Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser28547

Guest
Sa ludzie, ktorzy potrafia pisac glupoty i Ty sie do nich zaliczasz. Jest to glupio zrobione i tyle. I nie mow mi, ze nic nie robie, bo przez caly czas robie co moge. W okolicy pusto, brak godel, do tego najblizszi to minimum pol godziny drogi. Mnie loja z kazdej strony, bo wystarczy miec wioske blisko ktorejkolwiek mojej, by zrabowac godlo, a ja gromadze je w jednej wiosce, wiem nawet ktorej i co z tego, skoro atakowac mozna ktorakolwiek i moi czempioni przenosza godlo tam, gdzie idzie atak. Madre to? Mam 7 czempionow, i nawet jak wszyscy sa we wiosce to non stop kradna mi godla, a niby szansa na obrone to 86% wiec jak to dziala? Gdzie tu logika, gdzie rachunek prawdopodobienstwa?

.


co z tego że najbliżsi półgodziny drogi od Ciebie ? wiesz że możesz czepionami latać po całej mapie ?
część masz do ataku a część do obrony
przy ponad 80 procent już trudno stracić godło.

aha no i ja nigdzie nie piszę że event jest doskonały. taki tylko na zażegnanie monotonii.
oczywiście nie każdy na tym zyska, bo to było by dopiero głupie.
 

DeletedUser135147

Guest
szacuneczek. świat 91, BEZ farmienia, a wy wyskoczyliscie ze zbugowanym eventem.

za jeden zestaw do wydobycia dostałem 25% wieksze wydobycie a powinno byc 5%. to jak ktoś zebrał 10 takich zestawów to ma wydobycie równe 250% większe ??? na świecie bez farmienia ??? z konia spadliście ? fakt, na 91 świecie nie ma możliwości kupna nic w evencie za pp, ale i tak to zepsuło ten świat. dopiero się zaczął a juz jest zepsuty.

chciałem pograć, jak wielu innych, na tym świecie bo nie mam czasu na farmienie, a okazuje się, że to właśnie na tym świecie nie pogram bo trzeba farmić - godła.

dzięki plemionka, powrót do gry po 2 latach wygląda idealnie jak mój powrót do Polski z Angli. Never again.
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Pomysł fajny, jedyne czego się pewnie organizatorzy nie spodziewali to że niektórzy mogą tak wykosić okolice że będą mieć np 10x bonus do lk co daje 100% więcej w ataku lk więc no mordercza przewaga... nie wspominając o toporkach już.
Można było dać jakiś limit ile tych godeł można mieć maksymalnie i później jak się go przekroczyło możliwość ich obrony proporcjonalnie spadała.
Ogólnie pomysł fajny, szczególnie na światach bez farmy gdzie można zaczerpnąć do starych czasów i ponołlajfić troszke.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
Se77en ma rację i też myślę, że na świecie nie powinno być takiego zbierania godeł, w końcu nie ma tam farmienia.
A ogólnie można trochę oderwać się od gry ;)
Tylko wielu osobom się nie chce w to wchodzić bo co, powysyłają godła, a w nocy im ktoś je zabierze ;/
Przynajmniej tam macie większe wydobycie, kto więcej nazbiera to odskoczy bardzo dużo więc warto zbierać i używać, jak już jest taka opcja ;)
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
za jeden zestaw do wydobycia dostałem 25% wieksze wydobycie a powinno byc 5%. to jak ktoś zebrał 10 takich zestawów to ma wydobycie równe 250% większe ??? na świecie bez farmienia ??? z konia spadliście ?

20% dostał każdy, a za każdy zestaw dostajesz 5%, więc 10x5+20 = 70% większe wydobycie przy 10 zestawach do eko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ciekawi mnie, jaki geniusz wymyślił tak zrypany event? Nie dość że takie klikanie jest po prostu nudne, to trochę nie wypada olać tego klikania bo będzie się z tyłu, i jeszcze jakie bonusy się dostaję... Też co mają powiedzieć osoby które pracują i nie mają kiedy klikać? I jeszcze 9 rund jest tego badziewia, każda po 3 dni. Innogames dało plamę.
 

