Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
1.151
Siłówka na bank będzie :)

Deal?

source.gif
 

Deleted User - 698598154

Guest
Ej ale sam tak grales xD na 123 rekrutowales od wroga kretow , na 135 zaprosiles bociarzy ze 123 zeby grali z toba xD

Ej juz wyjasnilem, moze przegapiles, ze nie moge brac odpowiedzialnosci za boty, darmy czy inne przypadki w plemionach ktorych nie prowadzilem.
U mnie nie kojarze botow, ani tez kretow.
Lepiej nie pisac nic niz pisac od rzeczy Szari. Rownie dobrze moglbys mnie obciazyc grą na 11 plemion Nurgle bo ktostam ode mnie sie u nich przewinal.
Mam wrazenie ze z tego braku jakichkolwiek argumentow popadacie w coraz większą smiesznosc. Moze warto wziąc przyklad z tych co zamilkli.
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
To nie wyzwiska, to darowanie sobie eufemizmow. Nie stawiam po prostu niczego na glowie.
I jesli Cie ciekawi moja prywatnosc to naklejek nie zbieralem ale gralem w klubie. Nie grywalismy 20-2 takze, moze dlatego mam dziwne nawyki xD

I co w ramach honoru jak już wygrywaliście 7:0 to dawaliście wbić sobie 7 bramek, żeby chłopaki z przeciwnej drużyny za bardzo nie płakali?
 

Deleted User - 698598154

Guest
Powinienes napisac raczej; zagramy ale zaczynamy od 7:0. Dlatego ze jestesmy mocni, i zeby byly rowne szanse.

Gralo sie po 11, nie 44 -11.
Gralo się od 0-0
Bramki byly rowne.

Ty mam wrazenie tak bardzo przesiąkles gownogrą, jakimś wystraszeniem ze nie jestes sobie w stanie chyba nawet wyobrazic o czym ja mowię, stąd te przyglupie przyklady.
Graj na ile Cię stac, ale nie wyglupiaj sie na fo. Dosc juz Twoich kolegow zrobilo z siebie pajacow probujac z czegos zalosnego robic cos chwalebnego.
 

mamrot

Łucznik
Wynik reakcji
1.119
-Halinka śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Halinka, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Smuteczek, to taka menda i świnia jest.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś.Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 10 lat.
- Halinka, bo ja od dziesięciu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Bulwa, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
- No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Halinka ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Smuteczek to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, własne plemię z jednym członem ma, sune ma, darm nie ma, pieniądze w bankomacie ma. Sam, żem widział jak wybierał.
- No szkoda, że ty nie masz z czego wybierać.
- Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego on taki jest?
- Bulwa, nie wiem dlaczego on taki jest no! Może miał trudne dzieciństwo. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
- Widzisz Halinka? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Halinka zło chodzące, trzeba by go wyeliminować.
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.752
Jeśli wystrtują po starcie na obrzeża to teoretycznie może wystartować jeden gracz i zapraszać w swoją okolice innych graczy którzy będą czekać na świecie zbiórki i tak powinno ich przerzucić w jedną okolicę, to farma więc nie muszą być blisko w kupie

Ja jak dopytywałem dostałem informację że nie będzie możliwości zapraszania graczy pod siebie, przenoszenia wioski, wyboru kierunku co miałoby utrudnić grę m.in graczom którzy lubią wspierać się wioskami kolegów, koleżanek, babć, cioć, braci i sióstr :rolleyes:
 

Deleted User - 698598154

Guest
Teraz pytanie czy uda im się obejść system. Miśki 2 czlon chca zaproszeniami do 1wszego przykleic.
Zobaczymy ktora wersja okaze się wlasciwa..
 

DeletedUser180750

Guest
Ja jak dopytywałem dostałem informację że nie będzie możliwości zapraszania graczy pod siebie, przenoszenia wioski, wyboru kierunku co miałoby utrudnić grę m.in graczom którzy lubią wspierać się wioskami kolegów, koleżanek, babć, cioć, braci i sióstr :rolleyes:
No właśnie było takie info, tylko, że opcja jest odblokowana na zapraszanie graczy w swoją okolicę, dlatego to trochę dziwne, ale będą jaja jak ich wywali w losowe kierunki, bo kilka ekip chciało być sprytniejsze ponad system i startuje po wtępnym logowaniu więc można się spodziewać ewentualnych płaczków na FO XD
 

Deleted User - 698598154

Guest
I wtedy plemie darm wyladuje na 2 koncu i ktos inny zezre za poldarmo, albo bedzie mial pakiet barb na start gratisowy jak pokasują.
Moze byc smiesznie:)
 

FailTry x M.C.

Zwiadowca
Wynik reakcji
855
byłoby bardzo fajnie, ustawienia specjalnie zrobione pod grę na 1 plemię a przyjdą jakieś muły i na upartego pchają się w te kilka członów bo inaczej nie potrafią
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.752
Teraz pytanie czy uda im się obejść system. Miśki 2 czlon chca zaproszeniami do 1wszego przykleic.
Zobaczymy ktora wersja okaze się wlasciwa..

Znamy ryzyko, w sumie większe niż start na 2 plemiona bo wtedy przynajmniej ta druga grupa będzie w jednym gronie, a nam może wszystkich rozstrzelić po świecie... a wtedy no.. :D:D:eek:
 

DeletedUser180750

Guest
Znamy ryzyko, w sumie większe niż start na 2 plemiona bo wtedy przynajmniej ta druga grupa będzie w jednym gronie, a nam może wszystkich rozstrzelić po świecie... a wtedy no.. :D:D:eek:
Ale wątpie by tak było, bo wtedy by zablkowali opcję zapraszania znajomych do grania w swojej okolicy. Więc raczej będzie normalnie rzucać, no i szkoda mi moich pięciu darm, bo sonia jednak mnie trochę wystraszył tym szczekaniem xD
 

DeletedUser180750

Guest
Ta opcja jest m.in po to żeby starych znajomych z innych światów poinformować że się gra i zaprosić ich na świat. Nie wyklucza to później możliwości stworzenia z nimi plemienia, także zaproszenie na świata, a zaproszenia do gry w okolicy to dwie różne rzeczy.
"Najważniejsze jednak jest to, że przy starcie nowego świata system postara się umieścić wszystkich zaproszonych graczy w tej samej okolicy, co pozwoli wam założyć wspólnie potężne plemię."
Jedno drugiego nie wyklucza, a wręcz się zazębia, bo by kogoś zaprosić w swoją okolicę, muszę go wpierw zaprosić na świat w jakim gram :D
 

DeletedUser180750

Guest
Cytując: "magiczne słowo, postara się" o_O
Dlatego pisaliśmy o przypadku, jeśli wystartuje powiedzmy wieczorm 23.01.20 i zacznę zapraszać znajomych by zaczęli w mojej okolicy, wtedy istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że rzuci każdego w bliskiej okolicy, bo będzie po prostu fizyczne miejsce na mapie. Inna sprawa, jak gracz zacznie grać ze wtępnego i po jakimś czasie zaprosi znajomego by mu zrobił darmę, wtey system tak czy inaczej wywali ją 20 pól od niego, bo nie będzie fizycznego miesca na mapie by algorytm mógł ulokować wioskę danego znajomego.
Co nie zmienia faktu, że zapraszając znajonych już teraz i jak przyjmą zaproszenie to i tak ich wioski będą w okolicy danego gracza, bo algorytm będzie je rzucać jakby byli w jednym plemieniu. :D
Reasumując, będzie jeden plus tego świata, że nie będzie takich dziur jak na poprzednich, ponieważ każdy uciekał z centrum przedmiotem, więc będzie ładwiej grać :D
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.752
Miejsce na mapie zawsze będzie, tylko.. zakładając przypadek iż zapraszanie nie będzie działać tak jak dotychczas na większości światów, Twoich znajomych może rozrzucać po całej długości obrzeży. Oczywiście będzie szansa na ponowne losowanie miejsca na mapie, w ciemno, za pomocą opcji: zacznij od nowa

Skąd wiesz jaki jest algorytm :eek:
 
Status
Zamknięty.
Do góry