Znikająca wioska przy poparciu 23 - błąd?

pszyps.

Łucznik
Wynik reakcji
676
Ma to sens jak się ukarze cały człon...
Przecież to wiadomo że stworzyli sobie człon BŁO z multikontami jak ich 13 poleciało nagle :)
Jesteś świadomy człowieku, że nie mamy graczy wpisanych w dowodzie, ani nikt im nie płaci za grę i to jak ludzie oszukują jest już ponad Nami ? XD Jestem w 100% przekonany, że w tym Waszym żałosnym UF jest kilku przekrętów co brudne rączki mają i nikt nie żąda kasacji całego plemienia.
Dostajecie w pizde i zaczęliście szukać pomocy u Kmica ? XD
To dopiero jest żałosne.
 

Lady Mae

Chłop
Wynik reakcji
2
pszyps. wez prosze sprawdz sobie wojenne staty RO i RA i napisz prawde, kto dostaje w p... mielismy wlasnie przejac jako pierwsi wioske od Was i bum, wioski nie ma, zniknela jak kilkanascie innych Waszych multikont, naprawde granie nieuczciwie to jest dla Ciebie powod do chwalenia sie?
 

pszyps.

Łucznik
Wynik reakcji
676
pszyps. wez prosze sprawdz sobie wojenne staty RO i RA i napisz prawde, kto dostaje w p... mielismy wlasnie przejac jako pierwsi wioske od Was i bum, wioski nie ma, zniknela jak kilkanascie innych Waszych multikont, naprawde granie nieuczciwie to jest dla Ciebie powod do chwalenia sie?
Nie jestem pewien czy statystki wojenne to rzetelne źródła informacji jeśli chcemy sprawdzić kto ma przewagę.
My Was właściwie jeszcze nie zaczęliśmy bić bo klikaliśmy Sobie eko, podczas gdy Wy nastukaliście wojska, które daliście Sobie wybić czyjemuś mulciakowi.

Nie chwalę się bo nie uważam by było czym i nie jestem zadowolony z tego jak ten problem próbuje być rozwiązany ale co ja mogę ? Jestem dowódcą, a nie niańką by każdego prowadzić za rączkę ;) Wolę grać, jak skomleć na forum nad rozlanym mlekiem.
Natomiast bardzo śmieszą mnie Wasze próby manipulacji, że to całe plemię Buczków jest złe i wszyscy to oszuści, dostajecie w gwizdek i dobrze o tym wiecie, a teraz zwietrzyliście złudną szansę jak po prostu porzedłużyć swoją grę. Mulaciaki zostały zbanowane, pokasowane - Czy słusznie? nie wnikam. Gra natomiast toczy się dalej. Widzimy się u Was ;)
 

Krajt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.622
Dajcie se siana bo zamiast słusznie jebać po supporcie to żrecie sie między sobą.
Tymczasem (niezależnie od uczciwości zagrywek) obydwa plemiona są w plecy na tym. A gracz przejmujący oczywiście jak najbardziej jest poszkodowany i powinien dostać barbe do zjedzenia w zamian albo chociaż zwrot surki za wojsko.

Nie to żebym wierzył, że do tego dojdzie, bo support woli napisać coś takiego zamiast słusznie zrekompensować gracza:

1684500945993.png

Powiedzieć, że to żałosne to tak jakby nic nie powiedzieć.
 
Do góry