X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
52
Czeski na ogół nie robi nic i do niczego sie nie nadaje.
W ostatnim czasie wziął sobie do serca uwagi forumowiczów i przystąpił do intensywnej pracy.

Efekty pracy:
View attachment 63802
XD

@Czeski15 nieudaczniku, za co sie nie weźmiesz, to spierdolisz. Weź Ty może jednak nic nie rób.
Rozumiem pytanie było zbyt trudne ale moze jednak ruszysz te ostatnie 2 szare komórki które jeszcze nie są zniszczone mefedronem i coś tam dasz rade złożyć i napiszesz pod jakim nickiem grasz ?. Nie jesteś w stanie ogarnąć w tej swojej małej makówce co miałem na myśli wysyłając ataki na bonus tak samo te 2 gejki z KM co na to reagują :)
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
811
Rozumiem pytanie było zbyt trudne ale moze jednak ruszysz te ostatnie 2 szare komórki które jeszcze nie są zniszczone mefedronem i coś tam dasz rade złożyć i napiszesz pod jakim nickiem grasz ?. Nie jesteś w stanie ogarnąć w tej swojej małej makówce co miałem na myśli wysyłając ataki na bonus tak samo te 2 gejki z KM co na to reagują :)
Wy sie sami ruchacie a o gejach coś mówisz? Jest 21 wiek a ty jesteś nie tolerancyjny? schowaj się lepiej gościu i nigdy nie wracaj xD
 

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
52
Wy sie sami ruchacie a o gejach coś mówisz? Jest 21 wiek a ty jesteś nie tolerancyjny? schowaj się lepiej gościu i nigdy nie wracaj xD
O widze czuły punkt i zabolało i to mocno xD Facet który czuje pociąg do 2go faceta jest nazywany gejem są jeszcze inne określenia jak np homo czy pedał. Nazwałem tylko was po imieniu wiec dlaczego od razu zakładasz, ze jestem nie tolerancyjny ??
 
Do góry