Kwestia zmiany Regulaminu gry - pytania i opinie

Status
Zamknięty.

Agath1977

Miecznik
Wynik reakcji
12
Albo mi się wydaje, albo te zmiany w ogóle się nie trzymają kupy...

Żeby tą zagadkę rozwikłać, to na sam początek (co już dawno powinno zostać powiedziane) powinien ktoś kumaty tutaj wyjaśnić czym dla Administracji są tak naprawdę te "fałszywe PP". Idąc za rozumem szybko można skojarzyć iż punkciki możemy pozyskać na 3 sposoby:

- konkursiki i rundy szybkich (bynajmniej kiedyś, nie wiem czy jeszcze są takowe rundy, bo wróciłem do gry po przerwie)
- SposorPay
- PLN-y wydane na zakup

Więc gdzie leży problem moi kochani ?

Jak Inno mogło stracić na czymś za co dostali pieniądze, to niedorzeczne... Kompletnie tego nie rozumiem. Piszecie o przekrętach, oszustach którzy dostają kasę i się ulatniają, ale przecież ktoś musiał im te pieniądze dostarczyć i zrobił to na własną odpowiedzialność w pełni świadom tego, że może zostać wykiwany.

Jeśli ktoś będzie taki łaskawy i objaśni mi co nazywacie "lewymi PP" to byłbym wdzięczny. Wtedy z pewnością zmienię swoje zdanie.

Najprostszy przykład jaki mi przychodzi do głowy, ide za tobą i wypada ci karta kredytowa, podnosze i kupuje za nią premium do bolu ile się da nim się zorientujesz ze zgubiles i zablokujesz karte. Punkty sprzedaje na allegro w idiotycznie niskiej cenie i gracze są szczęsliwi. Ty blokujesz karte i zgłaszasz ze tych operacji nie robiłes. Bank wycofuje transakcję Inno games jest bez kasy a gracze mają "lewe punkty" Operacja wycofania transakcji i ustalenia wszystkich pierdół zajmuje kilka miesięcy czasami, wiem bo przeabiałem tą sytuacjie osobiscie gdy zgubiłem karte. Rozumiesz juz?
 

DeletedUser

Guest
ja również, co do nie używania innych wyrazów i słów nie obęjmujące język polski, nie uważacie że trochę przesadzacie?? przecież to jawna dyskryminacja, rozumiem jeśli te nazw by komuś uwłaszczały ale jesli ja napisz w profilu I love the support to również zostane zbanowany?? dlaczego?? przecież nikogo nie obrażam tym stwierdzeniem

blokujecie grę na polskich plemionach graczom z poza polskiego rejonu, to niedorzeczne, bo zaczynając tu grę z miejsca wymuszacie na nich aby nauczyli się polskiego albo nie macie po co grać bo będziecie banowani, nie tak to powinno wyglądać
 

DeletedUser37348

Guest
osobiście ja uważam że są to gracze którzy kupują w ogromnych ilościach kp u was, wtedy cena za kp jest niższa i być może sprzedaż za taką kwotę jest dla nich opłacalna??
Cena za KP jest identyczna w przypadku zakupu 5k pkt, jak i 500k, także spokojnie mogą się tym zajmować osoby prowadzące zbiórki w plemieniu, a nie hurtowi handlarze na allegro.

to od kogo gracze kupują kp to tylko ich wyłączna sprawa wy nie powinniście w to ingerować, bo robią to na własną odpowiedzialnośc, wy nie ponosicie za to żadnej kary przeciez
Tylko że ostatnio jak cała masa graczy kupiło punkty od oszusta, to do tej odpowiedzialności nie byli zbyt chętni.

napisałeś również:
Od zawsze InnoGames ma monopol na sprzedaż KP do gry, która jest jej własnością.

jak widac jest to nieprawda, bo wyrastają nowe firmy które mogą się tym poszczycić a wam jest to nie w smak, bo odbierają wam klentów i zarobek, przy czym sami maja zyski, to wam się nie podoba
Mogą się poszczycić sprzedażą własnych pkt premium do Plemion bez udziału Inno? Powiedz mi, jak jakaś firma może sprzedawać coś, co do niej nie należy? :rolleyes:
Poza tym, dziwisz się że firmie InnoGames (przypominam że firma to takie coś, co w zamyśle ma zarabiać pieniążki) jest nie w smak że ktoś odbiera jej zarobek?

Przy okazji:
blokujecie grę na polskich plemionach graczom z poza polskiego rejonu, to niedorzeczne, bo zaczynając tu grę z miejsca wymuszacie na nich aby nauczyli się polskiego albo nie macie po co grać bo będziecie banowani, nie tak to powinno wyglądać
Dlatego są różne wersje językowe, żeby każdy mógł grać w swoim języku, jeśli nie zna innych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
co do istnienia innych wersji jezykwych to nie zmienia faktu że blokujecie grę innym graczom z poza polski, a gdyby tak chcieli wejśc i zobaczyć jaka jest u nas ekipa, jaka atmosfera rywalizacja i jaki jest sup to jak myślisz co by się stało gdyby taki anglik dostał bana za głupie jestem piotr miło mi was poznać po anglielsku, sami wyrabiacie sobie opinie moi drodzy
 

DeletedUser37348

Guest
a gdyby tak chcieli wejśc i zobaczyć jaka jest u nas ekipa, jaka atmosfera rywalizacja i jaki jest sup
To sobie może wejść i zobaczyć.

co by się stało gdyby taki anglik dostał bana za głupie jestem piotr miło mi was poznać po anglielsku
Dokładnie to samo, co gdyby Polak napisał to po polsku na serwerze angielskim.

Idąc Twoim tokiem rozumowania, to Polacy powinni jeszcze na swoim serwie pisać po angielsku, bo co by było gdyby ktoś z zagranicy wszedł i nie rozumiał co piszemy po polsku... :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

emarcin

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.110
A ja mam parę pytań. PP które są sprzedawane na allegro są po tak niskiej cenie, bo kupując 5000 pp wychodzi około 9 zł (może mniej) za 200pp. Większość handlarzy kupiła PP jak były jakieś święta. Wtedy dawali 1/3 więcej czy coś takiego było. I dlatego sprzedając po 8zł mają zysk, ba nawet po 7 zł parę groszy mogą zarobić. A co jeśli mam przyjaciela który handlował. Czy jeśli zapłacę mu PP (bo w końcu między przyjaciółmi, w węższych kręgach handel dozwolony podobno... ;) ) to jest to legalne? Pewnie powiecie, że nie, bo kolejna luka. Jak takie coś traktować? Czy mam się obawiać kupować od kolegi handlarza, bo jest handlarzem, czy może jest to pewne, bo to przyjaciel? I jak chcecie udowadniać, że xxx nie jest przyjacielem?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Nie lubię tworzyć jakiejś fikcji i nie mam zamiaru nazywać czegoś inaczej czym nie jest, więc nie zamierzam również pisać że robię zrzutki, tylko zgodnie z prawdą, że punkty które kupiłam sprzedaję. Nie reklamuję się nigdzie, tylko czasami na pw ustalam z graczami szczegóły transakcji. Nie prowadzę wielkiego handlu chociażby ze względu na głupi fakt, że nie lubię podawać na lewo i prawo moich danych (przy podawaniu konta muszę podać imię i nazwisko). Właśnie skończyły mi się pp i dzisiaj miałam kupować kolejną paczkę. W związku z tym mam dwa pytania:
1. Czy jeżeli na pw będę używać słów zgodnych z prawdą (tzn. sprzedaż) to czy dostanę bana?
2. Czy punkty które teraz (dzisiaj, jutro) kupię i na pewno nie zdążę ich sprzedać do 6 listopada to legalnie bez narażania się na bana będę mogła sprzedać je po tej dacie.

Tworzycie fikcję, to ją sobie twórzcie, nie wiem czy daleko z tym zajdziecie, a firma InnoGames niech zatrudni kogoś kto im wyliczy ile stracą na faktycznym zakazie handlu pp, a jeżeli i firma popiera fikcje, to Boże uchowaj nas od takiej firmy.

Teraz oczekuję konkretnych odpowiedzi na te 2 pytania, ale może przed udzieleniem tej odpowiedzi uzgodnijcie ją między sobą, żeby znowu nawzajem sobie nie zaprzeczać i nie ośmieszać się do końca.
 

DeletedUser146744

Guest
witam jak tak czytam to wszystko to nasuwa mi się powód dla którego między innymi wprowadziliście zmiany, chcecie wprowadzić monopol na dany towar czym w tym przypadku jest kp, w ten sposób ograniczacie zarobienie pieniędzy osobom postronnym a wam podwoi zyski, gdyż każdy komu zalezy na grze będzie brał od was drożej ale będzie grał, to jest szantaz i podlega każe pozbawienia wolności do lat 3 i jest to przestępstwo nie wykroczenie,

Zastanów się, co Ty piszesz, szantaż to poważny zarzut. Tak, ściśle rzecz biorąc firma ma prawo być wyłącznym sprzedawcą swoich produktów oraz decydować o ich cenie, niezależnie od tego, jak bardzo nam się to nie podoba.

zasłaniacie sie dobrem graczy na świecie, ale tak szczerze mówią co was interesuje to skąd ktoś kp bierze? sam to odpowiada za to skąd je kupuje

Taaa...? Jakoś przy ostatniej aferze gracze nie spieszyli się bulić drugi raz kasę za ujemne punkty. Przecież wiedzieli, co robią, nie...?
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
firma InnoGames niech zatrudni kogoś kto im wyliczy ile stracą na faktycznym zakazie handlu pp

Podpowiem: zakaz handlu istnieje w każdej grze InnoGames i w każdej jej wersji językowej. Tylko Plemiona.pl była tutaj wyjątkiem, bo udało nam się uzyskać zgodę na wprowadzenie zapisu pozwalającego na takie operacje.
Po ostatnich wypadkach jednak nie było mowy o kontynuacji takiego procederu i sytuacja była prosta - jest zgoda na jednorazową amnestię tych "pirackich" punktów, ale od teraz zakaz handlu.

Ile firma straci na zakazie handlu? Myślę, że dużo dużo mniej niż traciła na handlu... dzięki któremu tysiące graczy miało premium a faktyczne wpływy z tego tytułu wynosiły 0zł...
Nawet jeśli choć 1% z nich zakupi teraz premium w sposób regulaminowy, to każdy przychód będzie > 0. Matematyka nie kłamie.
 

DeletedUser

Guest
Podpowiem: zakaz handlu istnieje w każdej grze InnoGames i w każdej jej wersji językowej. Tylko Plemiona.pl była tutaj wyjątkiem, bo udało nam się uzyskać zgodę na wprowadzenie zapisu pozwalającego na takie operacje.
Po ostatnich wypadkach jednak nie było mowy o kontynuacji takiego procederu i sytuacja była prosta - jest zgoda na jednorazową amnestię tych "pirackich" punktów, ale od teraz zakaz handlu.

Ile firma straci na zakazie handlu? Myślę, że dużo dużo mniej niż traciła na handlu... dzięki któremu tysiące graczy miało premium a faktyczne wpływy z tego tytułu wynosiły 0zł...
Nawet jeśli choć 1% z nich zakupi teraz premium w sposób regulaminowy, to każdy przychód będzie > 0. Matematyka nie kłamie.
Tylko, że ta matematyka nie jest taka prosta, bo musisz odjąć tych co legalnie kupowali hurtowo i sprzedawali, po co mi teraz będzie 5k pp co miesiąc czy dwa razy w miesiącu? Owszem część tych co kupowali z drugiej ręki, jakiś tam procent, patrząc na graczy którzy ode mnie kupowali to tak z 20% kupi, ale reszta będzie grała bez kp.

No kmic, Waszym suportowym zwyczajem odpowiadasz na tą część wypowiedzi która najmniej mnie interesuje, do postawionych pytań nawet nie nawiązałeś.
 

emarcin

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.110
W ogóle w tej całej zmianie jest tyle nieścisłości, że można to praktycznie dowolnie interpretować. Na moje pytania nadal nie dostałem odpowiedzi.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Od czasu, gdy napisałem jak wygląda sytuacja i zasugerowałem by gracze (jak zawsze kreatywni) podali rozwiązanie, nie pojawiła się propozycja, która spełniałaby w lepszy sposób warunek "zakaz handlu ma być, ale jednocześnie dopuszczamy zrzutki" niż to, co zostało ogłoszone.
Dlatego, jak widać, lepszego rozwiązania nie ma (choć... może jeszcze się pojawi).
No i miło, że przynajmniej część komentujących dostrzega staranie o swoje dobro, a nie szuka wszędzie podstępów teamu służących banowaniu za wszelką cenę. Tyle dobrze. A reszta się "pozytywnie rozczaruje" - nawet lepiej ;).
 

DeletedUser

Guest
W regulaminie jest tyle nieścisłości i interpretacji miejscami z niedopatrzenia czy głupoty, ale akurat w przypadku punktów premium i zakazu sprzedaży jest to celowe.
Jest oficjalny zakaz, więc w razie jakiejkolwiek wpadki tym razem racja będzie po stronie InnoGames, będą mogli dowolnie cofać punkty, banować itd. Po takiej zmianie regulaminu żaden UOKiK nie pomoże.
Natomiast, żeby dochody utrzymać na obecnym poziomie wprowadza się cichaczem, od tyłu zapis z zrzutkami, dodatkowo tutaj na FO admini puszczają do nas oko: po cichu kupujcie i sprzedawajcie a będzie dobrze.
Z ich punktu widzenia tak jest najlepiej, najkorzystniej, za sobą mają regulamin a jednak handelek kwitnie. Jednak tak postawiona sprawa zupełnie nie odpowiada graczom i nie może odpowiadać: w regulaminie sprawa z handlem pp powinna być dokładnie opisana, to nie skrypty, nie inne bajery, tylko za pp stoją realne pieniądze i nie można tego regulować tak ot sobie "na gębę".
 

DeletedUser

Guest
Bryfft jeżeli kupię pp po wprowadzeniu zmian i je uaktywnię to nie możecie mi ich cofnąć? Jedynie będę mógł się liczyć z banem i tu pytanie na jaki okres.
 

Agath1977

Miecznik
Wynik reakcji
12
Bryfft jeżeli kupię pp po wprowadzeniu zmian i je uaktywnię to nie możecie mi ich cofnąć? Jedynie będę mógł się liczyć z banem i tu pytanie na jaki okres.

Cofnać ci ich nie mogą pod warunkiem że pochodzą z legalnego źródła a umówmy się że sam siedząc w tym interesie blisko rok, oprócz Deenlanda o którym pisałem z adminami na pw długo przed jego wpadką mam jeszcze conajmniej jednego typa z allegro którego obstawiam o posiadanie lewizny i wcale bym nie był zaskoczony gdyby od 7 listopada zaczeło się wycofywanie punktów kupionych u niego bo wtedy juz Inno bedzie nie zagrożone i nic nie będzie oddawac. Nie życzę tego nikomu i mam nadzieje że moje podejrzenia są nie słuszne ale matematyka nie kłamie a w bajki o tym że ktoś jeszcze ma punkty od świąt kiedy były w promocji to dzieciom wciskac, z tamtego okresu nie ma nikogo w tej chwili na allegro a ci co handlowali wtedy zakonczyli grę. Sam wiem na ile starczyly moje zapasy które wtedy kupiłem i nie wierzę że ktoś posiada w sprzedaży premke jeszcze z tamtego okresu.
 

DeletedUser15287

Guest
Od czasu, gdy napisałem jak wygląda sytuacja i zasugerowałem by gracze (jak zawsze kreatywni) podali rozwiązanie, nie pojawiła się propozycja, która spełniałaby w lepszy sposób warunek "zakaz handlu ma być, ale jednocześnie dopuszczamy zrzutki" niż to, co zostało ogłoszone.
Dlatego, jak widać, lepszego rozwiązania nie ma (choć... może jeszcze się pojawi).
No i miło, że przynajmniej część komentujących dostrzega staranie o swoje dobro, a nie szuka wszędzie podstępów teamu służących banowaniu za wszelką cenę. Tyle dobrze. A reszta się "pozytywnie rozczaruje" - nawet lepiej ;).

Bryfft zanim cokolwiek się napisze trzeba ustalić podstawowe pojęcia a jak na razie każdy rozumie coś innego pod pojęciem sprzedaży, zrzutki ...Prosiłam kilka razy o wyjaśnienie pojęć jak na razie się nie doczekałam.

Jestem pewna, że wielu się rozczaruje...
Jestem też pewna, że sprzedaż wróci do "podziemia" gratuluję przedsiębiorczości w końcu będzie bardzo dużo darowizn, jacy Ci Polacy szczodrzy.

W regulaminie jest tyle nieścisłości i interpretacji miejscami z niedopatrzenia czy głupoty, ale akurat w przypadku punktów premium i zakazu sprzedaży jest to celowe.
Jest oficjalny zakaz, więc w razie jakiejkolwiek wpadki tym razem racja będzie po stronie InnoGames, będą mogli dowolnie cofać punkty, banować itd. Po takiej zmianie regulaminu żaden UOKiK nie pomoże.
Natomiast, żeby dochody utrzymać na obecnym poziomie wprowadza się cichaczem, od tyłu zapis z zrzutkami, dodatkowo tutaj na FO admini puszczają do nas oko: po cichu kupujcie i sprzedawajcie a będzie dobrze.
Z ich punktu widzenia tak jest najlepiej, najkorzystniej, za sobą mają regulamin a jednak handelek kwitnie. Jednak tak postawiona sprawa zupełnie nie odpowiada graczom i nie może odpowiadać: w regulaminie sprawa z handlem pp powinna być dokładnie opisana, to nie skrypty, nie inne bajery, tylko za pp stoją realne pieniądze i nie można tego regulować tak ot sobie "na gębę".

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ!
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
W regulaminie jest tyle nieścisłości i interpretacji miejscami z niedopatrzenia czy głupoty, ale akurat w przypadku punktów premium i zakazu sprzedaży jest to celowe.
Jest oficjalny zakaz, więc w razie jakiejkolwiek wpadki tym razem racja będzie po stronie InnoGames, będą mogli dowolnie cofać punkty, banować itd. Po takiej zmianie regulaminu żaden UOKiK nie pomoże.
Natomiast, żeby dochody utrzymać na obecnym poziomie wprowadza się cichaczem, od tyłu zapis z zrzutkami, dodatkowo tutaj na FO admini puszczają do nas oko: po cichu kupujcie i sprzedawajcie a będzie dobrze.
Z ich punktu widzenia tak jest najlepiej, najkorzystniej, za sobą mają regulamin a jednak handelek kwitnie. Jednak tak postawiona sprawa zupełnie nie odpowiada graczom i nie może odpowiadać: w regulaminie sprawa z handlem pp powinna być dokładnie opisana, to nie skrypty, nie inne bajery, tylko za pp stoją realne pieniądze i nie można tego regulować tak ot sobie "na gębę".

Im dłużej to czytam, tym bardziej mam wrażenie, że nie ma sensu robić graczom żadnych ustępstw i próbować w jakikolwiek sposób iść im na rękę. Czy NAPRAWDĘ jest to takie trudne do zrozumienia że "wolno kupować punkty przez Premium -> Zakup, jeśli kupisz na spółkę z kolegą to też nie będzie problemu?"
Całość sprowadza się właśnie do tego jednego krótkiego zdania, którego niektórzy nie chcą zrozumieć i wymyślają tysiące problemów. Czy kolega musi mieszkać w bloku obok? Czy może mieć siostrę? Czy musi być ogolony? Czy może mi przesłać punkty o godzinie nieparzystej? Czy jego nazwisko może być dłuższe niż 8 liter? Ludzie!
Naprawdę trudno zrozumieć BANALNY zapis, tylko trzeba kombinować i doszukiwac się problemów wszędzie, gdzie ktoś chce Wam pójść na rękę i Wam pomóc?

Czy naprawdę chcecie, aby ujednoznacznić regulamin do krótkiego prostego zapisu "Zakazane jest handlowanie oraz przekazywanie punktów premium" i konsekwencja: chcesz mieć punkty, zapraszamy do Premium -> Zakup.
Podpowiem, że Plemiona są jedyną grą InnoGames (wśród produktów konkurencji też nie kojarzę takowej), w której możliwe jest przekazywanie punktów premium (czy jak one się w danej grze nazywają) innym graczom. I zapewniam, że wyłączenie tej opcji nie stanowi wielkiego problemu... Czy naprawdę chcecie do tego doprowadzić? Wtedy będziecie zadowoleni i dyżurni narzekacze będą dumni z siebie???
 

DeletedUser144395

Guest
Im dłużej to czytam, tym bardziej mam wrażenie, że nie ma sensu robić graczom żadnych ustępstw i próbować w jakikolwiek sposób iść im na rękę. Czy NAPRAWDĘ jest to takie trudne do zrozumienia że "wolno kupować punkty przez Premium -> Zakup, jeśli kupisz na spółkę z kolegą to też nie będzie problemu?"
Całość sprowadza się właśnie do tego jednego krótkiego zdania, którego niektórzy nie chcą zrozumieć i wymyślają tysiące problemów. Czy kolega musi mieszkać w bloku obok? Czy może mieć siostrę? Czy musi być ogolony? Czy może mi przesłać punkty o godzinie nieparzystej? Czy jego nazwisko może być dłuższe niż 8 liter? Ludzie!
Naprawdę trudno zrozumieć BANALNY zapis, tylko trzeba kombinować i doszukiwac się problemów wszędzie, gdzie ktoś chce Wam pójść na rękę i Wam pomóc?

Czy naprawdę chcecie, aby ujednoznacznić regulamin do krótkiego prostego zapisu "Zakazane jest handlowanie oraz przekazywanie punktów premium" i konsekwencja: chcesz mieć punkty, zapraszamy do Premium -> Zakup.
Podpowiem, że Plemiona są jedyną grą InnoGames (wśród produktów konkurencji też nie kojarzę takowej), w której możliwe jest przekazywanie punktów premium (czy jak one się w danej grze nazywają) innym graczom. I zapewniam, że wyłączenie tej opcji nie stanowi wielkiego problemu... Czy naprawdę chcecie do tego doprowadzić? Wtedy będziecie zadowoleni i dyżurni narzekacze będą dumni z siebie???

Panie zły, mam wrażenie, ze Ty równiez też nie chcesz czytac wszystkiego...
Gracze wymieniali w których punktach jest dla nich regulamin nieczytelny/ niezrozumiały.
Nawet śledząc cały czas po cichu ten wątek widziałem, ze nie tylko np gracz X ma problem z 4 punktem, ale równiez mam go ja, kolega obok, moj pies, a rybki z akwarium mi zaczynają z wrażenia pływac do góry brzuchem; ale ma go równiez gracz Y, gracz Z i gracz XYZ...
Pojęcia "znajomi" i "zrzutka" wszyscy znają, ale nikt nie wie o co autorowi tych bredni chodziło i jak on czy Inno rozumie te definicje w obrębie gry.

Jestem szczesliwy, ze oszustom zamykacie furtke działania i jest oł rajt, ale własciwie o co Wam chodzi?
Nie zrozum mnie źle- fajnie, ze są zmiany, ale regulamin daje takie widełki, ze cięzko to interpretowac... Normalnie jak w ZUSie:D!
 

DeletedUser160591

Guest
To chyba oczywiste, że adminom zależy na jak największej kasie. Zobaczycie, że niedługo po przejęciu monopolu na PP ceny gwałtownie wzrosną. Oczywiście to spowoduje wzrost ilości graczy korzystających z skryptów dających możliwości KP, które są całkowicie darmowe;)
 

DeletedUser117636

Guest
Czy naprawdę chcecie, aby ujednoznacznić regulamin do krótkiego prostego zapisu "Zakazane jest handlowanie oraz przekazywanie punktów premium" i konsekwencja: chcesz mieć punkty, zapraszamy do Premium -> Zakup.
Podpowiem, że Plemiona są jedyną grą InnoGames (wśród produktów konkurencji też nie kojarzę takowej), w której możliwe jest przekazywanie punktów premium (czy jak one się w danej grze nazywają) innym graczom. I zapewniam, że wyłączenie tej opcji nie stanowi wielkiego problemu... Czy naprawdę chcecie do tego doprowadzić? Wtedy będziecie zadowoleni i dyżurni narzekacze będą dumni z siebie???

Ja tam czytać nie będę ... wszystkiego może i ktoś poruszał ten problem. Dobrze, że dużo osób sprzedaje uczciwie ... i ja na tym korzystam ... ze składek w sumie ...

Ludzie nie doceniają jak idziecie na rękę ... i sobie komplikujecie sprawę ... .

Myslełem co możecie zrobić. Aby nie było problemów ... z przekazywaniem punktów premium ...

Jesli mógłbym coś doradzić to zawsze możecie zrobić opcję. że jak ktoś kupi 5k punktów przez jakieś problemowe dla Was spoosby rozliczeń to dajcie możliwość wpisywania np ... na 3 konta przekazanie punktów.


Chodzi mi o to. że kupuję na jarku 5k punktów.

Zaznaczam, ze chciałbym przekazać po 200 punktów na konta(zmiana 3 kont bedzie możliwa po 30 dniach od wprowadzenia) Co pozwoli na ukrócenie praktyk oszustów.

jarek1
jarek2
jarek3 ...

Następne przekazanie bedzie po 30 dniach na inne konta ...
wtedy dla mnie jeśli mam powiedzmy 2 konta bedzie łatwiej przekazać sobie punkty. i innym składkowiczom ...


Bo jak ktoś ma konto A i B to bedzie widział jakie konto wpisac do przekazania punktów i"bez problemu" a Wy stracicie góra 600 lewych punktów a nie 5k ... w razie problemów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry