Znikająca wioska przy poparciu 23 - błąd?

BartekS96

Chłop
Wynik reakcji
11
Cześć,
Atakowałem dzisiaj gracza, zostało mu 23 poparcia i po tym ataku wioska zniknęła. Czy tak powinno być? Gracz przeniósł wioske na arkadię? W takim razie powinna zostać przynajmniej barbarka.
W załączeniu dodaje raporty. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Prowadzimy wojnę z tym plemieniem, jest to najnowszy świat i każda godzina zwłoki to dla mnie i dla mojego plemienia strata.
P.S. Wiem że atakowanie deffem to troche krzywa akcja, ale była okazja to wykorzystałem.
 

Załączniki

  • Błąd plemiona.png
    Błąd plemiona.png
    791,2 KB · Wyświetlenia: 99

kiki333

Miecznik
Wynik reakcji
43
Byłem tego świadkiem, wioska na końcu odbijania i nagle sobie znika...
Z tego co wiem to już drugi taki przypadek.
Ktoś faworyzuje plemię buczków czy po prostu błąd?
Nie róbcie sobie jaj ktoś się stara, wstaje w nocy żeby wioskę przejąć a nagle ją kasujecie pod koniec. ;-)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.995
Wioski z kont uznanych za 'fejkowe' są na bieżąco kasowane, czasem nawet kilkaset dziennie.

Zazwyczaj odbywa się to jednym przyciskiem, zdecydowanie nikt nie bawi się w sprawdzanie kto, kiedy, z jakiego plemienia i w jakim stopniu taką wioskę akurat przejmuje, nie mówiąc już o kasowaniu ich akurat w takim momencie by wspomóc/zaszkodzić jakiemuś plemieniu X :)
 

kiki333

Miecznik
Wynik reakcji
43
Wioski z kont uznanych za 'fejkowe' są na bieżąco kasowane, czasem nawet kilkaset dziennie.

Zazwyczaj odbywa się to jednym przyciskiem, zdecydowanie nikt nie bawi się w sprawdzanie kto, kiedy, z jakiego plemienia i w jakim stopniu taką wioskę akurat przejmuje, nie mówiąc już o kasowaniu ich akurat w takim momencie by wspomóc/zaszkodzić jakiemuś plemieniu X :)
No jasne ale inny gracz cierpi przez to, zróbcie z niej barbe i niech ją bierze...
Sprawdźcie też plemię Buczków bo to nie pierwsze multi u nich.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.995
Przecież kasujemy je właśnie po to by nikt ich NIE przejął i dlatego z premedytacją NIE zostaje po nich barba.
 

BartekS96

Chłop
Wynik reakcji
11
Wioski z kont uznanych za 'fejkowe' są na bieżąco kasowane, czasem nawet kilkaset dziennie.

Zazwyczaj odbywa się to jednym przyciskiem, zdecydowanie nikt nie bawi się w sprawdzanie kto, kiedy, z jakiego plemienia i w jakim stopniu taką wioskę akurat przejmuje, nie mówiąc już o kasowaniu ich akurat w takim momencie by wspomóc/zaszkodzić jakiemuś plemieniu X :)
Czyli plemie które zrobiło sobie 12 "fejkowych wiosek" i nas atakowało z nich teraz może sie z nas śmiać? A my mamy cierpieć? To może oddajcie nam wojsko które straciliśmy przy atakach. To jest skandal! Zero indywidualnego podejścia, a po to jesteście "supportem".
 

kiki333

Miecznik
Wynik reakcji
43
Przecież kasujemy je właśnie po to by nikt ich NIE przejął i dlatego z premedytacją NIE zostaje po nich barba.
No ale skąd gracz który traci na takiej wiosce załóżmy całe wojsko i nagle wioska znika ma wiedzieć że atakował czyjeś multi?
Jego się nie powinno karać a to jest kara dla niego bo zostaje w sumie z niczym i bez wojska tylko dlatego że ktoś jest nieuczciwy.

Proszę żebyście to jakoś przemyśleli bo czasem się walczy o wioskę poświęcając wszystko a zostaje się z takiego powodu z niczym.
 

BartekS96

Chłop
Wynik reakcji
11
Przecież kasujemy je właśnie po to by nikt ich NIE przejął i dlatego z premedytacją NIE zostaje po nich barba.
Aha.... czyli miałem przewidzieć że jest to "fejkowa wioska" i nie poświęcać całej nocy na przejmowanie jej? A co z właścicielami tych "fejkowych wiosek"? Teraz nam sie śmieją w twarz i nie ponieśli ŻADNYCH konsekwencji!
 

kiki333

Miecznik
Wynik reakcji
43
Czyli plemie które zrobiło sobie 12 "fejkowych wiosek" i nas atakowało z nich teraz może sie z nas śmiać? A my mamy cierpieć? To może oddajcie nam wojsko które straciliśmy przy atakach. To jest skandal! Zero indywidualnego podejścia, a po to jesteście "supportem".


Z tego wniosek że zamiast grać uczciwie to lepiej nawalić fejków zaprosić do plemienia i ujawniać je jak się przegrywa...
Wróg się wystrzela na wioskach których nie będzie miał.
 

Lady Mae

Chłop
Wynik reakcji
2
Jest to dosc niesprawiedliwe, mamy wojne z Buczkami, skad mamy wiedziec ktore plemiona sa prawdziwe? Nasz gracz byl pod koniec przejmowania wioski od wroga, ktora nagle zniknela, stracilismy wojsko i czas.
 

kiki333

Miecznik
Wynik reakcji
43
Panie @kmic to przecież bez sensu...
Buczki stworzyli plemię już wykryliście u nich 12 multi wiosek tak?
My na walce z nimi straciliśmy kupę wojska, wioska zniknęła wojska nie ma wioski nie ma...

Za co kara dla nas?
teraz oni wjadą w nas z prawdziwej wioski i nas rozjadą...


Bardziej sprawiedliwe byłoby przykładowe zbanowanie całego członu bo jak mają tyle multi to wątpię że to przypadek.

Może by się kolejni bali.
 

Lady Mae

Chłop
Wynik reakcji
2
@kmic, serio to sa chyba zarty? tak szanujecie uczciwych graczy? 12 kont fejkowych z ktorych nas atakowano i stracilismy wojsko czyszczac te wioski, nagle zniknelo jak chcielismy je zaczac przejmowac? Przecie teraz Buczki to tylko moga sie smiac z nas!
 

kiki333

Miecznik
Wynik reakcji
43
Ma to sens jak się ukarze cały człon...
Przecież to wiadomo że stworzyli sobie człon BŁO z multikontami jak ich 13 poleciało nagle :)
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.073
mi na 183 wlepiono bana w dniu akcji przeciwnej koalicji za rzekomego bota do sprzedaży surowcow, kiedy cała noc etykietowałem ataki i karety i w miedzyczasie na obrzeżach sprzedawałem surowce na PP.
Czy Kmic raczył udowodnić cokolwiek? Nie. Czy odbanowali mnie? też nie xd
Support ma w głębokim poważaniu co sie dzieje, kręcą kołem Friza i jak wylosujesz bana z kapelusza- po prostu go dostaniesz.
Teraz koło fortuny wylosowało usunięcie losowych wioseczek. Czy coś z tym zrobią? Nie spodziewałbym się.
 

Lady Mae

Chłop
Wynik reakcji
2
Jak rozumiem support reprezentuje InnoGames? Czy to jest dobry PR dla firmy faworyzowac graczy i pozwalac na oszustwa? Mozemy napisac bezposrednio do nich, skoro tutaj nikt nie reaguje na takie jawne lamanie regul i jeszcze karze graczy, ktorzy graja uczciwie.
 

pszyps.

Łucznik
Wynik reakcji
676
Jako jeden z dwóch założycieli plemienia Buczków, chciałbym serdeczenie poinformować graczy plemienia UF, że ta kasacja tych wiosek jest niesprawiedliwa mimo, że przyniosła Nam wiele korzyści.
Supportt jak zwykle dał dupy.
Przepraszamy :)
 
Wynik reakcji
386
XD
mi na 183 wlepiono bana w dniu akcji przeciwnej koalicji za rzekomego bota do sprzedaży surowcow, kiedy cała noc etykietowałem ataki i karety i w miedzyczasie na obrzeżach sprzedawałem surowce na PP.
Czy Kmic raczył udowodnić cokolwiek? Nie. Czy odbanowali mnie? też nie xd
Support ma w głębokim poważaniu co sie dzieje, kręcą kołem Friza i jak wylosujesz bana z kapelusza- po prostu go dostaniesz.
Teraz koło fortuny wylosowało usunięcie losowych wioseczek. Czy coś z tym zrobią? Nie spodziewałbym się.
Ja na 186 dostałem niesłusznego perma .. gdzie dopiero po 11 dniach raczyli go cofnąć XD

To już historia..

Teraz tu jakieś niesłuszne bany za multi , od kiedy kuzyni to multi ?

UF dostanie wam się za to , grrr
 

kiki333

Miecznik
Wynik reakcji
43
XD

Ja na 186 dostałem niesłusznego perma .. gdzie dopiero po 11 dniach raczyli go cofnąć XD

To już historia..

Teraz tu jakieś niesłuszne bany za multi , od kiedy kuzyni to multi ?

UF dostanie wam się za to , grrr
Ja chłopie wiem że jesteś mało inteligentny i nie rozumiesz jak się multi sprawdza ale weź się nie pogrążaj...
To że Ty skończyłeś pewnie edukację gdzieś bardzo nisko to nie oznacza że support i osoby sprawdzające takie są...
Zresztą kazałeś graczom tworzyć multi a nie powiedziałeś im na czym to polega...
 

pszyps.

Łucznik
Wynik reakcji
676
Ja chłopie wiem że jesteś mało inteligentny i nie rozumiesz jak się multi sprawdza ale weź się nie pogrążaj...
To że Ty skończyłeś pewnie edukację gdzieś bardzo nisko to nie oznacza że support i osoby sprawdzające takie są...
Zresztą kazałeś graczom tworzyć multi a nie powiedziałeś im na czym to polega...
"Kazałeś", a to dobre xd
Buczek szef <lol>;|<cisza>
 
Do góry