Wojna Kumple - Galowie

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 849167984
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 849167984

Guest
Kumple zaczęły szerzyć propagandę na FO, spanikowani wojną, która wybuchła

A więc czas pewne rzeczy pokazać, jak funkcjonuje te plemię.

Zacznijmy od pytania do Kuwejta, dlaczego oszukujesz własnych graczy?

@Madam Krasno - osoba, która od pierwszego dnia trafiła do rady plemienia, dostając sporą władze.
Twierdziłeś publicznie jeszcze w plemieniu, że nie znasz, wziąłeś z 'łapanki'.
Dlaczego kłamałeś?
Okazało się, że jesteście zaprzyjaźnieni.

Czy oszukiwałeś własne plemię po to, żeby bezkarnie pompować te konto darmami?

Oto pierwsze przejęcia

Screenshot_20231108-184744~2.png
 

Deleted User - 849167984

Guest
tvpis4f1d93.jpg
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
921
Madam Krasno poznałem na tym świecie, jeżeli nazywasz mnie kłamcą wskaż jakiekolwiek powiązanie z innego świta
 

Deleted User - 849167984

Guest
Madam Krasno poznałem na tym świecie, jeżeli nazywasz mnie kłamcą wskaż jakiekolwiek powiązanie z innego świta

Potrzebowałeś 14 minut (zaraz po założeniu wątku wszedłeś przeczytać), by stworzyć tę błyskotliwą odpowiedź.
Sugerujesz, że nie mam wiedzy w temacie?
Akurat chyba źle trafiłeś, bo pomagałem Ci tworzyć te plemię i byłem w radzie plemienia.

Ponawiam zapytanie - dlaczego zaprzyjaźnione konto pompowałeś darmami oszukując wszystkich dookoła?
Czego się bałeś/wstydziłeś?
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
921
1699466741668.png
kłamiesz, znając Ciebie na pewno zrobiłbyś scrin z mojego profila co przeglądam. Zatem proszę wstaw to, razem z godziną. Temat odczytałem w momencie gdy mnie oznaczyłeś :p

Black Snow - Kłamca
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
921
Każdego na tym świecie znam tak samo długo - zatem pompowane są konta(gracze) które najlepiej się wykazują tylko i wyłącznie na tym świecie.
 

Deleted User - 849167984

Guest
View attachment 55329
kłamiesz, znając Ciebie na pewno zrobiłbyś scrin z mojego profila co przeglądam. Zatem proszę wstaw to, razem z godziną. Temat odczytałem w momencie gdy mnie oznaczyłeś :p

Black Snow - Kłamca

Aha w momencie gdy Cię oznaczyłem? Ok
Czyli potrzebowałeś 11 minut na stworzenie tej błyskotliwej odpowiedzi
Słabiutko jak na osobę, która nie znała i ma czyste sumienie:)
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
921
Aha w momencie gdy Cię oznaczyłem? Ok
Czyli potrzebowałeś 11 minut na stworzenie tej błyskotliwej odpowiedzi
Słabiutko jak na osobę, która nie znała i ma czyste sumienie:)

tik tak XD jak tak bardzo przeszkadza Ci czas odpowiedzi to możemy skonfrontować się głosowo a nagranie z tej rozmowy wstawić tutaj.

Chyba, że się boisz?
 

Deleted User - 849167984

Guest
tik tak XD jak tak bardzo przeszkadza Ci czas odpowiedzi to możemy skonfrontować się głosowo a nagranie z tej rozmowy wstawić tutaj.

Chyba, że się boisz?

Nie spoufalam się z nieznajomymi. I Tobie też to radzę.
Jesteś aktywny w tym wątku i to po prostu bardzo dziwne, że potrzebowałeś tylu minut od przeczytania, by jakoś odpowiedzieć, choć i tak cała odpowiedź sprowadziła się do argumentu - Black kłamca.

Ale skoro już, to mam pytanie.
Dlaczego nazywasz mnie publicznie kłamcą, skoro to Ty na tym FO już na kłamstwach zostałeś przyłapany?
Przypomnieć?
Jaka jest w związku z tym Twoja wiarygodność?
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
921
Nie spoufalam się z nieznajomymi. I Tobie też to radzę.
Jesteś aktywny w tym wątku i to po prostu bardzo dziwne, że potrzebowałeś tylu minut od przeczytania, by jakoś odpowiedzieć, choć i tak cała odpowiedź sprowadziła się do argumentu - Black kłamca.

Ale skoro już, to mam pytanie.
Dlaczego nazywasz mnie publicznie kłamcą, skoro to Ty na tym FO już na kłamstwach zostałeś przyłapany?
Przypomnieć?
Jaka jest w związku z tym Twoja wiarygodność?


przypomnij
 

Deleted User - 849167984

Guest
Nie tylko kłamałeś na mój temat, ale jeszcze oskarżyłeś publicznie o przewinienia, których sam w plemieniu się dopuściłeś.
Podwójnie obrzydliwe

Kuwejt dlaczego masowo i zawodowo kłamiesz?
 
Do góry