S100- ekipy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser184256
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Rozumiem, o czym mówisz, spokojnie:) porównuję do takich ustawień s58, ponieważ tam limit farmienia był tak mały, że po miesiącu już nikt tego nie robił. Nie chcę, żebyś traktował to jako atak, ale moim osobistym zdaniem światy bez farmienia/z limitem premiują graczy trzymających się na uboczu, unikających walki. Dla przykładu na s58 ścisłą topkę stanowili gracze defensywni, nie tracący wojska w atakach, przy czym bardzo aktywnie łykali darmy i barby. W mojej ocenie trudno to nazwać skillem:) Dlatego też naszym wyborem są światy z otwartym farmieniem, ponieważ premiują one graczy ofensywnych, jakimi jesteśmy. Od jakiegoś czasu takie światy posiadają tzw nowe funkcje premium, ale to ciekawe utrudnienie gry. Słabszy gracz lub gracz bez czasu na farmienie wyrównuje poziom zużywając PP przez co mimo wszystko poziom na świecie się podnosi tj więcej wojska, lepsze wioski itd itd. Poza tym takie światy są zwyczajnie większe np 250.000 wiosek i naszym zdaniem przez to ciekawsze.

Pozdro.
 

DeletedUser

Guest
ciekawe wnioski :p
z ciekawosci sprawdzilem top 5 s83 :
1. 18 agresor
2. 36 agresor
3. 32 agresor
4. 17 agresor
5. 34 agresor

wszedlem tez na ostatni otwarty swiat bez farminia (95) :

1. 52 agresor
2. 12 agresor
3. 15 agresor
4. 4 agresor
5. 9 agresor

nie wiem skad wniosek, ze takowy swiat wynosi na przod graczy unikajacych walke :)
 

DeletedUser

Guest
Jednak statystyka potwierdza moją tezę:) Oczywiście, darmy rządzą wszędzie, tego nie przeskoczymy, ale...

S78
1. 12 agresor
2. 5 agresor
3. 2 agresor
4. 19 agresor
5. 8 agresor

Także mimo wszystko wygląda to nieco lepiej, sam przyznaj:)
 

DeletedUser

Guest
serio, o 10 miejsc w rankingu chcesz sie klocic xD?

masz s88 :
1. 38
2. 36
3. 9
4. 10
5. 233 -> ten to dopiero darmiarz xDD
 

DeletedUser

Guest
Ja naprawdę nie chcę się kłócić:p Po prostu staram się dać argument na poparcie mojej tezy. Wiesz, nie chodzi o konkretną ilość miejsc, pokazuję Ci tą statystykę jedynie pewną tendencję. Naturalne prawo jest takie, że kto ma dużo OFFa ten dużo farmi, a kto dużo farmi ten się szybciej rozwija. Logicznie więc z tego wynika, że na światach bez farmienia w lepszej sytuacji są jednak gracze deff. I nie oceniam teraz, kto jest lepszy, broń Boże:) Ja szanuję bardzo u siebie w plemieniu nawet darmiarzy, bo każdy ma swoją rolę do wykonania. Jedynie tłumaczę, dlaczego wybieramy światy z otwartym limitem, po prostu są one bardziej dostosowane do naszej taktyki OFF. To wszystko:)
 

DeletedUser

Guest
podrzucam Ci w zamian za to s75 bez farmienia :

1. 1
2. 10
3. 18
4. 14
5. 4

s71 :
42
5
6
8
9

--------------------------------------------------------------

Ja naprawdę nie chcę się kłócić:p Po prostu staram się dać argument na poparcie mojej tezy. Wiesz, nie chodzi o konkretną ilość miejsc, pokazuję Ci tą statystykę jedynie pewną tendencję. Naturalne prawo jest takie, że kto ma dużo OFFa ten dużo farmi, a kto dużo farmi ten się szybciej rozwija. Logicznie więc z tego wynika, że na światach bez farmienia w lepszej sytuacji są jednak gracze deff. I nie oceniam teraz, kto jest lepszy, broń Boże:) Ja szanuję bardzo u siebie w plemieniu nawet darmiarzy, bo każdy ma swoją rolę do wykonania. Jedynie tłumaczę, dlaczego wybieramy światy z otwartym limitem, po prostu są one bardziej dostosowane do naszej taktyki OFF. To wszystko:)

no, ale Twoj argument jest bledny, bo Ci udowodnilem, ze swiaty bez farmienia wcale nie wynosza na piedestal graczy unikajacych walki co zarzuciles :D

no ale gdyby :
to, ze deffiarze maja latwiej pokazuje tylko to, ze najwyrazniej na swiecie bez farmienia graja lepsi offiarze od waszych na farmieniu skoro mimo PRZEWAGI deffiarzy, jak to ujales ,potrafia notowac wysokie miejsca w rankingu (agro i punktowym) ;P


ps. tez sie nie kloce, odpowiadam tylko na twoj post zwiazany z proba umniejszania umiejetnosci graczom topowym na swiatach bez farmienia :)
 

Lubieżny Mietek

Zwiadowca
Wynik reakcji
206
Przecież ten start wielkich ekip jest już przereklamowany...

Jeżeli wystartują w części te ekipy co mają wystartować to świat będzie najgorszym jaki wyszedł w tej grze.. Wały będą nakręcane bardziej niż na światach na których startowało kilka znanych plemion.

Jeżeli ktoś coś co się działo na niektórych światach niech pomyśli co będzie się działo na ś100 czy na którym tam wystartują te ekipy..


To będzie rzeź albo propatologia.

Niektórzy na rzeź i propatologie właśnie liczą ;)

2 Topowe plemiona s84 też najprawdopodobniej coś razem sklecą ;)
 

DeletedUser

Guest
s75 wyglądałby całkiem spoko, gdyby nie to, że tamten gracz top1 ma 2300 wiosek i RA jedyne 52.000.000.
No powiedzmy sobie szczerze, straszna cienizna jeśli chodzi o relację ilości wiosek do nabitego RA. Musiałbym to sprawdzić jeszcze, ale ostatnio robiłem filmik o agresjach dnia i to chyba najgorsze top1 RA na polskich serwerach.
S71 bardzo dobre wyniki, niezły świat był pewnie;)
 

DeletedUser

Guest
Na pewno:) Nasi gracze świetnie wspominają i bardzo sobie cenią plemię WD, które pewnie masz na myśli;)
 

DeletedUser

Guest
adeq nie wiem, czy będziecie ruszać jako WD, ale nasi "wspólni" gracze mogą mieć przez to spore wahania dla kogo zagrać;)
chyba, że jakoś się dogadamy, co raczej nie byłoby po myśli pozostałych uczestników serwera:p
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Wiem,mozna by bylo wtedy polaczyc .WD z Wami.Ale nie wiem co jeszcze zrobie,czy reaktywowac WD czy nie.Te ostatnie swiaty pokazaly,ze nie liczy sie gra fair play,walka,tylko przekrety i to na jaka skale.
 

DeletedUser162365

Guest
A weź pod uwagę adeq, że na ś100 będzie ich multum i to dzikich których ogólnie żaden świat na polskich plemionach nie widział.
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.446
Co do ekip to postaramy się zebrać Plagiat pod wodzą najlepszego gracza polskich plemion. Trzonem będą niewypaleni gracze Hegemonii z 82(link w moim podpisie).

A co do ustawień promujących agresorów do nieograniczonej farmy świetnym dodatkiem jest prędkość 0,5 :)

Topka na 82 i miejsca w RA
1 - top 3 w RA
2 - top 4 w RA
3 - top 1 w RA
4 - top 8 w RA
5 - top 2 w RA

ktoś przebije? ;)
 

zimnomi

Rycerz
Wynik reakcji
53
Przypominam, że tytuł tematu brzmi : "S100- ekipy" więc proszę trzymać się tego zagadnienia !!!
 

Messien

Szlachcic
Wynik reakcji
3.337
Póki nie zobaczę GEH na normalnym świecie bede miec o nich taka a nie inna opinie, jak i wielu innych graczy. To jakby drużyna piłkarska grająca w 2 lidze chciałaby byc w niej co roku najlepsza, jednak nigdy nie awansować do ekstraklasy :) Na świecie z farmieniem, flagami czy pp poziom jest kilkakrotnie niższy, bijecie ogórków i zbieraniny graczy a nie topowe polskie ekipy i nigdy nie będziecie sie do nich zaliczać, jesli nie sprawdzicie swoich sił w ekstraklasie :) Pozdro
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
Nie da się z tobą mess nie zgodzić :), s99 byłby idealny dla nich by pokazali swój skill, przy tak mocno obsadzonym świecie, lecz oni wolą iść na s100 gdzie przy grubych portfelach wybiją sie ponad wszystkich i pokaża jacy są mocni :), jak jesteście tacy PRO to pokażcie to także na innych konfiguracjach światach, a nie tylko na farmieniu i funkcjach premium.
 

DeletedUser

Guest
Nasi założyciele wygrywali s22, s36, s49... to były światy z funkcjami premium?:)
Stworzyliśmy GEH na s58, który wygraliśmy. To był ostatni świat w starym stylu.
Znudziły nas po latach gry takie ustawienia i chcieliśmy wyzwania, zagraliśmy przeciwko premkowiczom bez PP i ich rozwaliliśmy.
Mam pełne porównanie, po 8 latach gry w różnych ustawieniach, gdzie był jaki poziom i uznaję, że walka z tymi "ogórkami" na s78 była bardziej wymagająca niż niejedna wojna na świecie w starym stylu, z "dawnych lat prawdziwych plemion".
Messien masz takie porównanie? Wygrałeś/aś jakiś świat z nowymi ustawieniami? Oświeć mnie:)

Ekipy, które wymieniacie jako mega wymiataczy (np Berety), czasem widuje się na nowych serwerach i dostają ostre baty od "ogórków". Oczywiście wtedy wielki płacz, że to przez PP. Mnie to śmieszy, bo my graliśmy przeciwko ziomkom, którzy budowali wioski na maxa w kilka godzin, a jednak wygraliśmy.

Na koniec chcę żebyśmy mieli jasność. Ja Was szanuję i dopóki nie zmierzymy się bezpośrednio nie oceniam, kto jest lepszy. Nie wiem natomiast, skąd się bierze u Was to przekonanie o tym, na ile nas stać, a tym bardziej w porównaniu z Waszymi plemionami. Kompletnie też kompromitujące jest wypowiadanie się o poziomie światów, na których nie miało się odwagi zagrać. Jak wyżej, ja wygrywałem i nowe i stare światy. A Wy? Dlatego proszę jedynie o wzajemny szacunek. Naszym najbliższym celem jest s100, potem podejmiemy kolejną rękawicę, spokojnie.

Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry