Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak oni wszystkie te bonusy na raz powłączają i te siły napadów się pododają, to atak od co niektórych graczy toż to będzie istna rzeź. To dopiero się zaczną komentarze na forum od graczy, którzy nie brali udziału w tym "dziwnym wydarzeniu".

Więcej w tym wszystkim niejasności i coś mi się wydaję, że lawina komentarzy jeszcze przed nami.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Nieprzemyślane to było... i jeszcze te pp.. wszędzie pp... chciałbym w końcu na świecie zagrać gdzie tylko KP by było i nie było by farmienia...

I weź tu bądź człowieku mądry... Z Twojej wypowiedzi wynika:
1. Nie lubisz światów z dodatkowymi funkcjami Premium.
2. Lubisz światy bez tych funkcji i bez farmienia.

To czemu w takim razie grasz (z tego co widzę w stopce) na świecie 90 zamiast 91? :|
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Widzisz czyli jednak wychodzi na moje i przy dobrych wiatrach i zbiorach mozna skumulować 100% do katasów 100% do lk i topa to się nazywa brutalność ataku, współczuję tym co nie bawią się w konkursik i nie mają bonusu do deffa :)) trafią na NoLif'a który skumulowal bonus do offa :D 100% do kat i pograne

Tak. Bonusy się KUMULUJĄ. Dla formalności: w sposób sumaryczny (więc po prostu 4 bonusy po 25% dają 100%).
Tylko że zdobycie 4x bonusu dla katapult nie jest łatwe: trzeba by mieć po 4 sztuki 4 rodzajów godeł (lub proporcjonalnie wyższe stany wszystkich 6 godeł). Zatem taki bonus da kombinacja godeł typu 0/0/4/4/4/4, 1/1/5/5/5/5, 2/2/6/6/6/6 itd... Powodzenia :)
 

DeletedUser18304

Guest
Tak. Bonusy się KUMULUJĄ. Dla formalności: w sposób sumaryczny (więc po prostu 4 bonusy po 25% dają 100%).
Tylko że zdobycie 4x bonusu dla katapult nie jest łatwe: trzeba by mieć po 4 sztuki 4 rodzajów godeł (lub proporcjonalnie wyższe stany wszystkich 6 godeł). Zatem taki bonus da kombinacja godeł typu 0/0/4/4/4/4, 1/1/5/5/5/5, 2/2/6/6/6/6 itd... Powodzenia :)
Ha, super! Szkoda tylko, że nie można tymi godłami jakoś sterować i dostaje się co buk da.

qlZjVpj.png

Cóż, event mi się podoba. ;)
 

DeletedUser171677

Guest
Tak. Bonusy się KUMULUJĄ. Dla formalności: w sposób sumaryczny (więc po prostu 4 bonusy po 25% dają 100%).
Tylko że zdobycie 4x bonusu dla katapult nie jest łatwe: trzeba by mieć po 4 sztuki 4 rodzajów godeł (lub proporcjonalnie wyższe stany wszystkich 6 godeł). Zatem taki bonus da kombinacja godeł typu 0/0/4/4/4/4, 1/1/5/5/5/5, 2/2/6/6/6/6 itd... Powodzenia :)
Jak chcesz mieć 0/0/4/4/4/4 albo nawet 0/0/6/6/6/6 czyli nie chcesz, żeby tam z przodu wpadło coś np 3/3/4/4/4/4 i wtedy do katasów masz tylko jednego bonsa bo reszta idzie do LK to zaproś paru kumpli obok wioski i weź ich na zasta, ja tak zrobiłem i teraz jadę na 17 kont naraz i jest dobrze, bo mnie interesuje tylko bonus do surki.
 

DeletedUser

Guest
A te bonusy typu CK: +10% siła obrony, to działają dla wszystkich wiosek danego gracza? I co jeśli ktoś mi przyśle wsparcie CK, to też Ci CK otrzymają +10% obrony?

A jak ja wyślę wsparcie CK do innej wioski, to CI CK już nie mają tych dodatkowych 10% siły obrony, jeśli ten gracz nie ma tego bonusu?

