Wojna Kumple - Galowie

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 849167984
  • Data rozpoczęcia

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
936
dobra wywieszam na dziś białą flagę, jak na moje oczywiście wygrałeś

do zobaczenia jutro
 

Deleted User - 849167984

Guest
Kolejne pytanie mam, choć nie spodziewam się zbyt wiele, do tej pory na 15 zadanych uzyskałem 0 odpowiedzi i 5 kłamstw, które screenami obaliłem.

Jedźmy dalej

Zamieściłeś chwilę temu taki wpis:

Każdego na tym świecie znam tak samo długo - zatem pompowane są konta(gracze) które najlepiej się wykazują tylko i wyłącznie na tym świecie.

Tę bzdurę wypisywałeś także na forum plemienia.

Moje pytanie brzmi, dlaczego ponownie oszukujesz ludzi z własnego plemienia?
Niczym się nie wyróżniałeś i nie wyróżniasz na tym świecie a mimo to, dopuszczając się pushingu pompowałeś swoje konto:

Screenshot_20231108-190049~2.png

Wziąłeś wszystkie wioski tego gracza.
Jakie są Twoje powiązania z tym kontem? Jak to jest, że mieli dostawać Ci co najbardziej się wykazywali a rozdawałeś wioski Madam Krosno, czyli po przyjacielsku, bądź sobie stosując pushing?
 

Deleted User - 849167984

Guest
Twoje szczęście Kuweta, że nie mogę użyć naszych rozmów na priv, bo tak się niestety z Tobą umówiłem zawierając porozumienie...
Ale to nic i bez tego damy radę.
Chyba, że nie masz nic przeciwko?

Na dziś spadam. Ta wojenka będzie kontynuowana oczywiście, Kuweta sam chciał i sam ją wypowiedział.

Jutro smaczki z tego w jaki sposób i dlaczego Kuwejt chciał wykończyć Marionetki.
Jakie miał podejście do własnych graczy np Szumixa.
Czy też dalszy pushing, łamanie zasad i przyzwoitości.

Do usłyszenia!
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
817
Kolejne pytanie mam, choć nie spodziewam się zbyt wiele, do tej pory na 15 zadanych uzyskałem 0 odpowiedzi i 5 kłamstw, które screenami obaliłem.

Jedźmy dalej

Zamieściłeś chwilę temu taki wpis:



Tę bzdurę wypisywałeś także na forum plemienia.

Moje pytanie brzmi, dlaczego ponownie oszukujesz ludzi z własnego plemienia?
Niczym się nie wyróżniałeś i nie wyróżniasz na tym świecie a mimo to, dopuszczając się pushingu pompowałeś swoje konto:


Wziąłeś wszystkie wioski tego gracza.
Jakie są Twoje powiązania z tym kontem? Jak to jest, że mieli dostawać Ci co najbardziej się wykazywali a rozdawałeś wioski Madam Krosno, czyli po przyjacielsku, bądź sobie stosując pushing?
gościu ty nawet do zbieraka się nie nadawałeś skończ pisać o innych graczach xd
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
817
Twoje szczęście Kuweta, że nie mogę użyć naszych rozmów na priv, bo tak się niestety z Tobą umówiłem zawierając porozumienie...
Ale to nic i bez tego damy radę.
Chyba, że nie masz nic przeciwko?

Na dziś spadam. Ta wojenka będzie kontynuowana oczywiście, Kuweta sam chciał i sam ją wypowiedział.

Jutro smaczki z tego w jaki sposób i dlaczego Kuwejt chciał wykończyć Marionetki.
Jakie miał podejście do własnych graczy np Szumixa.
Czy też dalszy pushing, łamanie zasad i przyzwoitości.

Do usłyszenia!
założyłeś temat rozbiórek, do których później sam trafiłeś za tragicznego zbieraka bo jak to uznałeś cyt.( gra się nie liczy dla mnie liczy się tylko fo)
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
817
Dokładnie tak. Czekaj cierpliwie na swoją kolej, najpierw Kuwejt. Jesteś za małym pionkiem, bym zaczynał od Ciebie. Oszuście.

Nie ma zgody na promocję patologii i nieuczciwości!
Zostaniecie napiętnowani, z całą surowością!
HAHAHAHAHA xdddd ej crack znowu na fazie xdd chłop co sobie bota wymyślił xDD dawaj czekam na kolejną dawke humoru od crack snowa :D
 

Deleted User - 849167984

Guest
tvpis778141.jpg
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
817
czekam na dowody moich oszustw ciekaw jestem co znowu wymyślisz :D a i odłóż crack przed wysnuwaniem teorii odklejko ty nasza forumowa :D
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
817
Wiara raczej nic do tego nie ma. To kwestia faktów.
Od xx czasu w kuluarach gdy mówi się o bociarzach pada głównie Twój login.

Jakie tu oszustwa stosujesz @styl judasza ?

Już ja Cię prześwietle, lepiej niż tomograf
Wszystko w swoim czasie
weź mocny rozpęd wyceluj w ściane i się rozbiegnij może głowa ci wróci do normalności brzydze się botami i takimi oszustami jak ty :Dw kuluarach pada też stwierdzenie, że jesteś odklejonym oszustem :) bez kręgosupa moralnego bo jesteś mięczakiem
 
Do góry