X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
812
O widze czuły punkt i zabolało i to mocno xD Facet który czuje pociąg do 2go faceta jest nazywany gejem są jeszcze inne określenia jak np homo czy pedał. Nazwałem tylko was po imieniu wiec dlaczego od razu zakładasz, ze jestem nie tolerancyjny ??
Nie bo to co teraz powiedziałeś to nic innego jak oddalenie od siebie podejrzeń. Ukryty homoseksualista to nic złego czeski możesz się przyznać linczu nie będzie :D
 

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
52
Nie bo to co teraz powiedziałeś to nic innego jak oddalenie od siebie podejrzeń. Ukryty homoseksualista to nic złego czeski możesz się przyznać linczu nie będzie :D
Nie mam nic do ukrycia :) i teraz nie odwracaj kota ogonem xD. Wyszło po twojej reakcji z posta powyżej. Mimo, ze nie jestem tolerancyjny w 21 wieku bo dla mnie pary tworzą kobieta i mężczyzna to o ile bedziesz siedział w szafie z kolegą i nie bedziecie sie tym afiszować to o tyle mozecie sobie tam żyć i bede w stanie to zdzierżyć.

I jest drugi wcale nie koloryzowany

View attachment 63811
Ja jestem w stanie wykryć 2uch kretów z x-mass w km wiec jeżeli doszło by do sytuacji ze Czarnuchy przestaną grać i znikną z mapy tak bardzo szybko zaraz po nas przestaniecie istnieć :). U nas zapewne też kogoś mają z tego względu, ze mieliśmy grać razem. Filipooo dobrze sie przygotował pod ten świat wykorzystują nieuczciwe zagrywki dające przewage no ale na tym teraz polegają plemiona :)
 
Wynik reakcji
426
@cho
Nie mam nic do ukrycia :) i teraz nie odwracaj kota ogonem xD. Wyszło po twojej reakcji z posta powyżej. Mimo, ze nie jestem tolerancyjny w 21 wieku bo dla mnie pary tworzą kobieta i mężczyzna to o ile bedziesz siedział w szafie z kolegą i nie bedziecie sie tym afiszować to o tyle mozecie sobie tam żyć i bede w stanie to zdzierżyć.


Ja jestem w stanie wykryć 2uch kretów z x-mass w km wiec jeżeli doszło by do sytuacji ze Czarnuchy przestaną grać i znikną z mapy tak bardzo szybko zaraz po nas przestaniecie istnieć :). U nas zapewne też kogoś mają z tego względu, ze mieliśmy grać razem. Filipooo dobrze sie przygotował pod ten świat wykorzystują nieuczciwe zagrywki dające przewage no ale na tym teraz polegają plemiona :)


Nie wiem czy wiesz, ale to wy u nas mieliście kretów, a i pewnie jeszcze nie jedna kurwa sprzedaje . Więc utkaj mordę.
 

Meusz

Pikinier
Wynik reakcji
35
Nie mam nic do ukrycia :) i teraz nie odwracaj kota ogonem xD. Wyszło po twojej reakcji z posta powyżej. Mimo, ze nie jestem tolerancyjny w 21 wieku bo dla mnie pary tworzą kobieta i mężczyzna to o ile bedziesz siedział w szafie z kolegą i nie bedziecie sie tym afiszować to o tyle mozecie sobie tam żyć i bede w stanie to zdzierżyć.


Ja jestem w stanie wykryć 2uch kretów z x-mass w km wiec jeżeli doszło by do sytuacji ze Czarnuchy przestaną grać i znikną z mapy tak bardzo szybko zaraz po nas przestaniecie istnieć :). U nas zapewne też kogoś mają z tego względu, ze mieliśmy grać razem. Filipooo dobrze sie przygotował pod ten świat wykorzystują nieuczciwe zagrywki dające przewage no ale na tym teraz polegają plemiona :)
Czeski, już każdą teorie przerabialiśmy. Xmasy wbijają w nas kose, my wbijamy w xmasy, dogadujemy się z blackami bijecie ezy teraz znowu xmasy mają kretów, Ty musisz pracować w jakimś zawodzie, który wymaga kreatywności bankowo. Na przykład bajkopisarz ?
 

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
52
@cho



Nie wiem czy wiesz, ale to wy u nas mieliście kretów, a i pewnie jeszcze nie jedna kurwa sprzedaje . Więc utkaj mordę.
A Ty to sie nie sprzedałeś przypadkiem ? czy moze od początku świata byłeś dogadany z x-mass ? koniec końców w swojej wypowiedzi sam siebie obraziłeś xD
Czeski, już każdą teorie przerabialiśmy. Xmasy wbijają w nas kose, my wbijamy w xmasy, dogadujemy się z blackami bijecie ezy teraz znowu xmasy mają kretów, Ty musisz pracować w jakimś zawodzie, który wymaga kreatywności bankowo. Na przykład bajkopisarz ?
okaże sie za jakiś czas która teoria była trafna :)
Witam,
czy w przerwach od nicnierobienia @Czeski15 useless nadal wysyła ataki w bonus?
w przerwie jak skończyłeś robić loda koledze w szafie to wysyłałem fejki na wczoraj i na przedwczoraj xD
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
812
A Ty to sie nie sprzedałeś przypadkiem ? czy moze od początku świata byłeś dogadany z x-mass ? koniec końców w swojej wypowiedzi sam siebie obraziłeś xD

okaże sie za jakiś czas która teoria była trafna :)

w przerwie jak skończyłeś robić loda koledze w szafie to wysyłałem fejki na wczoraj i na przedwczoraj xD
xDDDD czeski dobry agent jednak xD szkoda, że tylko ciebie black wysłało na fo :(
 

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
52
Nie bo blacki już papa a sądziłem że dłużej pograją :(
2 duze plemiona walą w jedno duze wiec czego ty sie spodziewałeś ? 1vs 1 dostawaliście na łeb i tak nie ode mnie.
a ty jesteś turbo gównem a coś pierdolisz
Tak jak już pisałem kiedyś tam innemu debilowi twojego pokroju początkowo zadeklarowałem, ze moge grać off jak i deff jako ze gram rok czasu, a to mój pierwszy świat z doświadczonymi ludzmi wysłali mnie na obrzeża. Raczej logiczne, że kogoś z tak małym stażem nie wrzucili na front. Kolejna sprawa to nic o mnie nie wiesz, żaden z was nie grał na przeciwko mnie wiec to ty pierdolisz. A gówno to ty codziennie wpierdalasz i dlatego śmierdzi Ci z mordy.
 

Lord Filippo

Miecznik
Wynik reakcji
399
Sojusznicy, gratulacje potężnej akcji.

Pokazaliście w 35 osób dominację genetyczną nad pOTĘŻNYM bLACK z hUBERTO i czeskim na czele.

ave XMAS
ave KM
Już miałem rugać za łamanie ciszy w eterze, ale za tak dobry post nie mogę :(

Tym większe brawa dla braci z KM, że osiągnęli ten wynik przy bardzo przyjemnym RO:RA i niewielkiej utracie offów. A to oznacza, że za kilka dni uderzą jeszcze mocniej!

I pomyśleć że od tego posta nie minęły nawet dwa tygodnie...
KM po raz pierwszy w historii statystyk @Manahir zaliczyło spadek.
Drugi tydzień z rzędu koalicja X-MAS + KM zgarnia mniejszy przyrost dominacji (0,39%) niż koalicja Black+EZ+EM (0,42%) (licze EM, bo licza sie w statystyki i nasze straty).
Co więcej, każdemu dobrze znany jest fakt bana u Bonka i łatwych wiosek, około setki na korzyść Xmas, co sprawia, że te statystyki wyglądają dla nas jeszcze lepiej! :D
Czy to początek końca wielkiego sojuszu północy? Święta wcale nie tak blisko <szampan>
 
Wynik reakcji
71
Już miałem rugać za łamanie ciszy w eterze, ale za tak dobry post nie mogę :(

Tym większe brawa dla braci z KM, że osiągnęli ten wynik przy bardzo przyjemnym RO:RA i niewielkiej utracie offów. A to oznacza, że za kilka dni uderzą jeszcze mocniej!

I pomyśleć że od tego posta nie minęły nawet dwa tygodnie...

Rugać to ty se możesz ale starą w domu na kanapie :D
 
Do góry