Zimowa ofensywa 2013 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser180902

Guest
Event co prawda nie zbalansowany, ale dając stosunek surka:stal 1:1 dziennie mógłbym zakręcić kołem około 366 razy (900 stali na jeden obrót, [wczorajsza farma ~330k]) co sprawia że nawet trafiając raz na 30 bonusik 50%, miałbym kolejne 720k surki i bawim sie w perpetuum mobile... [tak hipotetycznie, bo już to zablokowali]
Mnie osobiście event się podoba, ale tylko dla tego że mam spore nadwyżki gliny i drewna, które teraz mogę po prostu odesłać a w zamian dostać coś co mi się po prostu przyda (rekrutacja/budynki). Cały pomysł na event zupełnie nie trafiony dla graczy 1kk i wyżej <w pkt>, którzy faktycznie godzinami musieliby słać surkę ;x
Bonusy nie są takie złe, 20% do toporów i lekkiej sprawia, że zamiast 3k LK mamy jakby 3600, a 6500 toporów zamienia się w 7800 :)
A osoby które bawią się w kalkulację, niech mają na względzie to, że surka na spichlerz działa na WSZYSTKIE rodzaje surowców, to samo rozwój kopalni, czy "bonus właściwy" wioski jakie niektóre posiadają <tzn. koczownicze>
 

DeletedUser

Guest
44031895896822547206.jpg
to co wylosowałem za 20.500 stali miałem mieć 4 losowania miałem dużo dużo więcej bo straciłem wioskę i teraz mam po 200 stali za los a nie 5k może w 26 dni z tymi bonusami odrobię to co straciłem spichlerz już się buduje :D
 

DeletedUser20468

Guest
No ja dostałem stal...na niby 2 kręcenia i zostało mi 1,6k stali, jestem ciekaw niby jak ma zakręcić trzeci raz...odczytałem wiadomość praktycznie minutę po jej dostanieu, zakręciłem i zabrakło na kręcenie kolejne.

Jestem ciekaw, czy dostanę resztę, skoro zostałem że tak powiem oszukany w wiadomości ale nie ma o co płakać :) 2 kręcenia były, kiepskie, ale co tam.
Czekam na odpowiedź z suportu hehe;)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Ja miałem 4 kręcenia:
3 x -20% czas budowy
1x Łucznik: +10% siła napadu
Łucznik: +10% siła obrony
ŁNK: +10% siła napadu
ŁNK: +10% siła obrony

no beznadziejne ehhh
 

DeletedUser

Guest
No ja dostałem stal...na niby 2 kręcenia i zostało mi 1,6k stali, jestem ciekaw niby jak ma zakręcić trzeci raz...odczytałem wiadomość praktycznie minutę po jej dostanieu, zakręciłem i zabrakło na kręcenie kolejne.

Jestem ciekaw, czy dostanę resztę, skoro zostałem że tak powiem oszukany w wiadomości ale nie ma o co płakać :) 2 kręcenia były, kiepskie, ale co tam.
Czekam na odpowiedź z suportu hehe;)

bo pkt ci urosły od momentu dostania stali do wiadomości, stal miałeś szybciej na 3-4 kręcenia ale że aktualizacja pkt przyszła no to drożej za kręcenie teraz musisz dać :D
 

DeletedUser172575

Guest
ja mam 10% pojemności
50% pojemności
+20% wszystkich surowców
-20% czasu budowy
+10% łuki i łnk
 

DeletedUser20468

Guest
bo pkt ci urosły od momentu dostania stali do wiadomości, stal miałeś szybciej na 3-4 kręcenia ale że aktualizacja pkt przyszła no to drożej za kręcenie teraz musisz dać :D

Problem taki, że wiadomośc przeczytałem dosłownie po 10 sec i od razu jak sie pojawiła wiadomość to ją odczytałem...wszedlem, kręciłem i jakoś boom ;) tylko na 2 losowania, a ludzie z tego co widzę, mają na 4 losowania.
 

DeletedUser

Guest
bo wiadomość przyszła później niż stal stal była chyba z 30min-1h szybciej a po stali zaczęli aktualizować ceny kręceń do posiadanych pkt
 

DeletedUser20468

Guest
No to chyba, że tak. Ja jednak czekam na moje trzecie kręcenie za free ;) no chyba, że sprostują swoją wypowiedź bo ja nie oczekuje w sumie nic za free, dwa kręcenia (-20%budowy) to dużo nie mniej jednak pasowało by informować o tym graczy wcześniej.
 

DeletedUser

Guest
hmm no to wyślij 16k sury do barby co to dla cb 1% z dziennego farmienia
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
171
Dostałem po 3 - 4 kręcenia, na 3 światach wylosowałem +50% pojemności spichlerza, teraz trzeba spichlerz budować na maxa :D
 

DeletedUser165130

Guest
Fajny krok z tymi trzema darmowymi losowami poczyniliście. :)


U mnie wylosowało Topory i LK II z czego się bardzo ciesze - na styczniową akcje plemienną będzie jak znalazł :)
 

DeletedUser119743

Guest
bardzo fajnie, 4 losowanie i 3 razy wylosowałem to samo ;) żenada hehehehehehehehehehehehehe
 

DeletedUser57052

Guest
W którym miejscu można dokonać tego losowania ? Niby stal mam, ale taka opcja nigdzie się nie pojawiła.
 

DeletedUser165130

Guest
W przeglądzie wioski masz link do panelu z eventem i tam możesz wylosować.
 

DeletedUser179622

Guest
Bonusy sie kumula?

Mówię o 20% lk i jak kupie dodatkowe 5% to będę miał 25% wiecej ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry