Wersja 7.4 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser127066

Guest
@Farmie Zwiadem,
Za wcześnie by mówić w ogóle o następnych światach, nie ma żadnych planów obecnie.

Bryfcik jak te słowa mają się do tego:

Aby uniknąć zamieszania nie będziemy wprowadzali tego ustawienia na żadnym z już działających serwerów.

Tak więc wprowadzacie wersje 7.4, której główną zmianą jest ograniczenie farmienia i jednocześnie nigdzie tej zasady nie zastosujecie? Coś kręcisz :) Czekamy na wrześniowy świat, koniec kropka :)
 

DeletedUser

Guest
Skoro liczycie dobrze to po miesiącu gry można zebrać 30k surek to powiedzcie ile czasu będziecie robić grubego a gdzie na EKO i wojo?
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Tak więc wprowadzacie wersje 7.4, której główną zmianą jest ograniczenie farmienia i jednocześnie nigdzie tej zasady nie zastosujecie? Coś kręcisz :) Czekamy na wrześniowy świat, koniec kropka :)
Nie no, oczywiście następny świat będzie miał to włączone (na 99%), ale nie znam dokładnej daty jeszcze ;).

veerbe napisał:
A tak serio myślałem, że 1*1*1000 a to 1+1*1000
No też niezupełnie :p. Nawiasów zapomniałeś ;).
 

DeletedUser113653

Guest
Nie no, oczywiście następny świat będzie miał to włączone (na 99%), ale nie znam dokładnej daty jeszcze ;).


No też niezupełnie :p. Nawiasów zapomniałeś ;).

Nie no bryfft tylko nie mów, że to na każdym nowym świecie będzie :rolleyes: Nie rób nam tego :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser144151

Guest
Dla mnie pro gracz to taki gracz który potrafi każdą sytuację wykorzystać na swoją korzyść

Bardzo dobra zmiana z tym farmieniem,pro gracze będę musieli udowodnić że są lepsi bo umieją w lepszy sposób wykorzystać wojsko,a nie tylko poprzez boty,zmienników wyfarmić największą ilość surki(to nie gra farmer tylko plemiona)

w w związku z wprowadzeniem tej zmiany nie ma już takiego znaczenia wprowadzenie zmiany regulaminu odnośnie skryptów,uczciwie grający gracz będzie miał wyrównane szanse
 

DeletedUser158723

Guest
Osobiście zmiany fajne nie będzie trzeba no-life robić na początku świata. :) Ja jednak czekam na kolejny świat bez farmienia ale tym razem bez warunków zwycięstwa jak to jest na ś52. :cool:
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
Dla mnie pro gracz to taki gracz który potrafi każdą sytuację wykorzystać na swoją korzyść

Bardzo dobra zmiana z tym farmieniem,pro gracze będę musieli udowodnić że są lepsi bo umieją w lepszy sposób wykorzystać wojsko,a nie tylko poprzez boty,zmienników wyfarmić największą ilość surki(to nie gra farmer tylko plemiona)

w w związku z wprowadzeniem tej zmiany nie ma już takiego znaczenia wprowadzenie zmiany regulaminu odnośnie skryptów,uczciwie grający gracz będzie miał wyrównane szanse

Teraz pro gracz będzie sobie rozwijał kilka multi, farmił ile się da na każdym z nich, a pod zasłoną nocy przyjmował z konta głownego korzystne oferty na rynku.
To spowoduje ta zmiana, nic więcej.
 

DeletedUser116739

Guest
ograniczenie farmienia jest ukłonem w stronę graczy takich jak ja - mam ograniczony czas na słanie wojsk bo urlopu na start świata brać nie będę i już na starcie z góry skazany jestem na "tyły" a tutaj jakieś wyrównanie będzie :p

na początku będą lamenty - ale zamiast nich proponował bym ludzikom pobawić się kalkulatorami by sobie ustawić najlepszy możliwy rozwój... :)


natomiast mam inną sprawę - raporty...fajna sprawa te dzielone kółeczka (czerwień ze zbiciem budynku) ale już gdzieś z kimś o tym rozmawiałem - dodał bym jeszcze podobne kółeczko dla martwego woja i żywego zwiadu - teraz raport gdzie pada wojo a zwiad żyje - jest niebieski co trochę dezorientuje a podzielone czerwono/niebieskie kółeczko było by rozwiązaniem idealnym
 

DeletedUser

Guest
Skoro liczycie dobrze to po miesiącu gry można zebrać 30k surek to powiedzcie ile czasu będziecie robić grubego a gdzie na EKO i wojo?

Na św 52 w ogóle farmienia nie ma i nikt nie narzeka-fakt, że prędkość świata jest 3x ;)... Bez zbędnego spamu poczekajmy na nowy świat. Zobaczymy o co chodzi i jak sie gra.-dopiero wtedy komentujmy. Jeśli nie spróbujesz nie będziesz wiedział :p
 

DeletedUser144151

Guest
Teraz pro gracz będzie sobie rozwijał kilka multi, farmił ile się da na każdym z nich, a pod zasłoną nocy przyjmował z konta głownego korzystne oferty na rynku.
To spowoduje ta zmiana, nic więcej.

teraz robia i to i to,jest często wprowadzane ograniczenie na przesył surki
 

DeletedUser113653

Guest
1000 to domyślna liczba, więc chyba można zmienić :confused: (Tak wyczytałem na becie i Indonezyjskiej wersji)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser37348

Guest
natomiast mam inną sprawę - raporty...fajna sprawa te dzielone kółeczka (czerwień ze zbiciem budynku) ale już gdzieś z kimś o tym rozmawiałem - dodał bym jeszcze podobne kółeczko dla martwego woja i żywego zwiadu - teraz raport gdzie pada wojo a zwiad żyje - jest niebieski co trochę dezorientuje a podzielone czerwono/niebieskie kółeczko było by rozwiązaniem idealnym

Wow, świetna propozycja, popieram! :)
 

DeletedUser160153

Guest
Na wszystkich nowych światach to będzie?? Oczywiście zmiany z tym farmieniem są czymś nowym i może mieć wielu fanów, ale bez przesady.. oby nie było na wszystkich nowych. Szkoda że na jednym świecie jest tylko obóz wojskowy.
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
teraz robia i to i to,jest często wprowadzane ograniczenie na przesył surki

Więc teraz będzie to działanie na szerszą skalę. Poza tym ograniczenie w początkowym stadium nie utrudnia aż tak gry, limit będzie zdobywany gdzieś przy 15 dniu gry, a dwa tygodnie później wolny przesył surki i solidny kopniak do przodu.
Nie uwzględniam możliwości, że ktoś przejmie swoje dobrze wyhodowane multi, to dla mnie byłaby juz przesada, ale dla kogoś z brakiem morlanych hamulców, może być niepowtarzalna okazja do wybicia sie ponad szereg.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Teraz pro gracz będzie sobie rozwijał kilka multi, farmił ile się da na każdym z nich, a pod zasłoną nocy przyjmował z konta głownego korzystne oferty na rynku.
To spowoduje ta zmiana, nic więcej.

A jeżeli nie będzie korzystnych ofert na rynku, bo będzie tylko 1:1?
 
Status
Zamknięty.
Do góry