Światy 181 i 182 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser208992

Guest
Oczywiście chciałbym także dodać mój przyjacielu @Kobyłka., że wszystko co nie jest zabronione, jest dozwolone.
Zatem nabijaj im tam licznik, dla takich właśnie buntowników w Twoim wieku jest to tworzone.
 

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.714
14 lat to kolego mam ale blaszkę grania w tą gierkę (a nawet rok więcej) :) Powiedziałem że mi nie o wioski chodziło, tylko o słowo ktore było;)
Za stary jestem żeby kawałkiem pixeli się przejmować

Ty nie musisz wiedzieć inni wiedza. I na Tym skończę z Tobą dyskusje a na Dabe czekam na 182 ,no chyba że to Ty Galu Anonimie ! :)

Ps: No masz racje coś tam mięśni jest ale więcej techniki i umiejętności mma pod bjj ;)

No i co z tego, że masz blaszkę 14 lat grania w tę grę skoro nie miałeś nigdy więcej niz 10 wiosek?
Ja też z 10 lat temu pobiłem się na ulicy ale to nie oznacza, że od 10 lat jestem bokserem XD

Nie jestem anonimem skoro w opisie mam podany nick.
Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i wyciąganiu informacji z przeczytanego tekstu - ale o tym Ci już pisałem kilka dni temu gdy się sprułeś i chciałeś mnie bić, pytałeś o adres - podałem to powiedziałeś, że za daleko XD
Idz maliny zbierać xd
 

DeletedUser208992

Guest
A ja gram w tę grę 14 lat
Z czego 5 poświęciłem na piętnowanie kłamców i nieudaczników.

I co? I żadnej blaszki. Mimo, że 3-krotnie wygrałem z Jutrem, w tym raz osobiście.
 

DeletedUser208992

Guest
@przemeczi
@Mero

Jak tam nowy rok szkolny?
Nie piszę tego złośliwie, z ciekawości. Wiemy przecież, że macie odpowiednio 16 i 17 lat.
I spoko
 

DeletedUser208992

Guest
Skąd to założenie że w szkole siedzę? Aktualnie jestem na rajskiej wyspie, sączę drinka z palemką i czytam jak się pocisz od rana na fo

Aktualnie siedzisz w szkole, bo masz 17 lat przyjacielu.
Jeśli nie będziesz chodził, to opiekunowie prawni wpadną w problemy.
 

DeletedUser208992

Guest
Kolejny na zagranicznych wojażach, siedzi non stop na plemionach.
No bo co innego robić na takiej rajskiej wyspie? Tylko forum plemion, 24/7

He he
Naprawdę w wieku 17 lat fantazja jest bardziej wybujała. Pomyśleć, że kiedyś też taki byłem.
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.284
Kolejny na zagranicznych wojażach, siedzi non stop na plemionach.
No bo co innego robić na takiej rajskiej wyspie? Tylko forum plemion, 24/7

He he
Naprawdę w wieku 17 lat fantazja jest bardziej wybujała. Pomyśleć, że kiedyś też taki byłem.
Jak sam zauważyłeś jestem aktywny średnio co 40 min bo robię sobie krótkie przerwy na relaks w morzu. Przesyłam zdjęcie żeby jeszcze bardziej dupka piekła, pozdrowienia z Bali

8C7E9E32-D272-44D6-A8AB-C110931644CA.jpeg
 

DeletedUser208992

Guest
Ale piecze dupka.
Z czyjego Facebooka drogie dziecko złapałeś fotkę?
Kuzyna czy wujka?
Wiesz, mnie nie chodzi o Twój wyjazd. Choć swoją drogą zabawne, że nie tylko przyleciałeś się wszystkim pochwalić ale jeszcze wklejasz czyjeś zdjęcia.
Wow, ludzie, zobaczcie.
Chłop jest na wakacjach, na jakich było 90% naszego społeczeństwa!
Wooooow
Coś nieosiągalnego dla reszty.

Uwaga, oświecam Cię.
Mamy 2022 rok
20 lat temu wrażenie byś zrobił.

Ale już dajmy spokój, bo chodzi o coś innego.
Masz 17 lat i aktualnie powinieneś przynajmniej, być w szkole.
Regularność logowań wskazuje, że korzystasz z przerw między lekcjami.
Co jest pewne, bo przecież nikt normalny na wakacjach się nie nudzi i idąc za tym albo się nie loguje wcale, albo raz na dzień.
Ty siedzisz 24/7

Zatem...sorry, słuchaj tam Pani od geografii, bo nie będziesz nigdy wiedział gdzie te Bali leży.
A jedyne bale jakie zobaczysz, to ścinając przydrożne drzewa
 

DeletedUser208992

Guest
Ale ty jesteś głupi XDDDDDDDDDDDDD Nie do wiary

Tak napewno dodałbym fote z wakacji na FO gierki internetowej, w dodatku pływając na dmuchanej lali XDDDDD Wacek z tobą jest coraz gorzej

No przecież napisałem, że korzystasz z czyichś zdjęć.
Cała reszta również się zgadza.
Czytam Cię jak trylogię
 
Status
Zamknięty.
Do góry