Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser180750

Guest
Weź tam dodaj w komentarzach mój link zaproszenia obok mojej wioski XD
Każdy gra jak chcę :)
Jest wiele strategii - jedni wolą kombinacje inni wolą grać jak ty.

Jestem powszechnie uważany za krętacza i mendę. Wiele osób mnie nie lubi - a mimo to od s91 nikt z moich graczy mnie nie zdradził. A na 137 mieliśmy taką sytuację, że byliśmy jak bokser przed nokautującym ciosem.
Grunt, żeby twoi ludzie się z tobą zgadzali a nie opinia innych.

Bo dla wodza szacuneczek na zawsze, <3
 

Deleted User - 698598154

Guest
Tzn ze bez oszustw nie mozna miec znajomych? Albo ze trzeba byc łajzą?
Jak idziesz do klubu z kolegami to np. Okradasz innych bo inaczej nie ma zabawy? Co to za brednie?
I myslisz ze to fajna zabawa wjezdzac w typa co gra normalnie z pomoca 8 lewych wiosek? Albo zarcie tych darm przez rok to zabawa? Żenada a nie zabawa.
Źrodlem oszustw są: kompleksy, chore podniecanie wirtualnymi punktami, niskie umiejetnosci, stach przed porazką. Wbij sobie do glowy Eragonie.
Nie rodzina, przyjaźñ, heroizm czy poszanowanie dla innych.
To jest odklejony belkot ktory produkuja Ci ,ktorzy mają powod do wstydu. Tutaj popiskiwac nie będą gracze z klasą tylko Ci do ktorych to się jakos odnosi.

Bulwa, ja łajzom nie moge zabronic grac. Byli ,są, i będą.
Ale jestes w bledzie, zmienilem bardzo wielu graczy dzieki temu maja wiekszą przyjemnosc z gry, godnosc i szacunek. Nikt ich jak łachow nie traktuje. I Ty, gdybys miał charakter a nie patrzyl tylko na rzeczy niewazne moglbys sporo zrobic. Wystarczy ze wyrzucilbys kazdego typa ktory chce zaczynac jak lajza od darm. Jaki problem? I myslisz ze bys nie uzbieral 50 graczy ktorzy chcieliby sprobowac samodzielnie? Oczywiscie ze bys uzbieral, lekko. A moze nawet dal sobie rade na danym swiecie. Wcale nie jest powiedziane ze by Was pozamiatali. Gbyby sie nie udalo to chociaz z honorem, a gdyby sie udalo to bylaby prawdziwa satysfakcja.
Warto byc ambitnym.
Trzeba tylko chciec zamiast wciskac sobie ze gramy super, przykrywac rzeczywistosc jakimis bredniami.
Mam nadzieje ze kiedys do tego dorosniesz. A jak nie to trudno, pozostaniesz na tym etapie i będziesz dalej ze zloscia czytal smuteczka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180750

Guest
Tzn ze bez oszustw nie mozna miec znajomych? Albo ze trzeba byc łajzą?
Jak idziesz do klubu z kolegami to np. Okradasz innych bo inaczej nie ma zabawy? Co to za brednie?
I myslisz ze to fajna zabawa wjezdzac w typa co gra normalnie z pomoca 8 lewych wiosek? Albo zarcie tych darm przez rok to zabawa? Żenada a nie zabawa.
Źrodlem oszustw są: kompleksy, chore podniecanie wirtualnymi punktami, niskie umiejetnosci, stach przed porazką. Wbij sobie do glowy Eragonie.
Nie rodzina, przyjaźñ, heroizm czy poszanowanie dla innych.
To jest odklejony belkot ktorzy produkuja Ci ktorzy mają powod do wstydu.
Chodzi mi o darmy, które pewnie dla Ciebie są pewnym oszustwem, teraz każdy ma jakiś tam znajomych którym nie chce się grać na serio, ale darme zrobią z chęcią, ponadto synchro z opery, jest jeszcze parę taktycznych ruchów których nie mogę wymienić, ale każdy z starych grajków je wykorzystuje. No i posiadanie kretów, dla mnie to element taktyki i nie rozumie tych odwiecznych bólów tyłka o to, że nagle się okazuje, że dzięki dobremu wywiadowi jakieś większe plemię padło po akcji.
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Tzn ze bez oszustw nie mozna miec znajomych? Albo ze trzeba byc łajzą?
Jak idziesz do klubu z kolegami to np. Okradasz innych bo inaczej nie ma zabawy? Co to za brednie?
I myslisz ze to fajna zabawa wjezdzac w typa co gra normalnie z pomoca 8 lewych wiosek? Albo zarcie tych darm przez rok to zabawa? Żenada a nie zabawa.

Ale czekaj do czego Ty pijesz teraz?
Przecież na tym świecie każdy będą grali na równych zasadach :D Support zrobił takie ustawienia.
Jakbyś nie zauważył też mamy 1 człon i to samych graczy ...
Darm nie mamy :)

Dałeś porównanie teraz takie, że po prostu mi brakuje słów XD
Porównuje grę strategiczną do wyjścia do klubu ^^
 

Waszprzeciwnik

Zwiadowca
Wynik reakcji
944
A może mnie bawi zjadanie darm? Może w końcu zrozumiez że nie każdego bawi Twój styl gry? że nie jesteś Alfą i Romeą tej gry? Daj sobie w końcu na luz i nie narzucaj każdemu jak ma grać bo znamy twoją opinie na ten temat i nie musisz co wieczór nam tego przypominac
 

DeletedUser180750

Guest
A może mnie bawi zjadanie darm? Może w końcu zrozumiez że nie każdego bawi Twój styl gry? że nie jesteś Alfą i Romeą tej gry? Daj sobie w końcu na luz i nie narzucaj każdemu jak ma grać bo znamy twoją opinie na ten temat i nie musisz co wieczór nam tego przypominac
Dokładnie, nie ma nic piękniejszego od drugiej wioski na poziomie eko 23 :D
@nulia Masz od teraz ksywkę pelikan, bo wciągasz wszystko jak amerykanie na szwedzkim stole :D
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Tak się mnie boją,że liczą że siłówkę dostanę xDDD co strach w oczach,okulary przeciwsłoneczne załóżcie to nie będzie tak po was widać
 

Deleted User - 698598154

Guest
A może mnie bawi zjadanie darm? Może w końcu zrozumiez że nie każdego bawi Twój styl gry? że nie jesteś Alfą i Romeą tej gry? Daj sobie w końcu na luz i nie narzucaj każdemu jak ma grać bo znamy twoją opinie na ten temat i nie musisz co wieczór nam tego przypominac

Moze Cię bawic, nic mi do tego.
Moze Cię bawic moczenie sie do łozka,albo rysowanie kluczem aut.
To tylko kwestia jakiego jestes formatu, i do czego dorosles. Po gadce widac ze jestes szczylem i stąd te histeryczne wpisy. Chcesz byc łajzą, to nią będziesz. To Twoj klopot nie moj.

Bardzo się cieszę Bulwa jesli jest jak mowisz. To znaczy ze jednak jestes w stanie zrobic postęp i jest sens o tym mowic. Jesli nauczysz sie grac z podniesioną glową i to polubisz to moze dasz innym przyklad i tezpojda w dobra strone. Mi o nic innego nie chodzi,jak o to zeby plemki przestaly byc plebiscytem dla niedojebow. Ktory wiecej darm i czlonow zrobi ze strachu.
To jest patologia i kropka i psuje te gre, z tym nie ma dyskusji, chocby mi tu 20 pionkow po nogach sikalo ze zlosci.
 

Waszprzeciwnik

Zwiadowca
Wynik reakcji
944
Tak się mnie boją,że liczą że siłówkę dostanę xDDD co strach w oczach,okulary przeciwsłoneczne załóżcie to nie będzie tak po was widać
Liczyć to można na coś co jest chociaż w pewnym stopniu niepewne, w twoim przypadku nie ma cienia wątpliwości że dostaniesz rozbiórke. Jedynie zakłady możemy robić kiedy to nastąpi
 

Waszprzeciwnik

Zwiadowca
Wynik reakcji
944
Moze Cię bawic, nic mi do tego.
Moze Cię bawic moczenie sie do łozka,albo rysowanie kluczem aut.
To tylko kwestia jakiego jestes formatu, i do czego dorosles. Po gadce widac ze jestes szczylem i stąd te histeryczne wpisy. Chcesz byc łajzą, to nią będziesz. To Twoj klopot nie moj.

Bardzo się cieszę Bulwa jesli jest jak mowisz. To znaczy ze jednak jestes wstanie zrobic postęp i jest sens o tym mowic. Jesli nauczysz sie grac z podniesioną glową i to polubisz to moze dasz innym przyklad i tezpojda w dobra strone. Mi o nic innego nie chodzo jak o to zeby plemki przestaly byc plebiscytem dla niedojebow. Ktory wiecej darm i czlonow zrobi zestrachu.
To jest patologia i kropka i psuje te gre, z tym nie ma dyskuski, chocby mi tu 20 pionkow po nogach sikalo ze zlosci
Po czym wnosisz że jestem szczylem? Skąd wniosek że chce być łajzą? I jeżeli to nie twój kłopot to czemu przeżywasz te darmy od tylu stron?
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
No akurat emilio Ty tu wiekiem nie powalasz,jesteś jednym z młodszych osobników xDDD
 

Deleted User - 698598154

Guest
Po czym wnosisz że jestem szczylem? Skąd wniosek że chce być łajzą? I jeżeli to nie twój kłopot to czemu przeżywasz te darmy od tylu stron?
Widze po gadce, przerabialem setki szczyli na plemkach. Wyczuwam.
Myle sie?
Piszesz ze bycie oszustem, łajzą Cię bawi. No wiec jak rozumiem dobrze Ci z tym. Zatem pewnie tego chcesz.
Nie przezywam darm tylko tępię gownogre na mapie i fo od x- swiatow a nie stron. I nadal mam zamiar chocby płaczek bylo tysiąc ktorych kompleksy rozsadzają.

Eragon, nigdy nie dostalem bana, mimo ok 20 sw granych.
Nie posluguj sie insynuacja jesli w dyskusji lezysz bo to desperackie i slabe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry