Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Anko Itosu

Chłop
Wynik reakcji
2
166 mi się kompletnie nie podoba, bo akurat chciałem z ekipą działać, bo miałem dość grania w pojedynkę z losowymi ludzmi, a tu proszę takie zaskoczenie.
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.309
166 świat nie ukrywając zapowiada się przy takich ustawieniach światem pełnym kretów i kos

Gdy pomyślę o FO światów na których grałem to 166 wg Twojego spojrzenia brzmi jak każdy inny dotychczasowy świat xd Nie pamiętam już świata bez kretów/kos(niepopularna opinia - moim zdaniem takich światów nie ma i nie było), a ich natężenie od czasu do czasu na jakimś świecie wybije poza skalę by na kolejnych wrócić do normy.

Miałem ponarzekać na brak możliwości startu w ekipie na wstępnym, ale w sumie samemu można poklikać z czystej ciekawości jak się świat ułoży(zwłaszcza, że ustawienia w pytę).
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.467
Gracze płaczą że mniej graczy a na S164 jest więcej graczy niż na poprzedniej otwieranych światach takich jak S160/ S158/ S156/ S154 dopiero S152 ma więcej wiosek ale każdy wie że efektem jest to:
MULTI.png

a takowych wysypów jest 4, po 1 na każdy kontynent centralny jedynie pytanie gdzie najwiecej ale to juz kazdy moze ocenic
MULTI 2.png

Oczywiście chce powiedzieć to że suport specjalnie kolejny taki świat wypuszcza bo widzi że o wiele więcej nowych graczy lub jakiś kont dochodzi na świat bo S164 jest prawie tak wielki jak S152 gdzie na S152 jest nawalone prawie 2x wiecej wiosek w ten obszar na ktorym sa wioski na S164
Wiadomo powie ktoś że na swiecie z farma jest wiecej barbek i wyglada to tez inaczej ale nie zmienia faktu że taki S160 na ktorym byly przenosiny i wstepne ma 2x mniej graczy niz S164 na ktorym nie bylo ani 1 ani 2 a oba swiaty z full farma wiec miłośnicy niemalże ci sami.
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.029
Jak już tak chcecie zniowelować świat bez farmy to może dodajcie opcje na każdym nowym świecie z premką "Brak możliwości rozpoczęcia gry na świecie z giełdą". XD
 
Status
Zamknięty.
Do góry