zmiana skórki...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13677
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba wam sie pomysł??

  • JEST SUPER!!!

    Głosy: 51 31,3%
  • JEST beznadziejny!!!

    Głosy: 72 44,2%
  • no nie wiem...

    Głosy: 40 24,5%

  • W sumie głosujących
    163
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana skórki...

bardzo dobry pomysł :) wielu graczy zniechęca się do tej gry... dlaczego? nieciekawie to wykląda... tak nudno.... ja jak pierwszy raz sie zalogowałem to mnie aż uderzyła "pustota" bo wcześniej grałem na ogame

Jeśli chodzi o grafike, to przegląd graficzny bije na głowe obrazki w Ogame. No ale dobrze by było takie coś zrobić.
 

DeletedUser15753

Guest
Odp: zmiana skórki...

Klasyczny zamulacz serwera. Chociaż mogło by być możliwe załadowanie dodatkowych obrazków, jeżeli ktoś ma KP.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana skórki...

Pomysł dobry... Ale! Gracze z wolniejszymi łączami np. 64kb lub 128kb nie poradzili by sobie :) U nich wczytywało by się tak długo że szok :p
P.S. Ja mam 1mb :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana skórki...

Pomysł dobry... Ale! Gracze z wolniejszymi łączami np. 64kb lub 128kb nie poradzili by sobie :) U nich wczytywało by się tak długo że szok :p
P.S. Ja mam 1mb :D

Pakiet, pakiet i jeszcze raz pakiet. Graficzny oczywiście. więc z dysku by mogło iść i ładować się krótko
 

DeletedUser12271

Guest
Odp: zmiana skórki...

Bardzo dobry pomysł. Przez jakiś czas grałem w Ogame(ale plemiona są bardziej wciągające) i wiem że zmiana skórki to dobre urozmaicenie. Wiem jak wyglądają miecze i piki ale chciałbym zobaczyć całą jednostkę. Dlatego daje TAK.

Pozdrawiam Kuch
 

DeletedUser16005

Guest
Odp: zmiana skórki...

a sie zgadazam zamulilo by serwer a pozatym jesli chodzi o ten pomysl to mozna by go sciagnac do jakiejś skurki np wchodz na strone dodatki i sciagasz ale normale ze wtedy plemiona wolniej chodza...
 

DeletedUser16409

Guest
Odp: zmiana skórki...

Ta gra jest prosta, poco ją komplikować. Tylko zawracanie głowy adminom.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana skórki...

Jestem na nie poniewaz teraz jest przejrzyscie i po co to psuc?? dodawac jakies ikonki obrazki komu by to poprawilo jakosc gry?? nikomu ;ppp moim zdaniem dobrze ze nie ma takich dodatkow bo za bardzo za nimi nie przepadam :D dlatego gram w plemiona a nie w ogame
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana skórki...

a sie zgadazam zamulilo by serwer a pozatym jesli chodzi o ten pomysl to mozna by go sciagnac do jakiejś skurki np wchodz na strone dodatki i sciagasz ale normale ze wtedy plemiona wolniej chodza...

Czy nie wyraziłem się jasno w 3 trzech ostatnich postach:confused: Powoli tracę cierpliwość:mad: do pisania o tym, że by z innego serva lub z dysku szły te obrazki
 

DeletedUser25289

Guest
Odp: zmiana skórki...

Mogły by być obrazki żołnierzy ale nie ruchome. Jestem na TAK
 

DeletedUser21389

Guest
Odp: zmiana skórki...

a co to jest to kp

ech.......... KP to konto Premium.

Proszę, ludzie nie zadajcie takich pyta. To było śmieszne wręcz.

Co do pomysłu to nawet w porzo jest. tak, gify jakby były ładniejsze nieco to fajnie byłoby. Oczywiście w widoku wioski tego nie byłoby no nie? Bo to byłoby trochę denne. Raczej w opisie jednostki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana skórki...

Cieszę się tym, co jest. Nie jest mi potrzebna grafika do gry. -,-
A wy jeszcze Gify chcecie dawać, ruchome obrazki i co jeszcze? - Echh..

Nie. ^^
 

DeletedUser22414

Guest
Odp: zmiana skórki...

[FIELDSET="Taka mała uwaga..."]CO ZA NOOB ODKOPAŁ 4-MIESIĘCZNY TEMAT???[/FIELDSET]
NIE. To obciąży serwer i nic nie pomoże.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana skórki...

Czy mi się tylko wydaje czy to zbędna zmiana ?:rolleyes::rolleyes:
1. Przeciąży serwer
2. Długo by trzeba było nad tym pracować
3. Nie zmieni to NICZEGO na lepsze ( bo grafika jest dobra)
4. Jestem na nie :D
 

DeletedUser24123

Guest
Odp: zmiana skórki...

fajny pomysl :) tylko czy realny ? Moznaby bylo zrobic tak, ze jak sie wlaczy jakis budynek, to sie zmienia grafika :) A jak czlowieka to sie pokazuje, taki dosyc duzy obrazek tego woja :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana skórki...

to gra utrzymana w stylu sredniowiecza jak sama nazwa wskazuje ,chyba ze nie zgrzewam znaczenia słowa (plemiona ),po co zmieniac cos co jest dobre i ma dobra grywalnosc?kota mozna zagłaskac na smmierc przypominam:)pozdrawiam i zycze zadnych zmian:)
 

DeletedUser24895

Guest
Odp: zmiana skórki...

a ja bym chciał żeby dało sie ustawić bez konta premium bo za te pumkty to trzeba płacić a ja nie moge sobie kupić tych pumktuw ale jak ktoś ma kp to może sobie ustawić i co kto ma to maże a kto nie to nie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana skórki...

Jestem na nie ponieważ, takie coś tylko muliło by serv, a po 2 po co ci takie obrazki? Niech będzie tak jak jest :)...
 
Status
Zamknięty.
Do góry