta przekręcisz.
Tyle potraficie, obrazić, zwyzywać, oskarżyć o propagandę. Cały wasz talent.
A jak zaczyna się merytoryka, to jeden przez drugiego zęby z podłogi zbieracie.
Całe Jutro, w pełnej krasie
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Ta przekręcisz.
Tyle potraficie, obrazić, zwyzywać, oskarżyć o propagandę. Cały wasz talent.
A jak zaczyna się merytoryka, to jeden przez drugiego zęby z podłogi zbieracie.
Całe Jutro, w pełnej krasie
Zapomniałeś jeszcze o roksie, kosie w Głody i tym, jak to planowaliśmy kosę w Tajemnice, ale na szczęście nas uprzedzili :)
 
Do góry