Wojna Kumple - Galowie

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 849167984
  • Data rozpoczęcia

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
947
oskarżyłem Cie o przewinienia które ja popełniłem - prawda
było to pod wpływem emocji, za co nie miałem problemu przeprosić w ciagu hmm 24h?

przewinienia okazały się jednak sukcesem, przynajmniej nie pryzpiszesz sobie moich zasług

co tam za muzyke wygrywasz aktualnie na flecie?
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
947
to co blaczek ile dni potrzebujesz na przygotowanie się na zmasakrowanie twojej osoby podczas wymiany słownej?

ja odpalić discorda mogę w tej chwili
 

Deleted User - 849167984

Guest
oskarżyłem Cie o przewinienia które ja popełniłem - prawda
było to pod wpływem emocji, za co nie miałem problemu przeprosić w ciagu hmm 24h?

przewinienia okazały się jednak sukcesem, przynajmniej nie pryzpiszesz sobie moich zasług

co tam za muzyke wygrywasz aktualnie na flecie?

Nie nie nie, kochany przyjacielu. Ponownie łżesz.
Przyznałeś się i przeprosiłeś tylko dlatego, że wiedziałeś jaką mam wiedzę w kwestii funkcjonowania plemienia i zesrałeś się, że publicznie wszystko wyjawię.

Jesteś niesamowity, co wpis, to kłamstwo.

Ponawiam pytanie, na które unikasz odpowiedzi.
Jaka jest Twoja wiarygodność, skoro za kłamstwa przepraszałeś, skoro bałeś się ujawnienia sekretów funkcjonowania plemienia i skoro dalej kłamiesz?

Widzę 3 wpisy pod rząd, spora nerwowość. Uspokój się, żeby było wszystko czytelne
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
947
Fakt, puls przyspieszył.

Nie bałem się ujawnienia sekretów jako takich, a wyłącznie ujawnienie moich planów. W tym momencie wszystko już jest w trakcie realizacji. Swoją drogą świetny radny w plemieniu, który szantażował swojego Wodza xD
 

Deleted User - 849167984

Guest
Widzę odpowiedzi się nie doczekam. Zbyt trudne.
Ja nie unikam żadnego wątku, a więc:

to co blaczek ile dni potrzebujesz na przygotowanie się na zmasakrowanie twojej osoby podczas wymiany słownej?

ja odpalić discorda mogę w tej chwili

Nie będę z Tobą przebywał na żadnych discordach, gdyż nie spoufalam się z ludźmi o których nie wiem kim są. Z internetu.
Co tu jest zbyt trudnego?
Skoro nie masz problemu masakrować na discord, to masakruj tutaj. Czekam już 30 min i dość kiepsko Ci idzie.

Chłop jest świetny. Ja rzucam mu zarzuty i dowody, a on w zamian odwraca temat i o discordzie nawija.
Choć doskonale wie jaki jest do tego mój stosunek, bo miesiąc namawiał mnie na dołączenie do grupy rady na Messenger a i tak się nie doczekał
 

Deleted User - 849167984

Guest
Fakt, puls przyspieszył.

Nie bałem się ujawnienia sekretów jako takich, a wyłącznie ujawnienie moich planów. W tym momencie wszystko już jest w trakcie realizacji. Swoją drogą świetny radny w plemieniu, który szantażował swojego Wodza xD

Nie rozmawiamy tu o mnie, a o Tobie. Tego się trzymaj.
Bo tak chciałeś
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
947
dobra zadaj to pytanie bez reszty zbędnych informacji,


bo jeżeli chodzi o temat madam kracno to wydaje mi sie, ze już wyjaśniłem
 

Deleted User - 849167984

Guest
Nie bałem się ujawnienia sekretów jako takich, a wyłącznie ujawnienie moich planów.

Kolejne kłamstwo, to już chyba numer 4?

Zesrałeś się nie dlatego, że bałeś ujawnienia planów. Bo ja nigdy nie pisałem, że jakiekolwiek plany będę ujawniał, gdyż nawet ich nie znałem. Ty zawsze tylko pisałeś - 'ale wszystko dogadałem, jest git rewelacja, super'.

Bałeś się, że zdradzę jak funkcjonuje plemię. Przecież ja otwarcie pisałem, że o tym właśnie opowiem.

Screenshot_20231108-193304~3.png

Chłopie weź się za siebie, toż orasz się jak rolnik na Podlasiu
 

Deleted User - 849167984

Guest
zatem niepotrzebnie przepraszałem

Przepraszałeś za kłamstwa, które zamieściłeś. Przecież tam to jest wprost napisane.

Reszta oświadczenia była po to, żebym nie ujawnił jak funkcjonuje plemię na poziomie rady plemienia.

No mota się jak koń na światłach XD XD XD
 

Deleted User - 849167984

Guest
Jeśli Ty tak tańczysz, to nie dziwne, że rzadko bywasz na weselach a partnerka ma blaszane buty
 

Deleted User - 849167984

Guest
to nie kłamstwo, twojej żonce daleko do tej Pani,

może być nawet mis podlasia

O kłamstwie numer 5 napisałem w kontekście przeprosin jakie zamieszczałeś, bo nawet tłumacząc to, oszukałeś.

Jeśli będziesz dalej obrażał moją żonę, to zakończymy dyskusje. Chyba, że już o tym marzysz.
Ale dziwne, bo sam tego pojedynku chciałeś
 
Do góry