Światy 96 i 97 - dyskusja

Status
Zamknięty.

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
Na bodajze s91 tez tak bylo, a skonczylo sie na tym ze wsparcie sie nie cofa gdy zmieni sie plemie (a pomoc jest juz w wiosce), a samo sie wycofuje gdy w momencie wejscia jest sie w dwoch roznych plemionach, o ile sie nie myle ;), a jesli tak jest to sorki :)
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
637
Na s96 pewnie wielu graczy odpycha giełda premium oraz kościół (mi to się osobiście nie podoba, kościoła nie raz doświadczyłem i nie mam zamiaru tam się pojawiać, jeszcze ślęczeć każdą minutę na farmieniu).
97 - limit duży, odstępy między atakami jak na sp (100 ms), duży dystans szlachcica (będzie ciekawie). Bardzo podoba mi się ta nowa opcja:Wsparcie wojskowe: tylko do członków plemienia + w momencie opuszczenia plemienia, całe wsparcie w wioskach dawnych współplemieńców zostaje odesłane do domu, a jeżeli jakieś jest w tym momencie w drodze, to po dotarciu do celu natychmiast zawróci do wioski macierzystej. (Będzie można wreszcie spokojnie grać a nie martwić się, że trzeba od razu odbijać albo szlachcice padną na wrogim wojsku).
Nie mając bladego pojęcia o kościołach jak możesz pisac takie brednie? Kościół sprawia, ze gra jest trudniejsza i trzeba używa wiecej myslenia niż klikania paluszkami :) btw do 54 świata bylo tylko nieograniczone farmienie, wyobraź sobie gdyby nadal tylko tak bylo :rolleyes:
Wsparcie takie juz bylo na którymś wczesniejszym światów, aczkolwiek jak kolega wyżej pisze blokuje to wsparcie sojusznicze na etapie granie gdzie Ty nigdy nie dojdziesz :D
 

DeletedUser

Guest
Czas wrócić po przerwie ;)
Ktoś szuka graczy, chętnie pogram u kogoś w ekipie.
 

DeletedUser

Guest
ktoś wie czy hegi startują ze wstępnego czy troche póżniej?
 

DeletedUser187951

Guest
Super światy super zasady. Zapraszamy do wspólnego startu każdego maniaka na świat 96:

Nowego maniaka:
https://www.plemiona.pl/register.php..._invite_linkrl

I starego maniaka:
Plemię: Northern Kings

Pisać do: 666TYR666 lub priwa czekamy na was z niecierpliwością

Spamujesz i to strasznie xD Echhhh.


Ogólnie Witam wszystkich s97 świetne ustawienia i z tego co widzę dobre ekipy zobaczymy co z tego wyniknie :)

Mam nadzieję że do mojej ekipy dołączy jeszcze kilka osób i też powalczymy trochę na tym św :)
 

DeletedUser166901

Guest
Zagram na 97 i z miła chęcią dołącze do zgranej ekipy
 

DeletedUser

Guest
Jedno jest pewne n-C powalczy na tym swiecie spotykaja sie tutaj jedni z najlepszych graczy na kosciolach wiec bedzie sie dzialo :p chcesz zasilic doborowa ekipe pisz smialo :p

Plemie n-C nie poszukuje warzywek tylko mocne ogniwa :) na dluga gre. Zapraszamy swiat 96 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
513
Zastanawia mnie, czy ten tekst miał na celu postawienie na Ciebie, a co za tym idzie zrobienie Ci darmówki...

Na mnie nikt nigdy nie stawia i jakoś mnie to nie "męczy" :) Z zaskoczenia też fajnie...

A darmówek póki co nie potrzebuję, wystarczy że obok mnie ruszą zwykli gracze, na limicie to raczej wojsk za dużo nie naklepią ^^
 

DeletedUser180001

Guest
Jakieś dobre ekipy będą startować na s97 ?Bo wiem ,że parę sie pisze z tych lepszych ale to troche malo na świat.Oraz na wstępnym mało widziałem jeszcze.
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
Jak on wystartuje to reszta już nie będzie miała po co tam się logować ;)
 

DeletedUser187579

Guest
Witam nick tu taki jak w grze btomek11 szukam plemienia na s96/s97 (jeżeli będzie na nim gehenna to niech ktoś na pisze bo teraz albo podróba jest albo jeszcze nikt nie wbił do niej bo tam są ludzie których pierwszy raz widzę w grze)



Pozdrawiam Btomek11
 

DeletedUser187579

Guest
to szkoda więc szukam ekipy na te światy jeżeli ktoś chciałby mnie przyjąć byłbym wdzięczny (zobacz najpierw TW STATS Nick dhun5,btomek11 są to konta na których grałem dhun5-wygrany s5<cfaniak>
 

DeletedUser180001

Guest
Dawno nie grałem na limicie Nocny oraz Saint-Pierre i postanowiłem coś w tej grze pomyśleć niż ciągle farmić i klikać ile wlezie.
Im wyższy poziom świata tym lepiej --> Tak uważam.
Może jakieś plemię fajne trafię i pobędę dłużej na świecie albo coś założę.
Nie mam tyle czasu na świat z nieograniczonym farmieniem teraz więc ten mi odpowiada, zresztą będzie ciekawiej widzę bo już teraz sporo znajomych twarzy zwita na s97 i lepszych plemion chyba niż na s96 ma być.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry