Świat 55 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser149697

Guest
Stare przedmioty rycerza ??? jakie to są stare , a jakie nowe ??
Na wszystkich światach były takie same ...
Ogień olimpijski rycek np. na 30 św. miał do obrony na 50 św tylko w ataku .. czy to o to chodzi ... ???

Brak milisec ... :))) super nie bede się mordował klinowaniem tak jak na 50
 

DeletedUser122807

Guest
Specyfika ś▲wiata nie jest najgorsza jedynie ten warunek świata, jesli musi być to ja dałbym dwu albo i trzy krotnie większy.
 

DeletedUser161063

Guest
W sumie to może wbije i zobacze jak to się potoczy..
Tak więc jak ktoś ma jeszcze niepełną ekipe może mi na pw napisać:D
 

DeletedUser55057

Guest
To źle, tamto jeszcze gorsze, a to już w ogóle złe...

Mam dla Was rade:
Nie podoba się to nie grajcie. To, że dla Was coś jest niekorzystne, nie znaczy, że będzie takie dla 200 tysięcy potencjalnych graczy. Chcecie pograć zgodnie ze swoimi preferencjami? Macie do wyboru około 10 światów... Mało? Czekajcie na nowy. Przestańcie wreszcie narzekać. Kraj wiecznych marud i niedołęg. Świat jest ze wskazaniem dla osób nie mających zamiaru spędzać przy plemionach połowę swojego dnia. Kochani gimnazjaliści/uczniowie szkół średnich świat nie kręci się wokół Was.
„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził” – jak rzadko które polskie przysłowie, to zawiera prawdę uniwersalną.
Bez odbioru kapitanie...
 

DeletedUser113653

Guest
Wszystko ok tylko razi mnie warunek zwycięstwa, można go usunąć? Przecież świat z warunkiem niedawno wyszedł? Chcemy pograć bardzo długo na 55 ale to ogarniczenie zniweczy to, wiele osób chce zagrac ostatni raz w mojej jak i nie tylko mojej ekipie więc chcielibyśmy pograć dużo dłużej, była by możliwość kasacji warunku?

Popieram :rolleyes:
 

DeletedUser85594

Guest
JAk dla mnie nie pasuję tylko limit członków w plemieniu, 100 graczy to zdecydowanie za dużo :(
 

DeletedUser

Guest
Nie gram na nim....

A miałem zacząć....

Świat ten ma określone warunki zakończenia: zwycięży plemię, które jako pierwsze zdobędzie 220 mln. punktów (top40 graczy z plemienia) i utrzyma ten wynik przez 30 dni (720 godzin).
 

DeletedUser

Guest
Wolny przesył surowców nie będzie udostępniony - za duże pole do nadużyć przy ograniczonym farmieniu.
Co do milisekund - nie mamy jeszcze świata 4.0 bez nich, więc teraz właśnie powstanie. Tego też nie będziemy zmieniać (zwłaszcza, że ostatni świat ma milisekundy).

Obiecałeś świat Hardcorowy . TO MA BYĆ TO???
Gdy poruszaliśmy temat o braku milisekund na s52 to napisałeś że po wakacjach będzie trudny świat i będą milisekundy. Widoczne olałeś nas.
Wszystko zniosę. Ale nie brak ms. Powinieneś dać chociaż te 250. :cool:
 

DeletedUser134004

Guest
Ustawienia OK... Oprócz trzech rzeczy... Ograniczenie farmienia, ms i określone zwycięstwo... Te trzy rzeczy zmienić i będzie idealnie ;) Oprócz tego wszystko gra.
 

DeletedUser

Guest
hej

Ja mam 20milionów na sw31,ale ta specyfikacja mi sie nie podoba

Świat ten ma określone warunki zakończenia: zwycięży plemię, które jako pierwsze zdobędzie 220 mln. punktów (top40 graczy z plemienia) i utrzyma ten wynik przez 30 dni (720 godzin).

Chce bardzo długo pograc?
 

DeletedUser

Guest
Ja mam 20milionów na sw31,ale ta specyfikacja mi sie nie podoba

Świat ten ma określone warunki zakończenia: zwycięży plemię, które jako pierwsze zdobędzie 220 mln. punktów (top40 graczy z plemienia) i utrzyma ten wynik przez 30 dni (720 godzin).

Chce bardzo długo pograc?

daj link do tw stats :)
 

DeletedUser

Guest
Wsparcie wojskowe: tylko do plemienia

czy te jajco musi być za każdym razem?....;/;/
 

DeletedUser137434

Guest
Witam, Bryfft fajny świat, lecz trzy zastrzeżenia

1. Morale liczone na czasie gry i punktach - można zmienić na tylko wyłącznie CZAS GRY ?
2. Można dodać limit członków plemienia do 40 osób
3. Dodać na bank opcję, iż po opuszczeniu plemienia karencja 14 dni
 

DeletedUser

Guest
Witam, Bryfft fajny świat, lecz trzy zastrzeżenia

1. Morale liczone na czasie gry i punktach - można zmienić na tylko wyłącznie CZAS GRY ?
2. Można dodać limit członków plemienia do 40 osób
3. Dodać na bank opcję, iż po opuszczeniu plemienia karencja 14 dni

Ad. 1 - zdecydowanie by się to przydało Bo czemu gracz słabszy ma mieć przewage?
Ad. 2 - tu jednak się nie zgodze bo sa ekipy po 80-90 osób. Dlaczego mają mieć utrudniony start i będą musieli śmigać po plemionach?
Ad. 3 - to co wyżej gracze musieli by skakać do swojej jakby nie patrzeć ekipy i musieli by czegać 2 tygodnie na powrót? Tymbardziej że plemiona byłyby najczęściej podzielone na północ połódnie, wschód zachó. Lecz jeśli będzie takie ograniczenie członków plemienia jakie jest planowane jak najbardziej na tak.
 

DeletedUser140914

Guest
dobre spostrzeżenia Pirotechnic ;)

tylko że tak 100 osób za dużo 40 to jednak za mało zawsze jest ktoś kto kończy, wolniej idzie, tak z 60 byłoby w sam raz :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry