Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.116
Świeża krew w dzisiejszych czasach? w plemionach? chyba żartujesz :) 70 procent graczy to starzy gracze 30 które nazywasz świeżą krwią nie dociera do etapu kilku wiosek :) moze 5 procent tylko coś osiąga jak się dostaną do konkretnej ekipy a wiadomo że teraz każda ma swoich graczy i nie chcą nowych bo kretów jest co nie miara wiec nikt nie chce ryzykować :) wiec jak zależy Wam na tych 5 procentach to myślę że plemiona pójdą w niepamięć :)

dzięki tym starym graczom to koło się jeszcze kręci :p
Ja nie mówię w imieniu supportu, bo do niego nie należę. To mój głos. I serio nie czujesz znudzenia tym, że to są ciągle te same osoby? Te same plemiona? Przecież to tylko gra przeglądarkowa, a nie liga e-sportowa
 

filcok

Miecznik
Wynik reakcji
103
Ja nie mówię w imieniu supportu, bo do niego nie należę. To mój głos. I serio nie czujesz znudzenia tym, że to są ciągle te same osoby? Te same plemiona? Przecież to tylko gra przeglądarkowa, a nie liga e-sportowa
Przywykłem do tych samych osób i niech każdy się przyzwyczai bo nowych raczej nie będzie sporo ludzi ucieka do innych gier a jest ich teraz od groma wiec takie jak te upadają niestety
 

Wisnek

Pikinier
Wynik reakcji
16
Moje podejrzenia co do ustawień się sprawdziły @kmic - ŚWIETNA ROBOTA :)
Widać kto pozostał na plemionach, 80% forum to płacz darmiarzy.
Ludzie potrzebują zimnego kubła na łeb, bo nie ogarnęli, że na światach typu 162 na mapie niemalże brakuje miejsca na las... co fajnie pokazał @aszxqw92

A jak macie taki problem, że "blabla mamy zebraną ekipę i czekamy od X miesięcy", to podpiszcie cyrograf z kmicem, że jeśli choć jedną osobę złapie na multi, to wszystkie 4 człony dostają perma bana.

PS do "ekip", Światy są teraz tak małe, że wbijcie sobie na 2-3 człony i pokażcie, że potraficie grać zamiast przejmować darmy, bo topki przy 160k pkt z 8k RA nikomu nie imponują
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.322
A ja uważam, że powinni pójść dalej i wprowadzić nowe mechaniki do wiosek barbarzyńskich. Uważam, że barby powinny rekrutować wojsko żeby się bronić przed graczami i ich atakować a w przypadku jakby gracze za wolno przejmowali barby w jakiejś okolicy to łączyłyby się w obozy które byłyby jeszcze mocniejsze i za pokonanie takiego obozu byłyby np w nagrodę ulepszenia wioski (10 surka/ludnosc/rekrutacja etc) albo jakieś inne bonusy pomijając te najlepsze (15 agresor/obrońca, bonus flagi, pakiet 10%+ etc.) i wtedy gra byłaby ciekawsza, wyobraźcie sobie jak plemię pokroju sIN albo sPEED przegrywa wojnę z takimi obozami barbarzyńców xD Można jeszcze dodać całkowicie nowe mechaniki np. plaga i w zarażonej wiosce umieraliby żołnierze, ale można wprowadzić na to kontrę - dom zielarza/medyka albo nawet jakiegoś maga/czarodzieja wiatru który popychałby zarazę w stronę wroga. Warto byłoby też dodać akweny wodne i nowe jednostki morskie (triremy, galeasy i fregaty + statki zwiadowcze) i taka wioska byłaby bardziej zagrożona, ale powiedzmy mogłaby wybudować nowe budynki np. port i kutry rybackie i byłyby z tego profity w postaci surowców i dodatkowo można dodać minimalna szanse na wyłowienie perły którą byśmy handlowali na bazarze lub wymieniali na monety w banku światowym (kolejny budynek do wprowadzenia) ogólnie mam bardzo dużo pomysłów, więc jakby administracja wprowadziła to, to mogę wymyślić jeszcze więcej rzeczy

Przekup barbarzyncow za pp , nowe medykamenty z zagranicy (za pp) , ulepszone zagle i pancerz statku tak zgadles za pp xD.

Moje podejrzenia co do ustawień się sprawdziły @kmic - ŚWIETNA ROBOTA :)
Widać kto pozostał na plemionach, 80% forum to płacz darmiarzy.
Ludzie potrzebują zimnego kubła na łeb, bo nie ogarnęli, że na światach typu 162 na mapie niemalże brakuje miejsca na las... co fajnie pokazał @aszxqw92

A jak macie taki problem, że "blabla mamy zebraną ekipę i czekamy od X miesięcy", to podpiszcie cyrograf z kmicem, że jeśli choć jedną osobę złapie na multi, to wszystkie 4 człony dostają perma bana.

PS do "ekip", Światy są teraz tak małe, że wbijcie sobie na 2-3 człony i pokażcie, że potraficie grać zamiast przejmować darmy, bo topki przy 160k pkt z 8k RA nikomu nie imponują

Jezeli darmy byu bylo problemem to by zostaly zablokowane takze na swiatach z gielda ale o dziwo :)O) te swiaty sa nie ruszane. Przypominam ze PL plemiona chyba jako jedyne dalej maja stale swiaty bez gieldy , na innych wersjach jezykowych to nie wystepuje. A jezeli pojawia sie taki swiat jest on oznaczony jako classic i jest to rzecz raczej rzadka.
Prawdopodobnie jeden caly swiat bez gieldy jest za duzym obciazeniem dla firmy. Na gieldowych nie ma tego problemu wystarczy ze trafi sie jeden oszolom ktory wyda kilka tysiecy $ na pakiety, bonusy , pp i juz sie zwraca.
Dlatego od mniej wiecej 2-3 lat trwa niszczenie swiatow bez gieldy , juz teraz te swiaty maja po 20k wiosek a bedzie coraz gorzej bo odpadaja ekipy i granie ze znajomymi. Zaraz nam powiedza ze skoro te swiaty sa tak male to beda coraz rzadziej ,, zeby zebrac wiecej chetnych graczy''. Co za tym idzie bedzie wiecej swiatow z gielda :)

Jezeli ktos tego nie widzi to jest slepy.

Ps problemem jest to ze mozesz wpisac pare fraz w google i miec bota ktorego gra nie wykrywa , a nie to ze ktos zrespi sobie 2 darmy na start.
 

Ksoks

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.696
Ta gierka jest już deadem co nawet suport tak twierdzi i nie inwestuje w nią i nigdy nie będzie. Nowy gracz nigdy nie przyjdzie. Jedyne co ludzi ciągnie do gry to wspólne granie ze znajomym.
Jak ktoś podbije darme to od razu cyk banik, reporcik na pewno się sypią tylko suport musiałby być w końcu konsekwentny a nie po znajomości, że jednego zbanuje drugiego nie.
Jest problem z wyspami sztucznie robionymi co tak samo suport jednemu usunie drugiemu nie to czemu np po tygodniu nie wyłączyć opcji zaproś gracza i przenosin przez inwentarz aby to nie powstawało?
Można też zrobić aby po miesiącu gry barbaki wypełniły puste pole aby każdy miał takie same szanse.
Jak tak bardzo nie chcecie mieć darm na start choć na świecie z pp to nie przeszkadza tylko na bez giełdowych eksperypenty to czemu nie dać chociaż wyboru kierunku północy wschó, zachód itp. Nie trzeba być z ziomkiem kratka w kratkę wystarczy jeśli byłoby sie te 20h drogi grubym i juz wtedy 99% graczy byłoby zadowolonych pewnie z tych ustawianień.

PS. Patrząc na poprzednie światy i te wspaniałe blokady aby darm nie było już czuje, że po podbiciu wioski przez innego gracza przy naciśnięciu zacznij od nowa będzie respiło się obok plemienia i powstaną sztucznie wyspy.
 

Wisnek

Pikinier
Wynik reakcji
16
Jezeli darmy byu bylo problemem to by zostaly zablokowane takze na swiatach z gielda ale o dziwo :)O) te swiaty sa nie ruszane. Przypominam ze PL plemiona chyba jako jedyne dalej maja stale swiaty bez gieldy , na innych wersjach jezykowych to nie wystepuje. A jezeli pojawia sie taki swiat jest on oznaczony jako classic i jest to rzecz raczej rzadka.

Ps problemem jest to ze mozesz wpisac pare fraz w google i miec bota ktorego gra nie wykrywa , a nie to ze ktos zrespi sobie 2 darmy na start.

Ot nie do końca masz rację, niedaleko trzeba szukać - właśnie wyszedł w niemczech s190, nie żaden classic. Na co.uk kiedyś też grałem na normalnym świecie bez farmy, giełdy i innych gówien.
A co do botów... Z botami jest taki problem, że teraz jak do bota dodasz AI, to praktycznie nie da się tego wyłapać. Z darmami łatwiej się walczy i widać nawet nawet skutecznie, skoro jest taki płacz na forum :)
 

Anko Itosu

Chłop
Wynik reakcji
2
Ta gierka jest już deadem co nawet suport tak twierdzi i nie inwestuje w nią i nigdy nie będzie. Nowy gracz nigdy nie przyjdzie. Jedyne co ludzi ciągnie do gry to wspólne granie ze znajomym.
Jak ktoś podbije darme to od razu cyk banik, reporcik na pewno się sypią tylko suport musiałby być w końcu konsekwentny a nie po znajomości, że jednego zbanuje drugiego nie.
Jest problem z wyspami sztucznie robionymi co tak samo suport jednemu usunie drugiemu nie to czemu np po tygodniu nie wyłączyć opcji zaproś gracza i przenosin przez inwentarz aby to nie powstawało?
Można też zrobić aby po miesiącu gry barbaki wypełniły puste pole aby każdy miał takie same szanse.
Jak tak bardzo nie chcecie mieć darm na start choć na świecie z pp to nie przeszkadza tylko na bez giełdowych eksperypenty to czemu nie dać chociaż wyboru kierunku północy wschó, zachód itp. Nie trzeba być z ziomkiem kratka w kratkę wystarczy jeśli byłoby sie te 20h drogi grubym i juz wtedy 99% graczy byłoby zadowolonych pewnie z tych ustawianień.

PS. Patrząc na poprzednie światy i te wspaniałe blokady aby darm nie było już czuje, że po podbiciu wioski przez innego gracza przy naciśnięciu zacznij od nowa będzie respiło się obok plemienia i powstaną sztucznie wyspy.


Dobrze gada, polać mu.
 

DeletedUser205628

Guest
Patrze sobie tak na te ustawienia:

- Prędkość 2.0? Ciekawe.
- Technologia jednostek? Super.
- 50ms, limit 100 członków w plemieniu, brak łuczników i rycerza? Super <3
- Wsparcie tylko dla plemienia? Zajebiście!

Po czym widzę to:

View attachment 25727

Yikes.

Nie ma sensu się więcej produktować bo Kmic i ekipa i tak będą mieć to w dupie xD
Mogę dodać jeszcze to:

>wprowadź na poprzedniej bezfarmie zasady, które właściwie uniemożliwiają start nowym graczom bez układów i zmuszają do sformowania ostatecznego składu po 90 dniach
>na kolejnym świecie zablokuj jakąkolwiek możliwość startu z wcześniej zebraną ekipą
>nowi gracze nie startują
>starzy w sumie też nie, bo po co
>zamknij dożywotnio bezfarmę, bo przecież nikt na niej nie gra
>hehe hajsik z farmy premium sie zgadza


No proszę.
Czas biegnie a nieudacznik Krajt nadal tylko płacze.
Co miśku, jak nie masz obok ekipy i darmowek, to raptem gubisz swojego wyrzeźbionego na wodzie skilla?
Dawaj, startuj i pokaż klasę a nie zaczynasz od stęków.
 

DeletedUser205628

Guest
Brawa dla @kmic - a, że wreszcie są ustawienia, które choć trochę przyblokują startujące non stop razem te same ekipy, mające wprawę w kręceniu, oszukiwaniu i kombinowaniu.
Tak trzymać.
 

DeletedUser205628

Guest
Patrze sobie tak na te ustawienia:

- Prędkość 2.0? Ciekawe.
- Technologia jednostek? Super.
- 50ms, limit 100 członków w plemieniu, brak łuczników i rycerza? Super <3
- Wsparcie tylko dla plemienia? Zajebiście!

Po czym widzę to:

View attachment 25727

Patrzę sobie na forum po długiej przerwie

- Artemida pisze mądrze. Ciekawie
- Ruda milczy? Super
- Świetlik nieaktywny? Zarąbiście

Po czym widze to:
- Krajt - nadal bredzi jak potłuczony
 

hyzio12

Zastępca Witacza
Wynik reakcji
749
Ja nie mówię w imieniu supportu, bo do niego nie należę. To mój głos. I serio nie czujesz znudzenia tym, że to są ciągle te same osoby? Te same plemiona? Przecież to tylko gra przeglądarkowa, a nie liga e-sportowa
No właśnie fajnie się gra w plemieniu z tymi samymi osobami bo możesz komuś zaufać a nie randomowe plemiona i co chwile kosy rzucanie kontami z byle powodu itp no to sorry ale jeśli to ma być przyszłość plemion no to wielkie XD
 

WeissGRY

Chłop
Wynik reakcji
6
A ja uważam, że powinni pójść dalej i wprowadzić nowe mechaniki do wiosek barbarzyńskich. Uważam, że barby powinny rekrutować wojsko żeby się bronić przed graczami i ich atakować a w przypadku jakby gracze za wolno przejmowali barby w jakiejś okolicy to łączyłyby się w obozy które byłyby jeszcze mocniejsze i za pokonanie takiego obozu byłyby np w nagrodę ulepszenia wioski (10 surka/ludnosc/rekrutacja etc) albo jakieś inne bonusy pomijając te najlepsze (15 agresor/obrońca, bonus flagi, pakiet 10%+ etc.) i wtedy gra byłaby ciekawsza, wyobraźcie sobie jak plemię pokroju sIN albo sPEED przegrywa wojnę z takimi obozami barbarzyńców xD Można jeszcze dodać całkowicie nowe mechaniki np. plaga i w zarażonej wiosce umieraliby żołnierze, ale można wprowadzić na to kontrę - dom zielarza/medyka albo nawet jakiegoś maga/czarodzieja wiatru który popychałby zarazę w stronę wroga. Warto byłoby też dodać akweny wodne i nowe jednostki morskie (triremy, galeasy i fregaty + statki zwiadowcze) i taka wioska byłaby bardziej zagrożona, ale powiedzmy mogłaby wybudować nowe budynki np. port i kutry rybackie i byłyby z tego profity w postaci surowców i dodatkowo można dodać minimalna szanse na wyłowienie perły którą byśmy handlowali na bazarze lub wymieniali na monety w banku światowym (kolejny budynek do wprowadzenia) ogólnie mam bardzo dużo pomysłów, więc jakby administracja wprowadziła to, to mogę wymyślić jeszcze więcej rzeczy
To nie grepolis
 

hyzio12

Zastępca Witacza
Wynik reakcji
749
Wszyscy : nie da się zepsuć świata bez farmy
Tymczasem Polski support : Potrzymaj mi piwo
 
Status
Zamknięty.
Do góry