Zmiana systemu Punktów Premium

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Niestety Kasjek,byles 41 ,nie zalapales sie!
Popieram podniesienie cen KP przez niemcow,chcialbym tez ich serdecznie przeprosic za II wojne swiatowa.
Wiecej nie bedziemy sie bronic!

Wszystko przez to, że mi internet zamulił :(

Deemo - jest to tzw. efekt von Jungingena, czyli po chłopsku zemsta za Grunwald ;)
 

DeletedUser

Guest
A was nawet SPAMerzy tutaj na FO przygnało??? :D:D:D:D

Masz racje Deemo. Moze za rozbiory polski też przeprosimy, ale nie wiem kogo :confused::confused:

A ja wykupiłem 15 PP przed podwyżką. Akurat na 3 miechy grania :cool:

Potem ces't la vie i good bye Plemiona :D
 

DeletedUser

Guest
Ej nagato nie jesteśmy u siebie.. Coś się żeśmy rozszaleli, pewnie zaraz się baniki posypią ;)

I tak dobrze wiem, że to bardziej Twoje takie "pitolenie", a przynajmniej mam taką nadzieję.. :cool:

A wracając do tematu - za dwie godzinki wkraczamy w nową erę KP, mam nadzieję że jeszcze będzie z kim grać i światy nie opustoszeją :)
 

DeletedUser

Guest
I tak dobrze wiem, że to bardziej Twoje takie "pitolenie", a przynajmniej mam taką nadzieję.. :cool:

Niestety ale nie. Mam jeszcze KP na 3 miechy :)

beztytuuut.jpg


A wracając do tematu - za dwie godzinki wkraczamy w nową erę KP, mam nadzieję że jeszcze będzie z kim grać i światy nie opustoszeją :)

To zobaczymy dopiero za 1-2 miesiace jak skoncza sie aktualne KP i gracze staną przed wyborem.

Grać dalej bez KP, kupować drożej, czy jednak zakończyć grę ;)
 

DeletedUser

Guest
Kurczę,tak bardzo chciałam przed podwyżką kupić trochę PP, iż całkowicie o tym zapomniałam. A teraz sklepy już zamknięte,a telefon nie doładowany :( Oj,co ja biedna zrobię...
 

DeletedUser

Guest
Tak, ale chodziło mi raczej o Twoją wypowiedź dotyczącą zakończenia gry po tym okresie ;).

Mi się osobiście kończy 15-tego, coś tam jeszcze kombinuję jak to zrobić by się najbardziej opłacało. Bo bez KP grać zamiaru nie mam, wolę już naprawdę grę zakończyć.

Zobaczymy.. (mam nadzieję, że na stronie głównej plemion będą prawdziwe informacje dotyczące graczy ;pp)
 

DeletedUser

Guest
Dobra - administracjo, możecie powiedzieć już, że to żart :D

Ja mam 9 pkt premium, ale użyje je raczej o wieeele później po wystartowaniu nowego świata :D Mogliby w sumie zamknąć ten temat, bo to taki: Off-Top za który lecą posty :D - mogliby ogłosić też siódmego nowy świat :rolleyes: Ile to już osób na niego czeka :D

Kurczę,tak bardzo chciałam przed podwyżką kupić trochę PP, iż całkowicie o tym zapomniałam. A teraz sklepy już zamknięte,a telefon nie doładowany :( Oj,co ja biedna zrobię...

Jak to się mówi: Za gapowe się płaci ; )
 

DeletedUser

Guest
Prosze tutaj nie spamowac bo zglosze was do supportu!
Od dzisiaj postanowilem isc za duchem czasow i podlizywac sie supportowi!
Chodza sluchy ze za poprawne posty mozna dostac pare punktow KP a w domu nie przelewa sie.

A nowy swiat bedzie wtedy gdy support uzna ze jest potrzebny,popieram linie supportu w 100%,nawet 110%.
 

DeletedUser8099

Guest
jakby jakiś bryfft, kmic (albo ktoś inny kto wie ;)) tu zajrzał jeszcze teraz - kiedy dokładnie ta zmiana (07.04 o 00:00, 07.04 o 23:59 a może 07.04 o "sami nie wiemy kiedy sie nam kliknie") ?:>
 

DeletedUser

Guest
Nigdy sie nie wypowiadałem na tym forum zawsze tylko czytałem przeglądałem itd. ale to co zafundowało nam inno teraz wymaga krótkiego acz treściwego komentarza - ŻAL - to prawdopodobnie moja ostatnia wypowiedź na tym forum dlatego pozdrawiam serdecznie wszystkich czytających może jeszcze wpadnę jak już zostanę prezesem i będę miał pieniądze żeby kupować opłacalne duże paczki KP - może i lepiej że ceny idą w góre będę miał więcej czasu na nauke do matury...
 

DeletedUser115062

Guest
też się zastanawiam o której godzinie wprowadzą tą zmianę a z tego co ogarniam to serwer 44 już stoi tylko my gracze go nie widzimy i logować na niego się nie możemy ;)
 

DeletedUser

Guest
Nie czytam nawet całości.

Ale mam pytanie do "Góry" co za tą podwyżkę, bo inaczej tego nie można nazwać, dostaniemy w zamian.


Np w Grepolis nasz profil możemy tworzyć jak nam się żywnie podoba. Kolor, wielkość czcionki i inne pierdoły. Może i tu dacie nam jakiś bajer skoro już chcecie więcej zerżnąć kasy.


Moim zdaniem Plemiona już się wypalają stąd powstał Grepo i stara ekipa tam siedzi, teraz czas wyssać co sie jeszcze tylko da z tych którzy tu kwitną....
 

DeletedUser

Guest
Nie czytam nawet całości.

Ale mam pytanie do "Góry" co za tą podwyżkę, bo inaczej tego nie można nazwać, dostaniemy w zamian.


Np w Grepolis nasz profil możemy tworzyć jak nam się żywnie podoba. Kolor, wielkość czcionki i inne pierdoły. Może i tu dacie nam jakiś bajer skoro już chcecie więcej zerżnąć kasy.


Moim zdaniem Plemiona już się wypalają stąd powstał Grepo i stara ekipa tam siedzi, teraz czas wyssać co sie jeszcze tylko da z tych którzy tu kwitną....

No jak to co mamy ? Mamy BRAK REKLAM !! To wchodzi teraz w koszty premium ; D Nie dadzą nam takiego czegoś - mi osobiście wydaje się to zbędne, a Grepolis mi coś nie podchodzi.. wole plemiona :D
 

DeletedUser

Guest
No co z tą zmianą? Dziś miała być podobno :rolleyes:
Zaopatrzyłem się w 50 KP i czekam aż mi to przemnożą czym zyskam dobre kilka tygodni, później nie zamierzam kupować chyba że zabawa będzie przednia a portfel gruby :p
 

DeletedUser30593

Guest
No co jest? Mamy 7 kwietnia, a z premium wszystko tak samo. Czyżby ktoś zrezygnował ze zmian czy to tylko drobne opóźnienie.. - liczę na to pierwsze. ;)
 

DeletedUser

Guest
Kupiłam dzisiaj po staremu na cały miesiac, potem mnie nie bedzie stac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry