Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209074

Guest
Totalna dominacja JUTRA nad Wacławem! Poniewierka, przekopka , mela na ryj xd

Jak zawsze przecież!
Podobno tak jest od 75 świata
Dopiero teraz o tym napisałeś? A co to takiego się stało? He he

Ale się chłopy pocą, a jak się wzajemnie poklepują. Widzicie jak was oram i sądzicie, że jak w 4-ech będziecie wzajemnie się miziać, to cokolwiek to zmieni.
Nie zmieni.
Tylko wyraźniej podkreślacie jak bolą was moje wypowiedzi. Niech bolą. Było grać uczciwie i nie kłamać.

Dawać dalej, tylko zachowajmy jakiś ład, nie wszyscy naraz. Nikt was kultury nie nauczył?
 

Jan Paweł II

Jutrzański Mur
Wynik reakcji
334
Jak zawsze przecież!
Podobno tak jest od 75 świata
Dopiero teraz o tym napisałeś? A co to takiego się stało? He he

Ale się chłopy pocą, a jak się wzajemnie poklepują. Widzicie jak was oram i sądzicie, że jak w 4-ech będziecie wzajemnie się miziać, to cokolwiek to zmieni.
Nie zmieni.
Tylko wyraźniej podkreślacie jak bolą was moje wypowiedzi. Niech bolą. Było grać uczciwie i nie kłamać.

Dawać dalej, tylko zachowajmy jakiś ład, nie wszyscy naraz. Nikt was kultury nie nauczył?


A ten znowu jebany zaczyna z tymi swoimi odklejonymi faktami xD
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Przecież to między innymi twoi chłopcy w każdym poście albo spuszczają się nad własną grą, albo podszczekują „jebac jutro” wraz z resztą lemingów które wypełzły na to forum, bo poczuły siłę w kupie :D
Widzę że tylko tyle jesteście w stanie wnieść do dyskusji, nie kumam więc dlaczego miałbyś oczekiwać by była ona jakkolwiek znacząca czy bardziej rzeczowa xD
Hahaha :D O tym, że dyskutować potrafię to chyba wie każdy. Aczkolwiek do dyskusji jak sama nazwa mówi potrzebne są dwie osoby.
Chociaż no zobaczymy, póki co etap klikania eko. ^^ Więc może się to rozwinię.

@Black Snow z ciekawości zadam pytanie - na jakim koncie grałes w P!?
Pamiętam historię praktycznie całego tamtego świata XD
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209074

Guest
@Black Snow z ciekawości zadam pytanie - na jakim koncie grałes w P!?
Pamiętam historię praktycznie całego tamtego świata XD

Nie, nie Bulwo, słowo grałeś to nadużycie. Byłem kilka dni i zostawiłem konto. Jeśli chodzi o epizod w P zawsze podkreślam, że tam byłem, nie grałem. Bo to różnica.

Muszę poszukać, bo patrzę, że ani na Black Snow, ani na Avas w wyszukiwarce nie znajduje.

Znajdę, tylko muszę przejrzeć wejścia i wyjścia.
A może szanowny kolega @z0rd mi pomoże.
Bo to dzięki niemu znalazłem się w P
Pamiętam, że chyba Krystoferek właśnie z zordonem załatwiał mi zapka.
I że to był wtedy drugi człon, sporo mniejszy

Znajdę
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.446
Black Snow obawiam się że muszę przestać ignorować posty które piszesz, bo potem nie znam kontekstu połowy wypowiedzi innych forumowiczów xD

Ponadto nawet kilka razy mnie rozbawili Ci drudzy, a to w zasadzie tylko Twoja zasługa :)
 
Do góry