Dooooonek

Dostojny Obywatel Forum
Wynik reakcji
908
@ up - cześć Shayla :p

gratulować pomysłowości naszemu kochanemu INNO :)
Ja się nie zdziwie jak za kilka dni znowu padną wam serwery na kilka godzin w ramach protestu, bo nie ukrywam, spora grupa ludzi ma chęć wam życie uprzykrzyć :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser72875

Guest
Nie przesadzajmy z krytyką tego akurat eventu. Ogólnie bardzo nie podoba mi się kierunek w którym poszła cała gra. Dlatego po kilku latach nieobecności nie zamierzam tu wracać na poważne granie. Zajrzałem na kilka dni, żeby zobaczyć co sie zmieniło w porównaniu ze starymi dobrymi czasami. Krótki rekonesans wystarczył. Większość zmian zdecydowanie nie utrafiła w moje gusta. Ale akurat ta jedna jest w porządku. :)
Miałem już skasować konto gdy pojawili sie czempioni. Zaciekawiony postanowiłem pobawić przez kilka rund. Nie dla bonusów, bo nie są mi potrzebne gdyż i tak nie bawię się w kolekcjonowanie wiosek ale dla rywalizacji i czystej przyjemności zbieractwa :). Wbrew pozorom nie jest tak jak niektórzy się obawiali. Ostatnie godziny rundy nie są decydujące. Jeżeli chce się osiągnąć jakiś większy sukces trzeba opracować strategię i grać aktywnie przez całą rundę.

P.S.
Na początku wątku widziałem wpis mleny którą niniejszym pozdrawiam. Ave Itkowie, ave ILU :)
 

DeletedUser

Guest
Nie przesadzajmy z krytyką tego akurat eventu. Ogólnie bardzo nie podoba mi się kierunek w którym poszła cała gra. Dlatego po kilku latach nieobecności nie zamierzam tu wracać na poważne granie. Zajrzałem na kilka dni, żeby zobaczyć co sie zmieniło w porównaniu ze starymi dobrymi czasami. Krótki rekonesans wystarczył. Większość zmian zdecydowanie nie utrafiła w moje gusta. Ale akurat ta jedna jest w porządku. :)
Miałem już skasować konto gdy pojawili sie czempioni. Zaciekawiony postanowiłem pobawić przez kilka rund. Nie dla bonusów, bo nie są mi potrzebne gdyż i tak nie bawię się w kolekcjonowanie wiosek ale dla rywalizacji i czystej przyjemności zbieractwa :). Wbrew pozorom nie jest tak jak niektórzy się obawiali. Ostatnie godziny rundy nie są decydujące. Jeżeli chce się osiągnąć jakiś większy sukces trzeba opracować strategię i grać aktywnie przez całą rundę.

P.S.
Na początku wątku widziałem wpis mleny którą niniejszym pozdrawiam. Ave Itkowie, ave ILU :)

W swojej wypowiedzi trafiłeś w sedno otóż "grac aktywnie przez całą runde" nie po to ktoś wybiera s bez farm żeby grac aktywnie przez całą rundę razy 9 czyli 3 tygodnie ciągłego siedzenia na PPlemionkach
 

DeletedUser175482

Guest
W swojej wypowiedzi trafiłeś w sedno otóż "grac aktywnie przez całą runde" nie po to ktoś wybiera s bez farm żeby grac aktywnie przez całą rundę razy 9 czyli 3 tygodnie ciągłego siedzenia na PPlemionkach

Na nowych swiatach moze jest tak jak mowicie ale ja gram na swiecie gdzie zostalo 300 osob i do wszystkich mam 3h.... i teraz nazbieralem kupe godel a koles akurat ma do mnie 10 min i co z tegoze przez ostatnie godziny mialem czempionow w wiosce i 75% do obrony jak grubo ponad polowe mi zakosil w 5 godzin.... a ja do niego mam 3h 30 min i gdzie tu logika i sprawiedliwosc?

Sam even jest dosc sprawiedliwy bo kazdy ma rowne szanse... nie licza sie punkty itp itd. ale jak zawsze jest jakis aspekt ktory te rowne szanse zaprzepaszcza.... i nie mowcie ze moglem sobie wypracowac strategie bo gdybym regularnie nie wysylal czampionow to bym nic nie zdzialal bo po prostu mam za daleko do wszystkich...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser97099

Guest
dlaczego wczoraj do gracza X miałem godzine na dotacie ,a dzisiaj do tego samego gracza mam 4 h ?;/
 

DeletedUser

Guest
Stawiam 100pp że ten konkurs to będzie brutalny pogrom za sprawą bonusu 100% do kat infrastruktury ciułanej przez tygodnie :D bonus trwa 48h więc dla wielu graczy będzie to 48h x 9 etapów piekła w obronie :D czekam na raporty już :p swoją drogą ciekawe czy ktoś skumuluje Np 150% 200% ? :O :eek: im więcej o tym pisze tym bardziej uświadamiam sobie ze jeśli to co pisze jest prawdą <- :D to ktoś tu zrobił ekspresowe zakończenie gry wielu graczy jednym "konkursem" kmicic powiedz ze sie mylę...

Taaa... Jak bym zgadł
 

DeletedUser112845

Guest
tylko ja mam wrażneie że godeł jest jakoś mniej? niby wszystko wyczyszczone, a może mam z połowę tego co w poprzedniej rundzie
 

DeletedUser

Guest
tylko ja mam wrażneie że godeł jest jakoś mniej? niby wszystko wyczyszczone, a może mam z połowę tego co w poprzedniej rundzie

A może chcąc naprawić bład z zbyt wielką ilością kumulowanych bonusów a nie chcąc przyznać się do owego błędu ograniczają ich ilość po cichu ? ;)
 

DeletedUser112845

Guest
o tym pomyslałem wczoraj... ale to musieliby polecieć w kulki z bonusami, sporo osób dostało na start kilka dodatkkowych godeł (to już jest x razy wiecej niż w pierwszej rundzie na sam start), do tego każdy czempion to nowe godło... same z siebie nie mogły wyparować
 

Julina

Chłop
Wynik reakcji
1
W naszym plemieniu wymyślili sobie że nie mozna atakować swoich i zrobili coś takiego przekopiowałem
dwoch graczy wyleciało za wyzywanie swoich członkow championami ktos jeszcze ma ochote zostac naszą farmą?czytac forum i nie robic dziadostwa-wiadomosc grupowa nie odpisywac
Nie wiem jak odróżnić swojego przy nazwie gracza nie ma nazwy plemienia w na tablecie w Androidzie na komputerze jest
 

DeletedUser

Guest
Ciekawe o ile % co do stanu przed kilku dni spadnie liczba aktywnych graczy po evencie :)
 

DeletedUser28547

Guest
Ciekawe o ile % co do stanu przed kilku dni spadnie liczba aktywnych graczy po evencie :)

straszny ból pupy z tego powodu że coś robią.
gdyby nic nie robili to starzy gracze i tak by odeszli (zawsze znajdzie się jakiś powód ) a nowi by nie przychodzili.

Zrobili event - nie wyszedł idealny ale jak dla mnie dodatkowa zabawa, a nie ciągle to samo.
Każdy wie że na plemionach aktywniejsi od zawsze bardziej się wybijali w tej grze. czemu przy evencie miało by być inaczej ?


tylko ja mam wrażneie że godeł jest jakoś mniej? niby wszystko wyczyszczone, a może mam z połowę tego co w poprzedniej rundzie

ktoś inny wyczyścił ?
teraz w innym rejonie mogą być osoby które po prostu wyczyściły graniczne osoby z Twojej listy i przenieśli do siebie godła ?

po za tym runda wystartowała wczoraj. jeszcze nie wszyscy dostali dodatkowe godła za nowych czepionów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry