Zmiana systemu Punktów Premium

Status
Zamknięty.

DeletedUser8099

Guest
pierwsze moje wrażenie:
30 tygodni z 90 zeta wychodzi 30 dni za niecałe 13 złoty (a teraz 5 punktów kosztuje 15)

ale później patrze ze to cena przy zakupie 1500 punktów na raz - przy kupnie podobnej ilości obecnie(20 punktów) wychodzi 11.5 za miesiąc :p lipa ;p


niemniej ciesze się że przyczyny tej zmiany u nas nie będzie(chyba;P)
 

DeletedUser

Guest
Jesli juz tak drozeje cena z KP to moze dla tych co je kupuja jakies wieksze ułatwienia niech wprowadza jak to ma miejsce w innych grach przegladarkowych, dodatkowe jednostki itd itp, bo te usprawienie nie daja tak duzej przewagi i bez KP mozna byc top1.
 

DeletedUser125974

Guest
to na prima-aprilis.niemożliwe,żeby 14 dni KP zdrożało o o ~50%.
 

DeletedUser123351

Guest
chyba tak a jak kupowalem pp za sms to wystarczyly dwa na miesiac kp i 1 zostawal a teraz bede musial wyslac chyba 4 albo 5 zeby miec kp na miesiac czyli wyjdzie mnie to ponad 44 albo 55 zl a znajac zycie nie ja jeden w ten sposob kupuje pkt wiec pewnie sporo osob postanowi grac bez kp albo skonczyc gre

Ja już się zastanawiam czy skończyć grę, bo po prostu nie będę mógł kupować PP , bo to jest za drogie. Grać bez KP też się nie da, bo jak wybić monety w 450 wioskach??
 

DeletedUser

Guest
cos mi sie wydaje ze w innogames zamiast programistow zaczeli zatrudniac marketingowcow(premium w grepolis jest tego najlepszym przykladem), mimo wszystko watpie zeby ta zmiana wyszla im na +
 

DeletedUser21202

Guest
Jeśli to jest żart na prima aprilis to trochę za wcześnie, jednak jeśli nie to ja kompletnie zrezygnuję z KP ;)
 

DeletedUser16256

Guest
Tragedia

Koszmar;/ ja już kombinowałem jak kupić premium bo Sms był za drogi;/ musiałem prosić nieznane mi osoby...a teraz??? czy wy chcecie by Ci co sprzedają to na czarno zyskali więcej? bo moim zdaniem to co obecnie wymyśliliście spowoduje tylko mniej chętnych do gry, oraz kupowanie taniej na czarno. Szczerze, to dzięki takim zamianą - gra ta przestaje być opłacalna, uznawana a co gorsze sprawia ę coraz mniej osób ma chęć się w to bawić ( * proszę nie liczyć to graczy 13-14 lat co grają na każdym Świecie po 3 tygodnie ).
pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Ehhh ja mam dość wysokie doładowanie[4dychy na miesiąc odliczając stałą opłatę 35 zeta] a więc przedtem kupowałem 6pkt premium na plemionach i premium na miesiąc w innej grze, a teraz:mad:
Przecież jedynie ludzie co nie mają co z kasą robić będą mogli sobie kupować premium przez komę;|
Ciekawe czy jeśli teraz by się z 3 eski wysłało, i przedłużyło premkę, to czy by dało radę se zrobić do maja np:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
uważam że nowy system niestety DROŻSZY i nie został stworzony z myślą o graczach:(
 

DeletedUser100592

Guest
To im zarobki spadną, bo i kupujących będzie mniej. Ja przeżyję bez KP.
 

DeletedUser54804

Guest
Chyba czas zakończyć tą grę, ja rozumiem podwyżke, ale nie o tyle...
 

DeletedUser

Guest
MASAKRA

To co się z nami wyprawia jest nie do pomyślenia, przeprowadzam się na inną podobną GRE nie pozwole się łupić nikomu, wystarczy że mnie kobieta wykorzystuje:p Ale ona oda w naturze a WY??
WAM NIE DAM!!
 

DeletedUser42971

Guest
Czy jest ktoś w stanie napisać mi ile tak naprawdę tych pkt teraz będzie wart miesiąc?
 

DeletedUser

Guest
Jak nie bylo wczesniej globalnych podywzek? najpierw przez sms kosztowało 9zl.
Teraz to przez sms jest nieoplacalne przez co ja nie zamierzam juz kupowac wcale. kupowalem bo pieniadze i tak mi zostawaly na telefonie ale teraz nie zamierzam. gratuluje
 

DeletedUser91074

Guest
Teraz to już na prawde jest głupota;[
Jeśli nie wrócą stare ceny to mnóstwo osób skończy gre czyli o wiele mniej zarobicie
Kiedyś według mnie było drogo a teraz to już przegięcie na maxa.

Proponuje wrócić do starych cen;]
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
zakup sms był.. najlepszy... a tutaj podrożał.... omg..
Był właśnie najgorszy i najmniej opłacalny (i dla graczy i dla firmy).

Jakby zmniejszyli o np. 10% to wiadomo, że więcej osób by to kupowało
Nie. Były takie próby w kilku innych wersjach i nic się nie zmieniło.

lepiej od razu podwyższyć o połowę, bo myślą, że teraz będzie tyle samo osób kupowało KP przez sms...
Mamy nadzieję, że mniej właśnie. Dzięki temu ludzie przerzucą się na bardziej opłacalne metody.

Dziwne że w Niemieckich nic nie zmieniają tylko u nas jak najwięcej ukraśc. PARANOJA
Zmiany są na wszystkich wersjach językowych.

Nie podoba mi się ten pomysł!
Jak już napisałem - wiem o tym, ale niestety zmiana ta jest konieczna i uważamy, że jest fair.

bo te usprawienie nie daja tak duzej przewagi i bez KP mozna byc top1.
I bardzo dobrze. Tak też prawdopodobnie pozostanie :).
 

DeletedUser

Guest
protest

wiele osob - przynajmniej mnie - w tym momencie nie bedzie stać na zakup KP - wiekszość graczy chyba się orientuje jak wygląda gra bez kp - znajac życie to wielu graczy po prostu skończy gre - jeśli o to im chodzilo to brawo :confused: może by tak skrzyknać sie na wszystkich serwerach i pokazac peewnym osoba co o tym myślimy - troszkę nas jest- i zrobić miesiac bez kp - po prostu nikt im nie placi - zobaczycie ze wtedy im miny nie beda sie tak usmiechac jak dostana po kieszeni
 
Status
Zamknięty.
Do góry