Tak to niby rozumiem, ale za mało podajecie informacji o zasadach tego wydarzenia. Więcej pytań i wątpliwości - za mało informacji podanych w opisie wydarzenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Agath1977

Miecznik
Wynik reakcji
12
Tak. Bonusy się KUMULUJĄ. Dla formalności: w sposób sumaryczny (więc po prostu 4 bonusy po 25% dają 100%).
Tylko że zdobycie 4x bonusu dla katapult nie jest łatwe: trzeba by mieć po 4 sztuki 4 rodzajów godeł (lub proporcjonalnie wyższe stany wszystkich 6 godeł). Zatem taki bonus da kombinacja godeł typu 0/0/4/4/4/4, 1/1/5/5/5/5, 2/2/6/6/6/6 itd... Powodzenia :)

Kmic proszę Cię powiedz że to był przedwczesny żart prima aprilisowy. Jesli nie to coraz bardziej jestem przekonany ze GM z niemiec chodzi o uwalenie projektu o nazwie plemiona. Nie wiem czy oni to testowali wystarczajaco dlugo i czy zdaja sobie sprawe co zrobili.
Napewno daleko mi do najlepszych ale skoro ja mam obecnie cos takiego
http://zapodaj.net/72c5114316844.png.html
to boje sie pomyslec co maja najlepsi. I chcesz mi powiedziec ze moje 7x bonus dla kawalerii doda mi 70% do sily lekkiej a 12x bonus do lupu doda 240% i jednym lk bede zbierac +/- 200 surek.
Duzo ludzi standardowo nawet nie zagladnelo do tego eventu a tu nagle wyskocza im sasiedzi z takimi bonusami ofensywnymi. Masakra i wyrazy wspolczucia dla nich i dla Was z Teamu plemion bo wydaje mi sie ze w polaczeniu z coraz wiekszymi problemami z serwerami ktore ostatnio staja sie standardem czego nie doswiadczylem w takim stopniu przez 7 lat gry za jakis czas bedziecie musieli poszukac innych zajęć bo tu juz nie bedzie czego dogladac. Odstraszacie starych graczy coraz bardziej a nowych coraz mniej o czym chyba sam najlepiej wiesz a czasy gdzie liczba polskich graczy zblizala sie do 1 mln (pamietam licznik w okolicach 800 tyś) odeszly chyba na zawsze w zapomnienie a szkoda.
 

DeletedUser

Guest
Dużo niedociągnięć. Nawet nie widać jakie godło mogą Ci aktualnie zabrać i powinno się wybierać u gracza godło. powinna też być możliwość wysłania kilku championów żeby zwiększyć szanse na wygraną.
Nieprzemyślane to było... i jeszcze te pp.. wszędzie pp... chciałbym w końcu na świecie zagrać gdzie tylko KP by było i nie było by farmienia...

--------------------------------------------------------------



Czyli nie będę mógł wybrać który chcę?

Święte słowa świat bez pp i bez farmienia wydaje się idealny :) co do konkursu to ciekawi mnie tylko jedno dlaczego jeden konkurs moze tak drastycznie zmienić obraz gry, bo umówmy się że kumulacja bonusów to dla wielu graczy koniec zabawy
 

DeletedUser180884

Guest
trochę to nie tak mozna miec full obrone i offy..... suport idzie w strone graczy nowych niz tych starych
 

DeletedUser

Guest
Tak. Bonusy się KUMULUJĄ. Dla formalności: w sposób sumaryczny (więc po prostu 4 bonusy po 25% dają 100%).
Tylko że zdobycie 4x bonusu dla katapult nie jest łatwe: trzeba by mieć po 4 sztuki 4 rodzajów godeł (lub proporcjonalnie wyższe stany wszystkich 6 godeł). Zatem taki bonus da kombinacja godeł typu 0/0/4/4/4/4, 1/1/5/5/5/5, 2/2/6/6/6/6 itd... Powodzenia :)

Naprawdę nie uwazasz ze sila tego eventu zniszczy rozgrywkę ? Jeżeli gracz x deffowy nie bawił się w to a gracz y offowy uzbierał 6 kompletów po 4 godła czyli ma 6 x 25% = 150% do sily ataku katapult i ma tych kat Np 200 w obozie więc z bonusem ma ich 500 :eek: do tego nawet 50% do topow i lekkiej i gracz x deffowy kończy grę przecież to wygląda tak jakbyście zalozyli ze zebranie dużej ilości flag jest niemożliwe a tym czasem gracze zbierają je na potęgę i armie offowe będą nie do zatrzymania, ktoś popełnił błąd i teraz pasowało by coś z tym zrobić bo lawina komentarzy negatywnych ludzi kończących grę przez sąsiada z bonusami rzędu 150 200%, na forum za kilkanaście chyba godzin będzie wielka. Uważam ze kumulacja siły rzędu 10% x Np 5 flag była by juz duża a co dopiero 25% x 5? Ja rozumiem że pokolenie graczy 2015 jest bardziej atrakcyjne pod względem chęci wygranej za wszelką cenę żeby pokazać kolegom z klasy To JA a co za tym idzie uruchamianie kieszonkowego na grę $$$ gracz starszego pokolenia liczy się już coraz mniej a szkoda...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser122991

Guest
Nie wiem jak to robicie, ze macie po tyle godel. Ja dobijam do 7 czempionow i nie mam zadnego godla, bo co uzbieram, to mi rozkradaja. Wspominalem wczesniej, ze to jakies porabane zasady, gdy koles obraca kilka razy do mnie w czasie mojego jednego ataku. Powinna byc wybierana wioska w ktorej przebywaja czempioni i zbierane sa godla i odleglosci mierzone bylyby miedzy tymi wioskami, wowczas gracze mieliby takie same odleglosci do pokonania, a nie jeden gracz do drugiego ma 6 minut, a drugi do pierwszego 35. Dzialaja jakies teleporty??? A moze ja mieszkam w dolinie, a koles na gorze i ja do niego musze sie wspinac, a on do mnie zjezdza kolejka linowa? Tylko ktos zapomnial o podrozy powrotnej, zeby wyrownac czasy akcji.
 

DeletedUser173338

Guest
A ten siedmiokrotny bonus do kawalerii to na którym świecie masz?

Na starszych światach jest chyba ciężej o to, by uzbierać sporo godeł. Ja ich trochę mam, ale sporo ludzi ze strony przeciwnej, z którymi walczę wcale, jak i współplemieńców nie ma ani jednego godła. Po najbliższe muszę iść grubo ponad godzinę :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser175482

Guest
Nie wiem jak to robicie, ze macie po tyle godel. Ja dobijam do 7 czempionow i nie mam zadnego godla, bo co uzbieram, to mi rozkradaja. Wspominalem wczesniej, ze to jakies porabane zasady, gdy koles obraca kilka razy do mnie w czasie mojego jednego ataku. Powinna byc wybierana wioska w ktorej przebywaja czempioni i zbierane sa godla i odleglosci mierzone bylyby miedzy tymi wioskami, wowczas gracze mieliby takie same odleglosci do pokonania, a nie jeden gracz do drugiego ma 6 minut, a drugi do pierwszego 35. Dzialaja jakies teleporty??? A moze ja mieszkam w dolinie, a koles na gorze i ja do niego musze sie wspinac, a on do mnie zjezdza kolejka linowa? Tylko ktos zapomnial o podrozy powrotnej, zeby wyrownac czasy akcji.

niestety mam to samo... caly czas regularnie atakowalem zbeiralem godla a teraz gosc ktory ma do mnie 12 min mi wszystko rozklada bo zostalo kilka godzin... ja mu nic nie zrobie bo mam do niego 1,5h.... takze no dzieki za event w ktorym wygrywaja ci co maja lepsze polozenie.... system ktory zaproponowal kolega bylby idealny kazdy by mial rowne szanse..... tylko nie piszcie mi ze teraz mam sie bronic bo mam 76% szans obrony a i tak co drugi mu wchodzi.....
 

DeletedUser

Guest
Za kilka h zaczną się burzenia katami z 100-200% bonusu, powodzenia :)
 

DeletedUser112845

Guest
szkoda że nie dali bonusu do grubego, jednym grubym wieś bym przejmował^^ :)

tak przy okazji, mam 2 wsie, eko 3x30 i 3x29 + 12 bonó do surowców ;> moja okolica nie ma ani jednego godła bo sam mam ich ponad 70 ;) do tego 5x LK i 4x topory... aż żal to wykorzystywac -.- a tu 2 tygodnie takiej zabawy^^
 

DeletedUser

Guest
szkoda że nie dali bonusu do grubego, jednym grubym wieś bym przejmował^^ :)

tak przy okazji, mam 2 wsie, eko 3x30 i 3x29 + 12 bonó do surowców ;> moja okolica nie ma ani jednego godła bo sam mam ich ponad 70 ;) do tego 5x LK i 4x topory... aż żal to wykorzystywac -.- a tu 2 tygodnie takiej zabawy^^

Czemu zal wykorzystywać ? To Ci się aktywuje z automatu więc bij sąsiadów, jak przyjdą tu ze skargą to admini zobaczą ze ten event jest delikatnie mówiąc brutalny ;)
 

DeletedUser112845

Guest
moim zdaniem nie przemesleli tego, że jedna osoba z okolicy jest w stanie nadziubać tyle godeł, wyszli z załozenia ze kazdy bedzie mieć kilka godeł ;>
mamy 2 tygodnie rozpusty, wyklaruje sie taka czołówka ze cieżko bedzie dogonić ;)
 

DeletedUser28547

Guest
system działa tak że w kilka godzin można stracić i nawet 80 godeł.
Ci co zbierają to zyskują, ale to chyba nie ich wina że część graczy leje na to, a później będą płakać że też chcą, najlepiej jeszcze jak nic robić nie będę musieli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry