zmiana skórki...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13677
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba wam sie pomysł??

  • JEST SUPER!!!

    Głosy: 51 31,3%
  • JEST beznadziejny!!!

    Głosy: 72 44,2%
  • no nie wiem...

    Głosy: 40 24,5%

  • W sumie głosujących
    163
Status
Zamknięty.

DeletedUser13677

Guest
to by wymagało od programistów chwili czasu...gram w ogame...tam kiedy klikamy na poszczególne zakłądki wyswietlaja nam sie ikonki z malymi zdjeciami...badz nawet ruchomymi elemenatami...

wspaniałym urozmaiceniem byłoby gdyby cos takiego zostało wprowadzone tutaj,zamiast małych ikonek...sliczne obrazki jeźców... piknierów mieczników ...ruchome elementy...jednostek nie jest duzo wiec nie było by z tym az tak duzo problemów...

oczywiscie jak by sie to komus nie podobało wraca do ustawien statdardowych i juz,ale jak ktos by chciał (wchodzac do koszar)widziec jak wygladaja jego jednostki niech głosuje na tak...moze cos sie uda wywalczyc... choc z tymi niemcami to ciezko jak diabli
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana skórki...

zamuliło by serwer po co takie... poza tym nie ma szans na wprowadzenie
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: zmiana skórki...

Nie wiem jak Ty, ale ja gram w plewiona, ponieważ jest wspaniała grywalność, a nie dlatego, że jest super grafika. Chcesz coś z fajną grafą, to idź do sklepu i sobie kup.
 

DeletedUser15908

Guest
Odp: zmiana skórki...

zamuliło by serwer po co takie... poza tym nie ma szans na wprowadzenie

Na ogame jest możliwość zmienienia grafik w grze poprzez podanie linku w odpowiednim miejscu do zupełnie innego serwera zawierającego owe grafiki więc nic nie muli serwera z grą.

Na plemionach też już takie coś jest (a przynajmniej podobne) nazywa się "pakiet graficzny" i można tego używać mając KP ale jest nie dopracowane bo np u mnie nie działa (choć wyczytałem na forum że można go jakoś tam przerobić tak aby działał).

Jeśli chodzi o pomysł jestem na tak jeżeli było by to dostępne dla wszystkich a nie tylko dla KP i przede wszystkim działało:cool:
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: zmiana skórki...

to by wymagało od programistów chwili czasu...gram w ogame...tam kiedy klikamy na poszczególne zakłądki wyswietlaja nam sie ikonki z malymi zdjeciami...badz nawet ruchomymi elemenatami...

wspaniałym urozmaiceniem byłoby gdyby cos takiego zostało wprowadzone tutaj,zamiast małych ikonek...sliczne obrazki jeźców... piknierów mieczników ...ruchome elementy...jednostek nie jest duzo wiec nie było by z tym az tak duzo problemów...

oczywiscie jak by sie to komus nie podobało wraca do ustawien statdardowych i juz,ale jak ktos by chciał (wchodzac do koszar)widziec jak wygladaja jego jednostki niech głosuje na tak...moze cos sie uda wywalczyc... choc z tymi niemcami to ciezko jak diabli

Możesz sobie poszukać jakiś pakietów graficznych ii będziesz miał inną skórke ;]
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: zmiana skórki...

Po pierwsze: takie skiny "dla chętnych", czyli nieistniejące na serwerze, nie mają na niego wpływu. Po drugie: pakiety graficzne są nienormalnie trudne do zainstalowania, a wybór jest niewielki(zwłaszcza, jeśli nie działają w języku polskim), więc wymówki typu: "ściągnij go sobie" są nie na miejscu... Po trzecie: owszem, gram w plemiona dlatego, że są grywalne i mogłyby mieć dwa kolory i piksele o przekątnej równej 1cm ^^, ale jeśli ktoś ma inny gust to nie znaczy, że jest bad -.-...

Za, ponieważ takie coś niby jest(te pakiety), ale nie działa, jak powinno ;f...

Zapewniam że pakiety graficzne działają i spisują się w 100% i są banalne w zainstalowaniu ponieważ ich się nie instaluje ;) - Toster

Dziękuję, tylko jak? ^^

Powstaje nowy dział FAQ będzie tam opisane co i jak aby zmienić trochę wygląd gry - Toster
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14607

Guest
Odp: zmiana skórki...

No Fajnie by bylo zmienic skorke :rolleyes: na jakis kosmos czy cos ;s ale przecierz plemiona to nie jest to jakies counter-striek czy warrock :D :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana skórki...

oczywiscie jak by sie to komus nie podobało wraca do ustawien statdardowych

Mi na pewno by się to nie spodobało, a jeszcze bardziej by mi się nie spodobała szybkość z jaką chodziła by gra, bo serwery nie dawały by rady
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana skórki...

ja uwazam ze to jest kwestia gustu... jedni lubia obrazki a inni tacy jak ja cyferki i prostote... zaglosowalem na tak zwane "obojetne mi to"
 

DeletedUser15491

Guest
Odp: zmiana skórki...

Ludzie... nie macie pojęcia najwidoczniej o budowie tego typu gier... jak idą teksty co chwilę typu "zamuliłoby to serwer..." to [cenzura]...

Aktualnie zdecydowana większość przeglądarek przechowuje grafikę w "pamięci" na dysku i stamtąd ją przy kolejnych strony/podstrony pobiera. (Jeśli ktoś korzysta z IE to wtedy owszem obciąża serwer jako, że IE jest generalnie o kant **** rozbić... jednak obrazki nie muszą być przechowywane przez serwer odpowiedzialny za mechanikę).

Co do rodzaju przeglądarek używanych przez graczy : nie byłoby wielkim problemem zamieszczenie prostego skrypciku, który pobierałby info o przeglądarkach graczy... dzięki tym informacjom admini mogliby ocenić w przybliżeniu jakim obciążeniom serwer będzie poddany (dokładniej jak będzie obciążać serw grafika).

Co do samego pomysłu - jestem raczej na tak... a dokładniej rzecz ujmując nie mam nic przeciwko.

P.S. Jeśli ktoś korzysta z IE to proponuję się przesiąść na COKOLWIEK ;] IE to okno na świat ... otwarte na wiry i inne ustrojstwa epoki internetu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana skórki...

to by wymagało od programistów chwili czasu...gram w ogame...tam kiedy klikamy na poszczególne zakłądki wyswietlaja nam sie ikonki z malymi zdjeciami...badz nawet ruchomymi elemenatami...

wspaniałym urozmaiceniem byłoby gdyby cos takiego zostało wprowadzone tutaj,zamiast małych ikonek...sliczne obrazki jeźców... piknierów mieczników ...ruchome elementy...jednostek nie jest duzo wiec nie było by z tym az tak duzo problemów...

oczywiscie jak by sie to komus nie podobało wraca do ustawien statdardowych i juz,ale jak ktos by chciał (wchodzac do koszar)widziec jak wygladaja jego jednostki niech głosuje na tak...moze cos sie uda wywalczyc... choc z tymi niemcami to ciezko jak diabli

po pierwsze masz pakiety graficzne po drugie znowu jakaś osoba chce zrobić z plemion ogame :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana skórki...

Fajmy pomysł ale te tragiczne serwery nie wytrzymają :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana skórki...

Mi sie ten pomysł nie podoba. W plemiona gram bo mi się gra podoba, a nie obrazek jeźdća w stajni. Pomysl do bani:D
 

DeletedUser11858

Guest
Odp: zmiana skórki...

Można przecież ustawić, żeby te pakiety graficzne były pobierane z naszego dysku twardego. Ja mam standardowe grafiki plemion na dysku przez co plemiona mi szybciej chodzą, bo obrazki ładują się bezpośrednio z naszego kompa.
 

DeletedUser17226

Guest
Odp: zmiana skórki...

Jak dla mnie, to bardzo ciekawy pomysł. Jak ktoś nie chce "bajerów", to może wrócić do standartu (sory za pomyłkę, jak coś :D)... JESTEM ZA.
:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: zmiana skórki...

bardzo dobry pomysł :) wielu graczy zniechęca się do tej gry... dlaczego? nieciekawie to wykląda... tak nudno.... ja jak pierwszy raz sie zalogowałem to mnie aż uderzyła "pustota" bo wcześniej grałem na ogame
 
Status
Zamknięty.
Do góry