X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
45
Nie bo blacki już papa a sądziłem że dłużej pograją :(
2 duze plemiona walą w jedno duze wiec czego ty sie spodziewałeś ? 1vs 1 dostawaliście na łeb i tak nie ode mnie.
a ty jesteś turbo gównem a coś pierdolisz
Tak jak już pisałem kiedyś tam innemu debilowi twojego pokroju początkowo zadeklarowałem, ze moge grać off jak i deff jako ze gram rok czasu, a to mój pierwszy świat z doświadczonymi ludzmi wysłali mnie na obrzeża. Raczej logiczne, że kogoś z tak małym stażem nie wrzucili na front. Kolejna sprawa to nic o mnie nie wiesz, żaden z was nie grał na przeciwko mnie wiec to ty pierdolisz. A gówno to ty codziennie wpierdalasz i dlatego śmierdzi Ci z mordy.
 

Lord Filippo

Miecznik
Wynik reakcji
389
Sojusznicy, gratulacje potężnej akcji.

Pokazaliście w 35 osób dominację genetyczną nad pOTĘŻNYM bLACK z hUBERTO i czeskim na czele.

ave XMAS
ave KM
Już miałem rugać za łamanie ciszy w eterze, ale za tak dobry post nie mogę :(

Tym większe brawa dla braci z KM, że osiągnęli ten wynik przy bardzo przyjemnym RO:RA i niewielkiej utracie offów. A to oznacza, że za kilka dni uderzą jeszcze mocniej!

I pomyśleć że od tego posta nie minęły nawet dwa tygodnie...
KM po raz pierwszy w historii statystyk @Manahir zaliczyło spadek.
Drugi tydzień z rzędu koalicja X-MAS + KM zgarnia mniejszy przyrost dominacji (0,39%) niż koalicja Black+EZ+EM (0,42%) (licze EM, bo licza sie w statystyki i nasze straty).
Co więcej, każdemu dobrze znany jest fakt bana u Bonka i łatwych wiosek, około setki na korzyść Xmas, co sprawia, że te statystyki wyglądają dla nas jeszcze lepiej! :D
Czy to początek końca wielkiego sojuszu północy? Święta wcale nie tak blisko <szampan>
 
Wynik reakcji
67
Już miałem rugać za łamanie ciszy w eterze, ale za tak dobry post nie mogę :(

Tym większe brawa dla braci z KM, że osiągnęli ten wynik przy bardzo przyjemnym RO:RA i niewielkiej utracie offów. A to oznacza, że za kilka dni uderzą jeszcze mocniej!

I pomyśleć że od tego posta nie minęły nawet dwa tygodnie...

Rugać to ty se możesz ale starą w domu na kanapie :D
 

100dni

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.734
Już miałem rugać za łamanie ciszy w eterze, ale za tak dobry post nie mogę :(

Tym większe brawa dla braci z KM, że osiągnęli ten wynik przy bardzo przyjemnym RO:RA i niewielkiej utracie offów. A to oznacza, że za kilka dni uderzą jeszcze mocniej!

I pomyśleć że od tego posta nie minęły nawet dwa tygodnie...
i pomyslec ze pies wyszedl z budy po kolejnej chujowej akcji xmas
 

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
45
wrzucajcie kasacje i skończcie pierdolić :D do zobaczenia na innych światach
Zawsze mozna cały deff przerzucić na prawo wy nic prawie nie przejmiecie, wiochy za free dostanie x-mass i wrzucacie kasacje od razu po nas. Lub przerzucić cały deff na lewo wiec to x-mass gówno przejmie podczas gdy wy bedziecie przejmować wiochy za frree i zapewne dostaniecie od razu wjazd od tyłu i od boku od x-mass oczywiście od razu wam pogratulują akcji jak to robią teraz xD.
 
Wynik reakcji
395
Zawsze mozna cały deff przerzucić na prawo wy nic prawie nie przejmiecie, wiochy za free dostanie x-mass i wrzucacie kasacje od razu po nas. Lub przerzucić cały deff na lewo wiec to x-mass gówno przejmie podczas gdy wy bedziecie przejmować wiochy za frree i zapewne dostaniecie od razu wjazd od tyłu i od boku od x-mass oczywiście od razu wam pogratulują akcji jak to robią teraz xD.
weź się lepiej za fejkowanie, te fejki na nocny miały większy sens niż to Twoje odklejone odklejenie.
 

100dni

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.734
serio myslicie w tym KM ze kretacz filippo ktory ma pelne gacie od dawna odda Wam kilka tysiecy wiosek dla wyrownania dominacji?
Chlop i tak ostatni raz prowadzi ten gowno projekt i nie ma nic do stracenia Xd
Nasza porazka ciagnie automatycznie KM na dno
 
Wynik reakcji
3.042
serio myslicie w tym KM ze kretacz filippo ktory ma pelne gacie od dawna odda Wam kilka tysiecy wiosek dla wyrownania dominacji?
Chlop i tak ostatni raz prowadzi ten gowno projekt i nie ma nic do stracenia Xd
Nasza porazka ciagnie automatycznie KM na dno
Tak, myślę, że tak będzie. XMAS jest naszym lokalnym sojusznikiem, razem jesteśmy jak rodzina.

XMAS & KM
 
Do góry