Polak vs Nitro

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser157137
  • Data rozpoczęcia

????


  • W sumie głosujących
    115
Status
Zamknięty.

DeletedUser157137

Guest
Po długim oczekiwaniu,wielu wymówkach i długim czasie straconym na negocjacjach pojedynek się odbył.
Postaram się wszystkim przybliżyć jak przebiegała runda.

1 strona: polakumie
Meff
Stepchild

2 strona: Nitro Cee
meko90


Runda z przyśpieszonym eko, start od wioski 66p ,nadało do dynamiki grze.

Polak dostał skrzydeł przy budowaniu wioseczki:

tkzhpl.png




Tak jak przewidywaliśmy taka przewaga nie spodobała się niektórym graczą ,którzy postanowili spowolnić polaka. Na szczęście na posterunku stał nasz deff:



r43wel.png



oplw50.png




518rkz.png



Po 90 minutach gry u polaka znalazła się wymagana ilość wojsk:


il7fv8.png


Od nitra raportu nie było...



Polak rozpoczyna swoje ataki.Deff miał być wycofany,a w pierwszym ataku polak zastał w wiosce Nitra deffa. To już powinno być powodem do walkowera:


bmpxvn.png



vkes9a.png




vjhntf.png

sqhiae.png



Nitro kontraatakuje:


y4vxpt.png


z5x3qm.png


I odpowiedź polaka:

5zcx2k.png


dptbme.png





I teraz sytuacja. Nitro czysty. Polak nawrotke robi szlachtami:

Pierwsza szlachta spokojnie zbija popa.

1vguwq.png



I tu nagle psikus. W między czasie ktoś przejął pustą wioskę nitra na kilka sekund przed ostatnim grubym polaka. Raportu się nie doczekałem:


evhasn.png


Dziękuję za grę i gratuluje polakowi ,który jak dla mnie jest zwycięzcą tego pojedynku.


prosze?
 

DeletedUser

Guest
cos mi tu z tymi rapami smierdzi czemu jak nitro walnołes kontre to nie waliłes od razu szlachta tak jak bys odpuscił sobie ??
czemu nie potwierdziłes raportem stan wojsk ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser157137

Guest
bo mial kuznie 18 jak go przejalem :)) i rynek 4.... :)) a przejalem go 9 minut po tym jak dalem raport z wymagana iloscia wojska. czyli przez 9 minut zrobil powiedzmy zagrode na 29 lvl i 3-4 lvle kuzni. Gdy ja juz to wszystko mialem + 3 lvle palacu :)
 

DeletedUser

Guest
z wielkim zalem ale musze to powiedziec POLAK WYGRAŁ,nie ukrywam tego ze liczyłem na nitro
 

DeletedUser157137

Guest
Dziekuje. Na przyszlosc przed wypowiedzeniem zapoznaj sie ztematem. Prosze rowniej zajrzyj do ankiety na SP odnosnie tego kto wygral Nitro probuje sie wymigac od uiszczenia nagrody.



P.S. Stan mojego wojska jest w 3 spoilerze. Powiem Mi nitro czemu osoby ktore byly za Tb przyznaja mi wygrana???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser157137

Guest
jak dlugo mam czekac na uregulowanie przez nitra nagrody mi naleznej ?
 

DeletedUser157137

Guest
Nitro przypominam ze nie przelales jeszcze punktow premium za przegrany pojedynek.
 

DeletedUser155263

Guest
ja widziałem tylko rapke jak jakiś inny gracz podbija nitra. co oznacza że polak nie wygral pojedynku bo oficialnei nie podbil gracza nitro cee
 

DeletedUser

Guest
Ja tam widzę jak Polak przebija się przez deffa. Każdy widzi co chce.
 

DeletedUser153746

Guest
ja widziałem tylko rapke jak jakiś inny gracz podbija nitra. co oznacza że polak nie wygral pojedynku bo oficialnei nie podbil gracza nitro cee


tez to wlanie teraz zobaczyłem i tez uważam ze polak nie przeja gracza nitro cee lecz tylko wioske jakiegos innego...
 

DeletedUser137285

Guest
a ja widze ze Polak mial dalej wioske Nitro nie... pojedynek zostaje przerwany gdy gracz 3-ci wtraci sie ubijajac znaczna czesc wojsk przeciwnika (np. 20%) takiego raportu nie widze wiec wynik jest oczywisty

kazdy moze sobie wziac ziomka do zbicia popa w krytycznej chwili by nie przegrac nigdy walki... nawet po wczesniejszym zbiciu popa prtzez rywala i ubiciu wiekszosci wojsk w pojedynku
 

DeletedUser159420

Guest
a ja widze ze Polak mial dalej wioske Nitro nie... pojedynek zostaje przerwany gdy gracz 3-ci wtraci sie ubijajac znaczna czesc wojsk przeciwnika (np. 20%) takiego raportu nie widze wiec wynik jest oczywisty

kazdy moze sobie wziac ziomka do zbicia popa w krytycznej chwili by nie przegrac nigdy walki... nawet po wczesniejszym zbiciu popa prtzez rywala i ubiciu wiekszosci wojsk w pojedynku

A czy o to tu chodzi? Wojsko zostało mi ubite dlatego, że wtrąciła się osoba 3.
 

DeletedUser155263

Guest
a ja widze ze Polak mial dalej wioske Nitro nie... pojedynek zostaje przerwany gdy gracz 3-ci wtraci sie ubijajac znaczna czesc wojsk przeciwnika (np. 20%) takiego raportu nie widze wiec wynik jest oczywisty

kazdy moze sobie wziac ziomka do zbicia popa w krytycznej chwili by nie przegrac nigdy walki... nawet po wczesniejszym zbiciu popa prtzez rywala i ubiciu wiekszosci wojsk w pojedynku


jak tak to co ja jednak wygrałem z bharem pojedynek bo tam też typ zbił poparcie a ja podbiłem . kurde fajne zasady macie
pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry